Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Mumurlardan kaçtım ceza gelir mi??

Motovento
    REKLAM ALANI
    tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Umarım ceza gelir, umarım. Ben akıllanacağını sanmıyorum, hoş cezanıda ailen ödeyeceği için umursamadan binmeye devam edeceksin. Polisten kaçmak suçtur, ehliyetsiz binmek suçtur. Kaç yaşındasın sen henüz ki bu suçları işleyebiliyorsun ? Motor aşkı falan deme bize, seni en iyi biz anlarız. Başına bir iş geldi mi hiç kimse motor aşkı vardı demeyecek, emin ol.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MEERTT93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600 rr
    verdiğniz bilgilelere çok teşkkürler ayrıcada motrumu yazları çalışıp biriktirdiğim parayla aldım ceza gelirsede gene çalışıp ödeyecğim kaçmasam daha fenaydı yapack bişi yoktu bi dahaki sfere plakamı kapayark gezecğm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:34 PM ----------

Ayrıca bu sebeplerden dolayı motorumu satmaktayım sahibinden.com ilan nosu:#17023302

ehliyetsiz kullanmayın kardeşlerim hertürlü risk alırsınız

Motosikleti
    CBR 600 rr
    çok teşkkürler biligler için 08.10.2009da gidip bakıcm ceza gelmiş mi?

Motosikleti
    Satılık 2009 .. Mondial UKH 100..
    arkadasım 1500 vermezler o motora ben sana söyleyeyim. tamam temiz yeni sıfır motor ama bizim insanımız almıo işte. inş satarsın ama zor. 1200 e anca..
    OO biliyor biliyor biliyorrrrrrrrrrrrrr:P:P:queen:

Motosikleti
    CBR 600 rr
    Alıntı MEERTT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok teşkkürler biligler için 08.10.2009da gidip bakıcm ceza gelmiş mi?
    geç kalmışım yha kapnmış artık yarın

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    motorunu neden satıyorsun ki ? takas istediğin modellerdede ehliyet şart ! yasalara göre 60 km hıza çıkabilen her araç trafiğe çıkabilir.bu yüzdende ehliyet şart.plakası olan araç kullanıyorsan illaki ehliyet lazım.ancak bisiklet ve elektrikli bisiklete ehliyet gerekmez.bu yüzden motor ehliyet alana kadar dursun 93 lü olduğuna göre çok az kalmış bende şubatta alacağım.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

Motosikleti
    CBR 600 rr
    Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorunu neden satıyorsun ki ? takas istediğin modellerdede ehliyet şart ! yasalara göre 60 km hıza çıkabilen her araç trafiğe çıkabilir.bu yüzdende ehliyet şart.plakası olan araç kullanıyorsan illaki ehliyet lazım.ancak bisiklet ve elektrikli bisiklete ehliyet gerekmez.bu yüzden motor ehliyet alana kadar dursun 93 lü olduğuna göre çok az kalmış bende şubatta alacağım.
    Satma sebebim tamamen maddiyat ehliyetimi alınca gene bu makinedan alacağım makine ii bana yetioo 150cclik socooterları geçiyorum daha nre olsun yeter de maddiyat

Motosikleti
    Hyosung Gt250r
    dur ikazına uymamaktan 128 tl gelebilir evine 1-2 ay sonra :D

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    Mumurlardan kaçacaksın tabi bilader ehliyetin yoksa..Gitmeyin çocuğun üstüne bu kadar
    Bende ehliyet var yine de durmuyorum
    60 Tl civarı dur ihtarına uymadığın için ceza gelir çok çok.. Web sitesinden ceza sorgulama yap arada sırada..
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    CBR 600 rr
    internettn nerden cezalrı kontrol edebilirm bilgisi olna link atsın lütfen

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Kardeşim yaptığının yanlış olduğunu bile bile çözüm arıyosun. Ne demek memurlardan kaçtım. Kaçtığın insanlar görevi gereği seni kovalayıp etkisiz hale getirme yetkisine de sahip. Neden polisin görevini zarlaştırıyosun? Onların işi suçlularla.Seni yakalamiş olsaydı senin için kötü olacaktı. Yakalamadı başkası için kötü oldu. Önce kendimizi düzeltelim. Ehliyetini aldıktan sonra alnın açık kullanırsın. Yarının gençleri olan sizler duyarlı olmalısınız..

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    eleman kaçmasında ne yapsın bizim mumurlar (aklıma nedense lemur hayvanı geldi) da acayip, gerçi bu mumu nedir anlamadım ama
    benden söylemesi kaçanı vuruyorlar yakaladıklarını komaya sokuyorlar. seçme şansına sahipsin.
    can't be worried about that shit. life goes on man.

Motosikleti
    suzuki an125
    Alıntı navigator55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu türden davranışlar yüzünden bütün 2teker sevdalıları it-uğursuz muamelesi görüyor ve sen bize ceza gelir mi diyorsun,demek ki kırk nasihat yerine bir musibet boşuna dememişler değil mi..Keeşke iş parayla bitse de sana gaz verip
    kaç-kurtul diyen kahvedeki gazcıların ne kadar arkadaş ve dost olduklarını
    anlama fırsatın olur...
    engüzel yorum..ellerin dert görmesin....gönül isterdiki herkez neden ehliyetsiz kullanıyorsun diye üstüne gitseydi arkadaşımızın

Motosikleti
    Trafik Hayattır.....
    Alıntı MEERTT93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    verdiğniz bilgilelere çok teşkkürler ayrıcada motrumu yazları çalışıp biriktirdiğim parayla aldım ceza gelirsede gene çalışıp ödeyecğim kaçmasam daha fenaydı yapack bişi yoktu bi dahaki sfere plakamı kapayark gezecğm

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:36 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:34 PM ----------

Ayrıca bu sebeplerden dolayı motorumu satmaktayım sahibinden.com ilan nosu:#17023302
    bence plakanı kapatarak gezmektense . Ehliyetini al göğsünü gere gere gez . şimdi herkes sana yüklendi biraz sinir oldun tabi. yüklenen arkadaşlar haklıda bu sadece ehliyet, motor, olayı değil iyi okur ve düşünürsen burada senin canın, sağlığın ve çevredek insanların canı sağlığı söz konusu hem sen hem ailen sağlıklı mutlu olmanız için ehliyet şart . yolda yürüyorsan elbisesiz gezemezsin topluma aykırı , yaşıyorsan kimliksiz gezemezsin yasalara aykırı, araç kullanıyorsan ehliyetsiz kullanamazsın tarfik kurallarına aykırı, bir hata yapmışsan Polisten kaçamazsın polis görmese MOBESE görür oda görmese Allahüteala görür sevgili arkadaşım ...

MUMUR DEĞİL POLİS MEMURU.

Motosikleti
    Honda 1000RR
    Alıntı navigator55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu türden davranışlar yüzünden bütün 2teker sevdalıları it-uğursuz muamelesi görüyor ve sen bize ceza gelir mi diyorsun,demek ki kırk nasihat yerine bir musibet boşuna dememişler değil mi..Keeşke iş parayla bitse de sana gaz verip
    kaç-kurtul diyen kahvedeki gazcıların ne kadar arkadaş ve dost olduklarını
    anlama fırsatın olur...
    Ağzına sağlık sayın abim.
    [B][COLOR="Blue"]Feel the breeze[/COLOR][/B]

cok degil daha gecen ay adanada polisten senın gibi kacan biri yüzünden polis arabası takla attı ve 2 hafif 1 agır 3 yaralı.. kacan yakalanmadı ama ne kadar vicdanı rahattır orasını bilemeyiz.
    Hasta La Victoria Siempre ! :cat::cat:

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Dur ihtarina uymadi diye yazilirsa tutuklama yolu ile ihbarname iletilir adresine eger adreste bulunmaz ise tutuklama gelir...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler