Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hyosung gt 250r or hyosung gt 650r ...???

Motovento
    REKLAM ALANI
    slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    250 lik ile 650 lik arasında malzeme konusunda farklılıklar var derken yanlış anlaşılma olmuş sanırım o nedenle bir açıklama yazma gereği duydum.

Malzeme kalitesindeki farkılılık gt 250 nin kalitesiz olduğu anlamına gelmez. Tabiiki o da aynı marka olduğuna göre belli bir kalite standardının üzerinde. Benim bahsettiğim fark her markanın kendi içindeki modellerinde bulunan bir fark.

Örnek vermek gerekirse CBF 250 ile CBF 600 arasındaki farka bakarsanız rahatlıkla CBF 600 ün malzeme kalitesinin daha iyi olduğunu görebilirsiniz. Ha büyük cc her zaman küçük cc den daha kalitelidir demek de yanlış olur ki bunu kanıtlayan birçok model var piyasada ama işte o kaliteli küçük cc li modellerin fiyatları da büyük cc li modeller ile aynı.

Sonuç olarak GT 250 de GT 650 de fiyatını sonuna kadar hakeden 2 motor. Ben sadece 2. el piyasasını baz aldığımda iki motosikletin fiyatlarının yakın olması nedeniyle GT 650 nin fiyat/performans değerinin gt 250 e göre daha yüksek olduğunu söylüyorum. Bunun da tek nedeni gt 250 nin yüksek 2. elinin olması değil gt 650 nin çok düşük 2. elinin olmasıdır.

Son olarak ST&Kanuninin Hyosung modellerden malzeme olarak farklı olduğunu düşünmüyorum. Benim gördüğüm kadarıyla tek fark markada ki birçok insanın ST&kanuniyi tercih etmemesinin de sebebi bu marka.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    S&T GT 250R
    BU konuyu hortlatacağım ama aradaki fark burada belirtilenler kadar mı mesela yakıt özellikleri ve sürüç kolaylığı açısından bir fark yokmu?
    Sex Speed Money...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BU konuyu hortlatacağım ama aradaki fark burada belirtilenler kadar mı mesela yakıt özellikleri ve sürüç kolaylığı açısından bir fark yokmu?
    ben hyo gv 250 ve gt ve gtr 250 kullandım.
    gv 250 30.000km, gtr250 ise deneme amaçlı kısa mesafelerdi.
    şu anda gsr600 kullanıyorum ama hyoların rahatlığı gerçekten ön planda. belki boyum 180 ve kilom 80 olduğu içindir

yakıt olarak 250 lik makinalar gerçekten ekonomikti. 650 likleri bilmiyorum...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Shorin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kasa aynı oyuzden sürüş de aynı yakıt olaraktabiki fark var arasında...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler