Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

modesa hastası olan kişiyiyim acl yardım????????

Motovento
    REKLAM ALANI

slm arkadaşlar modesa alcam bu hafta ben artık dayanılmıyo motorsuz gezmeye a2 ehliyetim yok B sınıfı var.ben 125 lik motoru manisadan getirebilirmiyim sürerek sorun yaşanırmı polislerle ceza ve mooturu kaptırma olayı olurmu bilgilendirebilcek arkadaşları bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NeTMaViSi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    3 motosiklet parçaladım şimdi tabanvayım :)
    sürüş tecrüben yoksa deneme biLe =)
    + ehLiyetin yoksa da şansını zorLama derim çevrende kuLLanmayı biLen ve ehLiyeti oLan bir arkadaşından yardım istersen daha mantıkLı oLur derim...
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø
    TR - - A Rh+ ---> MæVi PæNT€RL€R - [/COLOR]

motor kullanmayı biliyorum.ehliyetli bi arkadaşım var o sürse olurmu plaka yok diye ceza yazmazlarmı

Motosikleti
    biLiyosun ama ehLiyetin yok gene mantıksız oLur üstüne kayıtLı bir pLaka yoksa büyük sorun motorun üstünde pLaka yoksa o da sorun ama beLki yeni düştü çıkarttırıcam diye yalvarmayı deneyebiLiceksen dene derım =)
    [COLOR="DeepSkyBlue"]øØ |[ ߀Nim s€vdคM maviDir , mคvi iSe uMut... รєภ ђ€p yür€ğiNi mคvi Tut... ® ]| Øø

motor sıfır alcaz manisadan plaka hemen çıkmaz ki manisadan izmire gelcek motor ama nasıl gelcek plaka yok ehliyet yok hadi arkadaşım gelir getirir motoru plaka sorun çıkartır

Motosikleti
    gerekLi evrakLarı faksLa gönder siz hazır oLunca aLmaya gidersiniz aL sana mantıkLı bir çözüm =)

hemen motoru alamayızmı evraklarınla bir nasıl yani analamadım

Motosikleti
    Alıntı reso35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemen motoru alamayızmı evraklarınla bir nasıl yani analamadım
    şimdi çıkmam Lazım anLayan bi arkadaş varsa yardımcı oLsun anLatsın uzun uzun =)

tmm saol.........

Motosikleti
    Mondial 125 ZN
    arkadaşın sürerse motoru hiç bi sorun yok reso35 polise motorun ruhsatı plakasını izmirden alıcaz de zaten motorla manisadan izmir çok kısa sürer fazla basmadan düzgünce giderseniz ne mutlu sana ben bornova merkezde ehliyet ruhsat plaka kask olmadan artçıyla birlikte yakalandım polis yeni almışsınız motoru neye ceza yazıcaz ki dedi dikkatli ol dedi o kadar
    Love mods hate racism

Motosikleti
    2002 Aprilia Atlantic 500
    plakasız ruhsatsız araç ile trafiğe çıkmanın cezası 578 bin tl hatırlatıyım dedim.

Motosikleti
    honda SH150
    sakın deneme derim riske atmaya gerek yok bi yakınından yardım iste

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Aldığın yerden faturasını kestir evrak işlerini hallet koy bi pikapa getir en mantıklı çözüm bence
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Gerekli uyarıları yapmışlar zaten. Bir de yazarken biraz daha dikkat etsek nasıl olur? Okumakta güçlük çektim yazdıklarını. Lütfen biraz imla kurallarına, kelimelerin yazılışlarına dikkat edelim.

ruhsat nasıl çıkıyo arkadaşlar toplam ne kadar tutar.bn sanıyodum ruhsatı onlar çıkarcak.bana aitmiş alt üstü bi motor alalım dedik pahalıya patlıcak bize

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    motor kullanmayı biliyorsan ehliyetsiz kullana bilirsin ama polis yakalar yada kontrolda ehliyetsiz olduğun ortaya çıkarsa ehliyet ücretinden fazlasını gider ceza olarak ödersin....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    BuKart
    Sarı t plaka motosiklete çıkmıyormu
    [B]DERDİM KADAR OLSA KUVVETİM BENİMLE BAŞ EDEMEZDİ KASVETİM.EL YUMRUĞUNU YEMEYEN YUMRUĞUNU BALYOZ SANAR ARLANMAZ...
    [/B]

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yapma,

Hem ehliyetin yok hem sürüş tecrüben yoksa, ALLAH göstermesin seni haber yapmasın bu iş. Ayrıca B sınıfı motosiklet kullanma yetkisine sahip bir ehliyet sınıfı değil. A2 al.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı antifa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın sürerse motoru hiç bi sorun yok reso35 polise motorun ruhsatı plakasını izmirden alıcaz de zaten motorla manisadan izmir çok kısa sürer fazla basmadan düzgünce giderseniz ne mutlu sana ben bornova merkezde ehliyet ruhsat plaka kask olmadan artçıyla birlikte yakalandım polis yeni almışsınız motoru neye ceza yazıcaz ki dedi dikkatli ol dedi o kadar
    ben de aldığımda daha acentadan çıkartır çıkartmaz 5 metre ilerisind eyazı. hem öyle bir uğraştırdılar ki, 1 hafta sürdü (1992 de ).

otopark, belge diyor
    trafik plaka diyor
    sicil, muayene diyor
    muayene motoru göreyim diyor
    otoparjk vermem diyor...

ehliyeti saymıyorum bile

sonra bir kartvizitle hepsi "iyi günleeer" dedi

netmevisi doğru demiş, evrajklarını fakslat, plakanı çıkart yarım günde, sonra git motoruna tak getir. ben yandım, sen de yanma dostum

sonra bağlanırsa 1 hafta göremezsin motoru...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler