Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hangi modeli tavsiye edersiniz?

Motovento
    REKLAM ALANI

Öncelikle bütün forum kullanıcılarına selam veriyorum...
    ben aranıza yeni katıldım, tam olarak da katılmış sayılmam henüz. Ama kısa süre içerisinde katılmayı düşünüyorum. Ben 23 yaşında ankarada yaşayan kendi gelirini az çok elde eden biriyim. çocukluğumdan beri chopper hastasıyımdır. nerde chopper görsem ağzım açık izlerdim şimdi kafaya koydum kenara koyduğum bir miktar parayla motor almak istiyorum kendime.

Suzuki nin VZ 800 Intruder M800 modelini çok beğendim fakat nasıl bir makinedir diğerlerine kıyasla iyi midir kötü müdür bilmiyorum. aklımda gitmeyi tasarladığım iki yol var biri düşük bir motorla başlayıp yawaş yawaş modelini yükseltmek, diğeri ise motorsiklet kullanımı konusunda yeterli düzeye geldikten sonra suzuki VZ 800 Intruder M800 modeliyle yola başlamak sizin tavsiyeleriniz çok önemli motorsiklet camiasına yeni giren kardeşinize yardımcı olursunuz umarım

birde düşük bir motorla başlamam gerekiyorsa hangi modellerden başlayabilirim yani kullanımı kolay hafif bir motor olması gerekiyor sanırım sizce bu motor hangisi olmalı

birde gösterişe önem veririm yani motorumun güzel görünmesi gerekir. bağırıp çağırması çok önemli değil ama görüntü benim için çok önemli bunuda tavsiyeleriniz arasında değerlendiriseniz çok sevinirim
    şimdiden teşekkür ederim hepinize

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Aramıza hoşgeldin abi.. Benim cooper tarzı motorlardan hoşuma Hyosung Gv250 gidiyor. Nasıl motordur bilemem ama görüntüsü çok süper(bence). Bence direk cooperla başla ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler