Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Turuncu CBR 125 li birisi yok mu ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    RmzN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    ArkadaşLar ben yeni bi motor aLdım.. daha yeni.. daha önce alım atım pek yapmadığım için acemiyim bu işlerde.. motoru alırken ne şasesine ne ruhsatına bakmadım :( satan adamlar güvenilir birilerine benziyordu. Şimdi size bişey sormak istiyorum... Benim Motor turuncu siyah... resimdekinin aynısı...

İnternette sorgulattığımda. SorguLamada aşağıdaki gibi çıkıyor.. Ruhsatı üstüme almak için trafiğe vermiştim. bugün üstüme aldım. ruhsata baktım bugün. Turuncu - Lacivert Repsol yazıyor :( bunlarda da mı turuncu lacivert yazıyor ?yoksa bu şekilde yazması normaL mi ? Bilgim oLmadığı için sizlere soruyorum.. Bana yardımcı oLursanız sevinirim..

Teşekkürler..

Markası: HONDA
    Modeli: 2005
    Sahip Belge Tarihi: 06.10.2009
    Tescil Birimi: ANTALYA
    Renk 1: MAVİ (Lacivert)
    Renk 2: TURUNCU
    Cinsi: MOTOSİKLET
    Çalıntı Mı: HAYIR
    Hak Mahrumiyeti: YOK

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:31 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:13 AM ----------

Bu arada.. Motoru aLdığım gün yapıldı muayenesi.. yanii şimdi aklıma geldi de.. eğer bi sıkıntı olsa muayene istasyonunda bişey derlerdi heralde ??
    Dünyaya Tesadüfen geLdik, Mecburen yaşıyoruz...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    CBR 125R
    yardım eden yok mu ya

Mantiken siyah - turuncu motora lacivet - turuncu yazılması olmaz.. Bence ilerde başın ağrıyabilir.. Git trafik müdürlüğüne ruhsatı değiştir..

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Hiç bir sıkıntı olmaz dostum.. Benim motor turuncu siyah ama sadece Siyah yazıyor ruhsatta. Benim repsol Turuncu lacivertti ; ama ruhsatta lacivert yazıyodu sadece...

Bu konuyu bizzat trafiğe sorduğumda renginin önemi olmadığını; bayiden cıkarken bu sekilde yazdığını söylemişlerdi... Takma kafana; binmene bak.. İçin rahat olsun.. Emin ol bir cok insanın motor rengi aslının dısında baska yazıyor

Ama düzelteyim dersen tekrardan muayeneye girmen gerekiyor...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    bencede bi sorun olmaz muayenede 2mm lik far ayarından bile geçemiyosun herhalde oradakilerde salak değiller görmüşlerdir bi sorun olsa idi muayeneden geçmezdi
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

necatik35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda xrv 750 Africa Twin,Mondial cub
    Tahminediyorum senin makine boyanmış arkadaşım.Bu güne kadarda hiç turuncu siyah cbf 125 görmedim.Ruhsatta orjinal repsol renkleri işli demekki.İleride kıllatan bir fenni muyene memuru olursa,boya faturası alıp yeni ruhsat çıkarman gerekebilir.
    Motorcu için varmak değil,yolda olmak önemlidir Bizim buraların en meşhur motoru PANCAR dır
    Ne Motorcular Gördüm Üstünde Elbise Yok,Ne Elbiseler Gördüm İçinde Motorcu Yok.

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    O motor boyalı değil ayrıca orjinal rengi odur...Turuncu Siyahtır... Ayrıca CBF 125 Değil Honda CBR 125 tir...

Motor sahibi arkadasım yukarıda yazdığım açıklamayı oku; hiç bir sorun yok !
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

viyana - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    transalp 650 & ybr125
    ben de orjinal cbr 125'in turuncu siyah rengi yok biliyorum. turuncu lacivert var diye biliyorum.
    motorsiklet değil MOTOSİKLET.

huceyn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX-R 1300
    Alıntı viyana adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de orjinal cbr 125'in turuncu siyah rengi yok biliyorum. turuncu lacivert var diye biliyorum.
    yaw olmaz olurmu 2005 te bnm vardı turuncu renk
    Orgazma Dudak Büktürür

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Ya var tabi be kardeşim Hüsam sen bakma bu arkadaslara Onlar bildiklerini yazsınlar
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende de turuncu siyah var,yani Turkiye de duruyor ben yurt disindayim,onun ruhsatinda da turuncu yaziyor mesela hatirladigim kadariyla hic bir problemde yasamadim.
    We are many...

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende de turuncu siyah var,yani Turkiye de duruyor ben yurt disindayim,onun ruhsatinda da turuncu yaziyor mesela hatirladigim kadariyla hic bir problemde yasamadim.
    len sen nezaman gittin benim neden haberim yok
    bende bu adam nerelerde diyodum geçen gün kendi kendime
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    benim mondial siyah gri renk ruhsatta sarı yazıyor varmı böyle bir çelişki :D sıfır alındı birde. burası türkiye olur ama yinede aldığın kişiye sor derim repsoldenmi cevirdiklerini sanmıyorum ama .
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

Motosikleti
    CBR 125R
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç bir sıkıntı olmaz dostum.. Benim motor turuncu siyah ama sadece Siyah yazıyor ruhsatta. Benim repsol Turuncu lacivertti ; ama ruhsatta lacivert yazıyodu sadece...

Bu konuyu bizzat trafiğe sorduğumda renginin önemi olmadığını; bayiden cıkarken bu sekilde yazdığını söylemişlerdi... Takma kafana; binmene bak.. İçin rahat olsun.. Emin ol bir cok insanın motor rengi aslının dısında baska yazıyor

Ama düzelteyim dersen tekrardan muayeneye girmen gerekiyor...
    cakalaz eywallah.. en çok içimi ahatlatan senin msj oldu :D

bi de bi arkadaşın gri motorunda sarı yazıyormuş o da iiydi

Bugün aLdığım çocuğu aradım... evet repsoldü vs.. dedi.. ama işde benim tamirci sorun olmaz dedi vs.. gibisinden bişeyler söyledi bana.. ben de trafik takipçiye sordum. gıcık bi trafik polisne denk gelmezsen sorun olmaz dedi. ama çok incelerse ceza yazar dedi.. bakalım..

HayırLısı..

Allah hepimize kazasız.. beLasız... Cezzasız.. Sürüşler nasip etsin

Motosikleti
    honda cbr 125 portakal : )
    Bende sorun olmuyor. Ruhsatta turuncu yazıyor. Yanlış bilmiyorsam o siyah kısımlar sticker gibi birşey değil mi? Birde motoru aldığım kişi faturasını vermişti, faturada repsol yazıyor. Ama bir sorun olacağını zannetmiyorum. Bizim burda zaten polisler kafanda kask varsa birşey demiyor
    İmzamı? Bilmiyorum! Parmak bassam olmazmı? :cat: :P :mrgreen:

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    çok sorun olursa çıkma bi repsol grenajı tak olsun bitsin
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    CBR 125R
    ben bu haLini seviyorum yha... kaLsın böyLe

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    Alıntı RmzN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cakalaz eywallah.. en çok içimi ahatlatan senin msj oldu :D

bi de bi arkadaşın gri motorunda sarı yazıyormuş o da iiydi

Bugün aLdığım çocuğu aradım... evet repsoldü vs.. dedi.. ama işde benim tamirci sorun olmaz dedi vs.. gibisinden bişeyler söyledi bana.. ben de trafik takipçiye sordum. gıcık bi trafik polisne denk gelmezsen sorun olmaz dedi. ama çok incelerse ceza yazar dedi.. bakalım..

HayırLısı..

Allah hepimize kazasız.. beLasız... Cezzasız.. Sürüşler nasip etsin
    Problemin çözülmesine sevindim , aben takmıyorum zaten mondia evin garajda yatıyor aylardır sarıymış moruş fark etmiyor ondan bana ama kontrole denk gelmedim hiç gelsem sorucam polise siyahmotora nsıl sarı yazdı bunlar diye
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Hiç bakmadan motor alınırmı yahu (: Sıkıntı çıkmasına belki çıkmaz ama, repsol grenajı niye bununla değişmiş kazalımı vs. satarken yaşayabileceğin sıkıntılar, en azından bunlar için almadan önce dikkat etseydin keşke..

Yeni grenajın faturası mevcut ise ruhsatı yenilerken hallet derim, ekstradan 70-80lira gibi bir masrafı olur. Bence de şimdilik sorun olmaz ama ileriki muaynelerinde, kıl bi memura denk gelirsen veya satmak istediğinde bu durum canını sıkabilir..

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı necatik35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tahminediyorum senin makine boyanmış arkadaşım.Bu güne kadarda hiç turuncu siyah cbf 125 görmedim.Ruhsatta orjinal repsol renkleri işli demekki.İleride kıllatan bir fenni muyene memuru olursa,boya faturası alıp yeni ruhsat çıkarman gerekebilir.
    Turuncu Siyah CBF ( CBR ! ) boyalımı

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler