Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Büyüklerimden tavsiye almak istiyorum ...

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben daha önce çok motor kullandım scoter fln.. şimdi motoru sattım.
    Okuyorum lise öğrencisiyim eğitimde yollarda gitmekte zorluk çekiyorum bunun yerine race tipi bir motor almayı düşünüyorum hız peşinde değilim 10 yaşından beri çok ilgim var race tipi motorlara güzel ses çıkartan kaliteli bir motor alcam hayırlısıyla 20 bin den fazla veremem. Ne önerirsiniz ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı Fatih Cihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben daha önce çok motor kullandım scoter fln.. şimdi motoru sattım.
    Okuyorum lise öğrencisiyim eğitimde yollarda gitmekte zorluk çekiyorum bunun yerine race tipi bir motor almayı düşünüyorum hız peşinde değilim 10 yaşından beri çok ilgim var race tipi motorlara güzel ses çıkartan kaliteli bir motor alcam hayırlısıyla 20 bin den fazla veremem.
    öğrencisin.. 20 binden fazla veremezsin.. gençsin.. hız tutkunu değilsin.. race seviyorsun.. racede harareti sevmez.. bunlar biraz tezat oldu..

İkinci El :
    -----------
    R6
    R1
    GSX-R 600
    GSX-R 1000
    ZX6
    ZX10
    CBR600RR
    CBR1000RR

hepsi 10 numara motor.. al birini.. bunun nesini soruyosun ki?
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Sen elinin altında hazır 20 bin tl var ne alırdın .. onu sormak istedim bende bu motorları araştırdım en kalitelisi hangisidir.. Tecrübem çok ama sizede bir danışmak istedim

Motosikleti
    My Kawa..
    bana burda ben hız tutkunu değilim ama race seviyorum deme.. o aleti alıpda basmayanı henüz görmedim.. tezatlık burda.. o alet yavaş gitmez.. he illa tavsiye diyosan

R6.. Hırçın, Asil.. favorimdir.. olmadı Suzi GSX-R 600.. tavsiyem ikisinden biri..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Fatih Cihan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen elinin altında hazır 20 bin tl var ne alırdın .. onu sormak istedim bende bu motorları araştırdım en kalitelisi hangisidir.. Tecrübem çok ama sizede bir danışmak istedim
    elinin altında 20 lbin lira var ve öğrencisin...hadi bakalım...

gsx-r 600
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Tşk ederim arkadaşlar inş hayırlısı olur benim için...

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hacı sen robert kolejine filan gidiyorsun galiba öğrencisin ve 20 bin liran var hoşuna gideni al kazasız sürüşler.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motorun hızlı olduğunu hacmindenmi anlarız yoksa silindirdenmi arkadaşlar bunlar ne işe yarıyor bir bilginiz varmı..

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yok içine kaçtane beygir sıkıştımışlar kuyrukları sayarsan belli olur..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    lise örencisisin 20bin verebiliyosun
    bn sna bişe diyemiyorum

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    cbr 600 f. bende lise öğrencisiyim ama hiç 20000 tl lik motosiklet bütçem olmadı
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

Alıntı wolky-ksk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lise örencisisin 20bin verebiliyosun

bn sna bişe diyemiyorum
    Alıntı ozgurakman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 600 f. bende lise öğrencisiyim ama hiç 20000 tl lik motosiklet bütçem olmadı
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı sen robert kolejine filan gidiyorsun galiba öğrencisin ve 20 bin liran var hoşuna gideni al kazasız sürüşler.

herkesin gelir düzeyi aynı olabilecek diye bir kuralmı var bu ülkede ? Kusura bakmayın ama
    saçmalımışsınız , ben öğrenciyim bir simit bile almakta zorluk çekiyorum ,sen 20 bini koymuşsun cebine ayaklarını bırakın gençler ,Egoist olmayın bahsi geçen sahış gibi yarın bir gün sizinde evlatlarınız o kadar imkana sahip olabillir kimene bundan ?

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkesin gelir düzeyi aynı olabilecek diye bir kuralmı var bu ülkede ? Kusura bakmayın ama
    saçmalımışsınız , ben öğrenciyim bir simit bile almakta zorluk çekiyorum ,sen 20 bini koymuşsun cebine ayaklarını bırakın gençler ,Egoist olmayın bahsi geçen sahış gibi yarın bir gün sizinde evlatlarınız o kadar imkana sahip olabillir kimene bundan ?
    Usta dalqa geçiyordur adam Ciddiye alıncak bir şey deiL 20 bini olcak...Buraya gelip sorucak ne alayım ?? Biraz bilqi Ver..Hiç Kullandınmı ?? Boyun kaç İlk önce qüvenliğin İstersen 200 milyarlık motor aL 2 gün sonra Ölüceksen ne fayda

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    1)benim önerim ehliyet
    2)sesi yüzünden race alınmaz, mp3e kaydet dinle o zaman
    3)belliki aney babey zengin, atla taksiye yada şahin+abartı eksoz aldır

ciddiyete gelirsek, bu tarz başlıklara ayarım. çünkü yaş küçük olunca herşey boş, tozpembe geliyo insana. o motoru alırsın, kesin hız yaparsın, birine vurabilirsin, kendinin yada başka birinin hayatına mal olabilirsin.
    yaş sınırı sadece fiziksel yeterlilikle ilgilidir, birde işin bu bahsettiğim boyutu var tabi
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    1)benim önerim ehliyet
    2)sesi yüzünden race alınmaz, mp3e kaydet dinle o zaman
    3)belliki aney babey zengin, atla taksiye yada şahin+abartı eksoz aldır

ciddiyete gelirsek, bu tarz başlıklara ayarım. çünkü yaş küçük olunca herşey boş, tozpembe geliyo insana. o motoru alırsın, kesin hız yaparsın, birine vurabilirsin, kendinin yada başka birinin hayatına mal olabilirsin.
    yaş sınırı sadece fiziksel yeterlilikle ilgilidir, birde işin bu bahsettiğim boyutu var tabi

aksoyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr125 ,pulsar ns 200 , kawasaki er6n
    yalan ya imkanı yok...
    Herkesten hızlı sürmek,yalnız süreceğinin garantisidir Zonguldak-MT

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öğrencisin.. 20 binden fazla veremezsin.. gençsin.. hız tutkunu değilsin.. race seviyorsun.. racede harareti sevmez.. bunlar biraz tezat oldu..

İkinci El :
    -----------
    R6
    R1
    GSX-R 600
    GSX-R 1000
    ZX6
    ZX10
    CBR600RR
    CBR1000RR

hepsi 10 numara motor.. al birini.. bunun nesini soruyosun ki?
    koptum buna...eyw
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok içine kaçtane beygir sıkıştımışlar kuyrukları sayarsan belli olur..
    Bende buna kopdum.Akileos ne yaptın gülme krizine soktun beni 00.00'da.Şaka bir yana öğrenciyken 20 000 var diyorsun.Güzel.Ama 600'lük makineye binip de yavaş gitmek imkansız.1.viteste 100 yapıyor zaten.Geriye 5 vites daha var. . .Önce git bir 125'lik al.Paran dursun cebinde.Sonra büyütürsün cc.Tabi acelen varsa öteki tarafa cbr 600 RR.Favorimdir...

vukuat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 TrAnSaLp SİYAH İNCİ
    diyecek birsey bulamadım cvp okuduktan sonra zaten siz herseyı soylemissınız
    booş kooooooooooyyyy gitsin

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    ben hayatımda liseye race motorla giden görmedim komik...liseye gidiyosun ve elinin altında hız yapmayıp okula gitmek için alınan bi race motor olması ne demektir?bence bi ehliyet alıp test sürüşü yaptıktan sonra karar ver
    Love mods hate racism

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler