Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

İlk Motorum Olacak yardımcı olurmusunuz lütfen

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar mrb ben adanadan katılıyorum aranıza.öncelikle benim 97 model peugeot 306 model aracım var fakat cok yakıt harcadıgı için motor almayı düşünüyorum çünkü ögrenciyim.arkadaşlar motor modellerinden cup modellerini begendim ve bi arkadaşımdan zealsun 125 lik kullandım.cok hoşuma qitti.şimdi bende almaya karar werdim en fazla 1600 tl olacak şekilde.bana 125 lik Cup makinalar önerebilirmisiniz fiyat , resim ve değerli yorumlarınızla birlikte.SAYGILAR ..
    [B]oRJinAL[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    arkadaşım yerinde olsam madem 1.600tl civarında bütcen var benderimki paran yalan olmasın boş ver çin malını...peugeot speedfight alderim http://www.sahibinden.com/search.php...fight_2&c=5071
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

ilk motorun olacaksa arkadaşım Honda CBF 150 ya da Yamaha YBR 125 öneririm.. Benim de yeni olacak bana da bu iki motoru önerdiler. Tabi daha çok Honda.. ;)

arkadaşlar ben yarı otomatik 125 liklerden alacam bu kesin kararım.bana onlardan önerirseniz sewinirim.tekrar değerli yorumlarınız için teşekkür ederim
    [B]oRJinAL[/B]

Yarı otomatik istiyorsan Honda İnnova yı öneririm..

http://www.honda.com.tr/motosiklet/c...mmuter/anf.htm

Motosikleti
    Mondial 150 Hs,Honda Fizy 125
    2. el honda innova tam sana göre. karar senin

arkadaşlar sıfır olsun istiyorum bari onu almışken sıfır alim.bütçeme uygun şekilde 1600 ü qeçmicek şekilde istiyorum .125 lik yarı otomatik.
    [B]oRJinAL[/B]

emir27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Eğer bütçeni zorlarsan 2500 tl civarı güzel honda innova'lar bulabilirsin.İkinci el olmasına ve kilometresine fazla bakma.Temiz olsun,hor kullanılmamış olsun yeter.Öyle dayanıklı motorlar için 5000-6000 km hiçbir şey.Veya 2500 tl'ye kymco activ 125 var.Hemde sıfır.Onlarda çok sağlamdırlar.

Yok ben sıfır alayım daha düşük olsun diyorsan Kanuni elite var.Bu forumdan birisi Kanuni'nin windy ve elite modellirinden hiç şikayet duymadım yazmıştı.O da 1900 tl civarı.

İlla 1600 tl'de diretirsen mondial'in 100 kh ve 100 km modeli var.Kullanmadım,görmedim,kullanıcısını tanımadım.O yüzden yorumda bulunamam.Ama burdan okuduklarıma göre Mondial'in servisi ve bu modelleri çok iyi değil.Ama herkes bütçesine göre bir motor alıyor.Bunu da tecih eden var.

Tavsiyem Kymco'dan yana.Bütçene göre ikinci el olursa da temiz birşey.Olmadı Kanuni elite 100.Kullanıcılarıyla görüş.Araştır.Karar senin.Hayırlısı olsun.
    (K)aza (A)nında (S)eni (K)orur.

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Honda innova derim...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hoşgeldin............................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

OzCaN35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gts 250i Evo
    Alıntı batuhan1333 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sıfır olsun istiyorum bari onu almışken sıfır alim.bütçeme uygun şekilde 1600 ü qeçmicek şekilde istiyorum .125 lik yarı otomatik.
    Sıfır çin malı alacağına 2.el innova al asla pişman olmazsın Madem pek bir bilgin yok buradaki insanların önerilerine kulak ver 2.el innova derim

arkadaşlar sizin tecrübelerinize güveniyorum ama ben taksitle alacagım o yüzden 2.el imkanım yok. innovadan başka öneriler bekliyorum yarı otomatik 125 lik makina =)
    [B]oRJinAL[/B]

O zmn mondial alacan.. Çin üretim türkiye montajla.. Yada benim kullandığım yarı otomatik Modenas var.. Benim kullandığım iyidi.. ;)

mustafa3265 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kanuni elite 100cc 12 ay ayda 133-145ytl taksitle
    http://www.binbircesit.com/store/Pro...Instalments#pt
    bisan 100cc
    oda fiyat olarak elite civarı
    http://www.bisan.com.tr/roadstar100.htm
    ramzey 100cc 1,700ytl
    http://www.ramzey.com.tr/doc/tk_det.asp?tk=46
    bunların hepsi 100cc yıllık vergisi yok.

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bence 125 lik alcana 100 lük kup al ne vergisi var ne bişi
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

yav 100 lüklerde biraz yetersiz olur ben 125 olsun istiyorum dediğim qibi arkadaşta zealsun 125 kullandım felaket zıplıyor. .bende mi ondan alsam kararsız kaldım
    [B]oRJinAL[/B]

arkadaşlar yardımcı olun ama :( qünceL
    [B]oRJinAL[/B]

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    bende zealsun 125-7 kulanıyorum pek fazla bilinmeyen markadır adam gibi kulanırsan hiçbir sorun çıkarmaz tavsiye ederim
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zmn mondial alacan.. Çin üretim türkiye montajla.. Yada benim kullandığım yarı otomatik Modenas var.. Benim kullandığım iyidi.. ;)
    çelişkiye düşüyorsun bakıyorum başka topikte yaşım ufak kan veremem diyorsun burda yazdıgın mesaja bak
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sıfır 125 cc cup alacağım diyor adam, utanmasanız motosiklet yetkili bayii açtıracaksınız adama.
    Arkadaşım, kafan çok karışır burada, git motosiklet bayilerini dolaş, en azından 2-3 modele karar verip daha sonra onlar hakkında bilgi almak için konu aç bence. Yoksa burda sana Hayabusa bile önerenler olacaktır.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler