Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Yardımınız lazım!! :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    seckin_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Arkadaşlar İstanbul Bostancıda oturuyorum, 24 ekimdeki ehliyet sınavına girip A2 ehliyetimi almak için gün sayıyorum kursa kayıtlıyım fakat bugün bağdat caddesinde sadece motorları çevirmeyle görevli bir polis ekibi tarafından motorum bağlandı. Polis otosunu takip ede ede suadiye traifk vaktı otoparkına gittim. Mahkemeye sevk ettiler ve motorumu geri almam için A2 ehliyetli birini bulmam gerektiğini söylediler. Ne yazık ki arkadaşlarım arasında ve çevremde motor ehliyeti olan kimse yok. Bana yakın ikamet eden, yardım edebilecek kimse var mı acaba? Daha toplamda ne kadar para cezası ödeyeceğimi de bilmiyorum. :((((

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    yarın çalışmıyorum yardımcı oLabiLirim sanırım öğlenden sonra...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:28 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:27 PM ----------

+ savcı karsısına cıktınmı onu taksıtlendırebılıyosun 3 yada 4 taksıt sanırım kadıkoy adlıyeye sevk edıyolar ve gecıkmeden motorunu parktan al normal bır park ucretınden fazla kesıyolar gunluge haberın olsun
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı seckin_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar İstanbul Bostancıda oturuyorum, 24 ekimdeki ehliyet sınavına girip A2 ehliyetimi almak için gün sayıyorum kursa kayıtlıyım fakat bugün bağdat caddesinde sadece motorları çevirmeyle görevli bir polis ekibi tarafından motorum bağlandı. Polis otosunu takip ede ede suadiye traifk vaktı otoparkına gittim. Mahkemeye sevk ettiler ve motorumu geri almam için A2 ehliyetli birini bulmam gerektiğini söylediler. Ne yazık ki arkadaşlarım arasında ve çevremde motor ehliyeti olan kimse yok. Bana yakın ikamet eden, yardım edebilecek kimse var mı acaba? Daha toplamda ne kadar para cezası ödeyeceğimi de bilmiyorum. :((((
    Geçmiş olsun..Herhangi bir kebapçıya girip durumu izah edersen yardımcı olurlar..veya yoldan bir motosikletli de çevirebilirsin..
    Ceza olarak 500 TL den fazlaydı sanırım..yazarlar birazdan..

Motosikleti
    en son 680 di =) şimdi ne oldu bılmıyorum :S
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø

Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    p.tesi sabah halletmem gerekiyormuş, önce göztepe marmara uni'nin ordaki trafik şubesine, ordan da kadıköy adliyesine gitmem lazımmış sanırım ama A2'li biri lazım işte :D

Motosikleti
    p.tesi sabah halletmem gerekiyormuş, önce göztepe marmara uni'nin ordaki trafik şubesine, ordan da kadıköy adliyesine gitmem lazımmış sanırım ama A2'li biri lazım işte :D
    sen işlerını hallet a2 sadece motoru parktan alırken lazım olucak o kadar =)

Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı NeTMaViSi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen işlerını hallet a2 sadece motoru parktan alırken lazım olucak o kadar =)
    trafik şubesine ya da adliyeye gittiğinde de lazım olacak dediler polisler ama tam olarak hangisinde lazım olacak hatırlamıyorum doğrusu

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    trafik şubesine ya da adliyeye gittiğinde de lazım olacak dediler polisler ama tam olarak hangisinde lazım olacak hatırlamıyorum doğrusu
    hayır o şekilde lazım olmuyor a2 ehliyetli birini istemeleri motoru tekrar ehliyetsiz bir sürücüye teslim edilmemesi gerektiğindendir
    www.sahildenturkiye.com

Motosikleti
    ya dostum bende aynı yerde kaptırdım motoru tekbasıma gıttım işlemlerını yaptırdım sonucta motor senın adına yanı senın adınadır heralde =) bendede ehlıyet yoktu hallettım butun işlemlerı bı parktan alırken arkadsla gıttım ondada ehlıyet bıle sormadılar bana gene ben aldım sonuc ıtıbarı ıle :D

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    motoru sadece otoparktan çekerken lazım olacak a2 li kişi..

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    valla işin zor kask felanda yoksa baya keserler ruhsat felan yanındamıydı bali sadece ruhsatsızlık 250 lira civarı ehliyetsizlik 750 yada 850 olması lazım ama yaş tutmuyosa o kadardı bildim kadar ama 2 hafta içinde ödemeye bak baya bi indirim yapiolar senin adına üzüldüm
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayır o şekilde lazım olmuyor a2 ehliyetli birini istemeleri motoru tekrar ehliyetsiz bir sürücüye teslim edilmemesi gerektiğindendir

aynen sadece parktan alırken soruyolarmış onuda bana sormasalarda sen gende yanına al bırını parktan almaya gıderken :D

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ben yardım ederim ama hiç vitesli kullanmadım, bi 5-10 dakka gösterirsen her yere götürürüm
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    25 yaşındayım ruhsat sahibiyim ve evraklarımın hepsi tam, kaskım, eldivenlerim, dizliklerim, montum vs. herşeyim üzerimdeydi. Çevirmeleri için hiç bir neden yoktu ama canları sıkıldı heralde anlamadım. Muayenem tam, vergi pullarım ödenmiş, trafik sigortam da yeni yapıldı yani tam takır gidiodum ne güzel yoluma ama sadece ehliyet yok işte B sınıfı var.

Motosikleti
    dostum bana göster götüriyim yahu korkma tarzan gibi kullanan biri değilim, vitesli öğrenmek istiyodum ne zamandır, iyilik yapmış olursun. istersen otoparkın kapısına kadar çıkariyim farketmez, vites, debriyaj vs nasıldır göster yeter.
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

25 yaşındayım ruhsat sahibiyim ve evraklarımın hepsi tam, kaskım, eldivenlerim, dizliklerim, montum vs. herşeyim üzerimdeydi. Çevirmeleri için hiç bir neden yoktu ama canları sıkıldı heralde anlamadım. Muayenem tam, vergi pullarım ödenmiş, trafik sigortam da yeni yapıldı yani tam takır gidiodum ne güzel yoluma ama sadece ehliyet yok işte B sınıfı var.
    En büyük sorun bu zaten...
    EHLİYETSİZ OLMAN

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    Geçmiş olsun arkadaşım 15 gün içerisinde ödemeye çalışki indirimden yararlan.

Motosikleti
    Bmw R1150GS Adv
    Alıntı RunemagicK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bana göster götüriyim yahu korkma tarzan gibi kullanan biri değilim, vitesli öğrenmek istiyodum ne zamandır, iyilik yapmış olursun. istersen otoparkın kapısına kadar çıkariyim farketmez, vites, debriyaj vs nasıldır göster yeter.
    A2'li bi arkadaşımı buldum nihayet, vitesli öğrenmek istiyosan yine gel p.tesi öğretirim sorun diil, önceki motorum 150 ZAT'tı, vitesliye geçeli 1 ay oldu çok kolay alıştım ben sanki yıllardır sürüyo gibi.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:04 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:03 PM ----------

Alıntı mert136 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun arkadaşım 15 gün içerisinde ödemeye çalışki indirimden yararlan.
    teşekkür ederim, ehliyeti alana kadar ellemem artık motoru, şurda 1 ay kaldı zaten bekleyelim napim. 15 gün içerisinde ödersem sanırım %30 indirim varmış.

Motosikleti
    A2'li bi arkadaşımı buldum nihayet, vitesli öğrenmek istiyosan yine gel p.tesi öğretirim sorun diil, önceki motorum 150 ZAT'tı, vitesliye geçeli 1 ay oldu çok kolay alıştım ben sanki yıllardır sürüyo gibi.
    gelirim valla, nerde, kaçta
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    ehliyetsiz yakalandığın için 600 lira ceza veya 30 gün hapis yani 1gün =20 TL =600 TL
    + 380 lirada ruhsat sahibine diye hatırlıyorum
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler