Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBF 250 için Koruma Demiri

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Honda CBF 250
    bende alacam orjinalini bende haber bekliyorum.
    <<<<KARADENİZ MOTOSİKLET KULÜBÜ>>>>
    (((((((((((( www.karmok.com ))))))))))))

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Alıntı purenake adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet.net yönetimini buradan kınıyorum...

Bu başlık altında iki tane motosikletçiye gitmiş ve onlarla olan kötü tecrübemi yazmıştım fakat nedense bu akşam mesajlarım silinmiş.

Mesajlarımı sildireni de biliyorum cns_monero nickli şahıs.

Motosiklet.net yönetimi bana hiçbir haber vermeden mesajımı neye dayanarak siliyorsunuz ?

Moto Deniz^de muhasebeci olarak işe başladığını söyleyen cns_monero istediği için mi ?

Başka başlıklarda işini kötü yapanlar, alışveriş merkezleri hatta otomobil plakaları yazılarak işini kötü yapanlar, haksızlık edenleri motorcuların üzerine gidenler yazlıp bir ortak güç yaratılmaya çalışılırken, işini kötü yapan, motosiklete yeni başlayan birini ayak üstü kandırmaya çalışan bir sözde motosikletçiyi burada koruyorsunuz.

Aşağıda adı geçen kişinin bana özel mesaj yoluyla yazdıkları, kendisinin bu mesajı sildirttiğinin kanıtıdır.Daha sonra özel mesajlarım da silinir diye koyuyorum. Son 2 mesaja ise diyecek hiçbirşeyim yok zaten.

Motosiklet.net yönetiminden gerçekten samimi bir açıklama bekliyorum...

Ayrıca silinen mesajın da mümkünse geri getirilmesini istiyorum..

Eğer getirelemeyecekse ben tekrar baştan sona moto denizin nasıl ayak üstü beni oyalayarak, 2 gün önce bana elinde mevcut olduğunu söylediği sıfır koruma demirini, ali cengiz oyunlarıyla çıkma ve kırık koruma demirini yıkayıp kaynak yaparak yedirmeye çalıştırdığını yazabilirim. En ince ayrıntısıyla hem de. Acemiyim ama enayi değilim...

Bu arada işte bana yediremedikleri koruma demirini internete koyup satmaya çalışoylar..

http://www.sahibinden.com/moto_deniz...QQdisplayitem?
    Forum kurallarımızda ve MT Tüketici Köşesi forumumuzda tüketici olarak yaşadığınız sorunlar ile ilgili forumumuzda nasıl hareket edeceğiniz bilgileri var.

Elinizde herhangi bir belge , kayıt veyahut resmi mercilere yapılmış ve kabul görmüş bir şikayet yada tüketici hakem heyetinden alınmış bir karar vb. şeyler bulunmadıkca hiç bir firma yada kişi hakkında kanıtlayamayacağınız savları burada dile getiremezsiniz.

Sizin doğru söylediğinize emin olamayacağımız gibi anlattığınız olayı birebir kendimiz yaşasak dahi bunu burada dile getiremeyiz.

Yarın kötü niyetli kişiler sırf marka veya firma karalamalar için hikayeler yazıp burayı kullandığında buna engel olamayız.

Son bir not; biz her yaptığımız moderasyon için sizlere haber vermek zorunda değiliz.

Sizler hareket ederken kurallar dahilinde hareket etmelisiniz, daha önce kuralları okumadıysanız eğer bir mesajınız yada başlığınız silindiğinde en azından girip kurallara bir göz atın yazdığım şeyler hangi kuraldan dolayı silinmeyi haketmiştir diye.
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

purenake - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Eyong adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum kurallarımızda ve MT Tüketici Köşesi forumumuzda tüketici olarak yaşadığınız sorunlar ile ilgili forumumuzda nasıl hareket edeceğiniz bilgileri var.

Elinizde herhangi bir belge , kayıt veyahut resmi mercilere yapılmış ve kabul görmüş bir şikayet yada tüketici hakem heyetinden alınmış bir karar vb. şeyler bulunmadıkca hiç bir firma yada kişi hakkında kanıtlayamayacağınız savları burada dile getiremezsiniz.

Sizin doğru söylediğinize emin olamayacağımız gibi anlattığınız olayı birebir kendimiz yaşasak dahi bunu burada dile getiremeyiz.

Yarın kötü niyetli kişiler sırf marka veya firma karalamalar için hikayeler yazıp burayı kullandığında buna engel olamayız.

Son bir not; biz her yaptığımız moderasyon için sizlere haber vermek zorunda değiliz.

Sizler hareket ederken kurallar dahilinde hareket etmelisiniz, daha önce kuralları okumadıysanız eğer bir mesajınız yada başlığınız silindiğinde en azından girip kurallara bir göz atın yazdığım şeyler hangi kuraldan dolayı silinmeyi haketmiştir diye.
    Evet haklısınız herhangi biri gelip 2-3 mesaj atıp bunları yazabilir fakat ben yaklaşık 2 aydır bu forumdayım. Attığım mesajların tamamı bilgi almak ya da var olan bilgiyi paylaşmak yönünde. (geyik yaparak mesaj sayımı da şişirmiyorum)

En azından bu göz önüne alınabilirdi doğruyu söyleyip söylemediğimi anlamak için.

Kaldı ki forumda bir çok böyle mesaj hatta başlık mevcut hiçbir kanıt sunmadan suölayabiliyorlar.

Benim mesajımda ise hiçbir şekilde, moto deniz ile alışveriş yapmayın, moto deniz şöyledir böyledir demedim. Ben başımdan geçeni anlattım, yorumu da okuyucuya bıraktım. Hatta yazımda şunu bile yazdım, "kaynak bile belki orjinali kadar sağlam olabilir ama beni orada kandırmaya çalışmaları enayi yerine koymaları...."

Bana esnaflıktan bahsediliyor, esnaflık bu mudur ? Ben zaten başlığın ilk mesajında da yazmışım "çıkma" bile olur diye. Bana burda satılmaya çalışılan "çıkma" parça değil "sıfır olarak lanse edilen çıkma" parçadır.

Kanıtlar zaten bir önceki mesajımda var,kaynak yapıldığı ve sonrasında boyandığı açık bir koruma demiri. Başka da kanıtım yok kusura bakmayın.

Aslan yattığı yerden belli olursa, esnaf da yaptığı işten belli olur..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler