Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yanlızlık...

Motovento
    REKLAM ALANI
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    bi motosiklet aldım 1 ay önce kendime ilk defa kendi motorum oldu daha önce arkadaşların motorunu kullanırdım bitane motorum var e dedim motor aldık ehliyete gidelim yazıldık ehliyet derslerine başladık sınıf kalabalık tabi ben sevinçten ölüyorum vay be motosikleti ne çok seven varmış die sora örendimki sınıfta bi tek A2 ben alıyorum düşünsenize 30 kişilk sınıf tek A2 Bben alıyorum çok üzüldüm bu duruma kendimi iyice yanlız hissettim böle bişey başınıza geldimi ehliyet kurslarında tek alan sizmiydiniz yoksa arkadaşlarınız varmıydı bide en kötüsü ne biliyormusunuz derste tamamen herşey 4 teker üzerine motosikletten 3 4 saniye bahsediyorlar :(

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Yalnız değilsin arkadaşım bizler varız ya.
    Bende ilk B yi aldım,14 sene sonra A2.

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    bir'de şöyle düşün yanlızlık değilde koskoca sınıfta teksin ayrıcalıklısın çünki sen motorcusun
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    vay be, sürücü kurslarında derse giriliyomuydu memleketimde:D
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    olsun ehliyeti aldıktan sonra rüzgarla gönül rahatlığıyla oynaşmak gibisi yoktur yinede

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi motosiklet aldım 1 ay önce kendime ilk defa kendi motorum oldu daha önce arkadaşların motorunu kullanırdım bitane motorum var e dedim motor aldık ehliyete gidelim yazıldık ehliyet derslerine başladık sınıf kalabalık tabi ben sevinçten ölüyorum vay be motosikleti ne çok seven varmış die sora örendimki sınıfta bi tek A2 ben alıyorum düşünsenize 30 kişilk sınıf tek A2 Bben alıyorum çok üzüldüm bu duruma kendimi iyice yanlız hissettim böle bişey başınıza geldimi ehliyet kurslarında tek alan sizmiydiniz yoksa arkadaşlarınız varmıydı bide en kötüsü ne biliyormusunuz derste tamamen herşey 4 teker üzerine motosikletten 3 4 saniye bahsediyorlar :(
    benimde durumum öyle ama ben bunu yalnızlık değil 2 teker farkı olarak değerlendiriyorum

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Ayrıcalık güzel şey . Benim gittiğim kurs tada tek bendim sınıfta numunelik . Hep araba dersleri gördüm . Ama şunu unutma ki önünde kendini şanslı hissedeceğin zamanlar olacak mesela direksiyon sınavında saatlerce beklerken onlar sen hemen girceksin sınava oysa onlar hala bekliyor olacak .
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

Bence de bu yalnızlık değil ayrıcalıktır.Şu anda motorunuz varsa binmeyin ehliyeti bekleyin derim.A2 ehliyetimi aldıktan 3 günlük sonra hiç hatam yok iken kaza yaptım.Şöför bir kusurumu bulmak için uğraştı.Motorun vizesi,ehliyetim,hızım. . . Ama hepsi uygundu.Kendi dikkatsizliği yüzünden beni suçlu çıkaracak üçkağıtçı.Ama hiç üzülmene gerek yok.Tadını çıkar.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    "kartallar yüksek, kargalar sürüyle uçar " sözünü hiç duymadın mı be kardeşim...

bu arada bizi de yok saydın ya, aşkolsun... ;)
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    MCX 150
    güzel bi motivasyon olmuş sağolsun ayrıcalık demişsiniz onun farkındayım ama trafikte yanlız benzincide yanlız kurstada yanlız olunca biraz dokundu ama işin en güzel tarafı ne biliyormusunuz ehliyeti aldıktan sora ekipmanlarmı takıpta gezerken istediğim her yoldan gidebilicem hiç bir polis bana ceza yazamıyacak ve asıl güzel olanda şu ehliyeti aldıktan sora tam bir motosikletçi olucam
    şaka maka motosikletçi olduk be .. hep özenirdim çocukken şimdi bende bi motorcuyum . eğer dileğim gerçekleşirse seneye yaz bi ege turuna çıkıcam bu arada yaş daha 18 bunu yaparsam ilk olucam heralde en genç yapan ben olucam sanırım

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    ben de sadece bi defa motor dersine gireyim bari dedim.Öğrendim kiBenden baska A2 olup derse gelen yokmuş.Daha da gelmedim davosa

senn gene iyimiş.Bizde adam direk b için anlatıyodu.Motorla ilgili hiçbişi geçmiyor

Motosikleti
    MCX 150
    Alıntı ceyhun__22 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben de sadece bi defa motor dersine gireyim bari dedim.Öğrendim kiBenden baska A2 olup derse gelen yokmuş.Daha da gelmedim davosa

senn gene iyimiş.Bizde adam direk b için anlatıyodu.Motorla ilgili hiçbişi geçmiyor
    bizdede geçmior be kardeşim 4 saniya bahsediliyor oda atıyorum 4 zamanlı motorlar çevremizdeki araçlarda kullanılır 2 zamanlı motorlar motosikletlerde kullanılır geçtik bu kadar

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    bizdede geçmior be kardeşim 4 saniya bahsediliyor oda atıyorum 4 zamanlı motorlar çevremizdeki araçlarda kullanılır 2 zamanlı motorlar motosikletlerde kullanılır geçtik bu kadar
    nerelisn sen kardeş???
    buralardaysan gel diyecektim....
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    MCX 150
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nerelisn sen kardeş???
    buralardaysan gel diyecektim....
    yalovadayım ben kardeşim sen nerdesin

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    ben kursa bi para vermek için gittim tek bi sefer bidaha gitmedim bilgim yok o konuda
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    layla laaay lay lay lay lay lay layla lay A2 ehliyeti almaya gitmişdiiiiim üzüldüüüüm sınıfımda tek A2 bendim üzüldüüm.farketmeez sınıfın alayı B olsada farketmeez.kardeşlerin seni asla terketmez layla laaay lay lay lay lay layla lay (beşiktaş tirübün marşından bozmadır)http://videoizle.video75.com/ou3RhUh...ede-farketmez/
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı aparat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir'de şöyle düşün yanlızlık değilde koskoca sınıfta teksin ayrıcalıklısın çünki sen motorcusun
    Sayın abim olaya en özlü cevabı vermiş zaten
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    sınıfta tek a2 adayı olman çokda anormal bişi diğil motoksiklete bakış açısının ne durumda olduğunu görmüşsün... önüne gelen b alıyor zaten motoru kullanmak herbaba yiğidin harcı değil takma

Motosikleti
    YBR istiyor..
    kaderdaşız motosiklet değil de mahallenin gençleri de benimle aynı döneme denk geldi ( epey eğlendik, ders kaynattık ) , a2 alacak kişi tek bendim, hatta direksyon dersinde 3 kişiydik

Motosikleti
    MCX 150
    kendime güvenim geliyor evet bugun dersteydik motor dersinde hocaya söyledim ben a2 içi geliyorum motosikletten hiç bahsetmiyorsunuz hocam dedim o da bana ne dese iyi motosikletten anlamam bu kadar yuh dedim be ulan biz ne biçim bi alet kullanıyoruz harbi tekim ya o sınıfta parlayan bi yıldız gibi

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler