Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Bilge kisiler burayaaa 600rr ilgili soru

Motovento
    REKLAM ALANI
    deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Bildiginiz gibi 25 mayisda vahim bi kaza ile olumden donduk..İyilestigimde 600luk almayi dusunuyorum ancak hemen degil tabi...Su an otomobile bile bindigimde(yolcu olarak)korkuyorum.doktorlar bunu zamanla atacaksin agir travma sonrasi olur bu dedi...
    neyse...

Konu:cbr600rr

soru icerigi:teknik

Soru:600 rr da disli buyutucem gorus ve onerileri bekiyorum.daha az benzinle daha suratli bir motosiklet...
    Makina(oncelikle senin yorumun kardesim)

Buyurun meydan sizin.........
    Ciddi yorumlar gelirse sevinirim...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dişli büyütmeyi ne için düşünüyorsun stunt için fala mı?
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    yuh sana...
    elbette şu söz aklıma geldi; " uçurtmalar rüzgarla uçmazlar, rüzgara karşı durdukları için uçarlar"
    tamam, yenilgiyi kabullenmemek güzel. ben de 2 ağır kaza üst üste yaptım. birinde kaburgam kırıldı yataktan çıktım 1-2 hafta içinde kırmızı ışıkta çarptılar ayağım kırıldı. gerçi alçıyı çıkarttığım gün mersin'den antalyaya gittim motosikletle ama makinam yine aynıydı 500cc. sen o dehşet kazadan sonra direk 250cc den 600 hem de RR hem de 2 silindirden 4 silindire geçecen. bence hırsına hakim ol.
    elbette tecrübelisin, temkinli kullanırsın ama aylardır motosiklet sürememenden doğan o özlemle, sanki direksiyona geçer geçmez eski performansını verebileceğini sanma. birden bire hatalar yapmaya başlıyorsun, acemi bir çocuk gibi... aman kardeş, bize bir acı daha ekleme :(
    gerçi senin sorun teknikti, ben de yüreğimdeki teknolojik sinyalleri sana aktardım. benim için değerlisin kardeşim. ayrıca hızdan ziyade rahat kullanımı göz önüne al. yakıttan tasarruf yapacam diye ustaya para verecen sonra...

yürekçekal...
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yuh sana...
    elbette şu söz aklıma geldi; " uçurtmalar rüzgarla uçmazlar, rüzgara karşı durdukları için uçarlar"
    tamam, yenilgiyi kabullenmemek güzel. ben de 2 ağır kaza üst üste yaptım. birinde kaburgam kırıldı yataktan çıktım 1-2 hafta içinde kırmızı ışıkta çarptılar ayağım kırıldı. gerçi alçıyı çıkarttığım gün mersin'den antalyaya gittim motosikletle ama makinam yine aynıydı 500cc. sen o dehşet kazadan sonra direk 250cc den 600 hem de RR hem de 2 silindirden 4 silindire geçecen. bence hırsına hakim ol.
    elbette tecrübelisin, temkinli kullanırsın ama aylardır motosiklet sürememenden doğan o özlemle, sanki direksiyona geçer geçmez eski performansını verebileceğini sanma. birden bire hatalar yapmaya başlıyorsun, acemi bir çocuk gibi... aman kardeş, bize bir acı daha ekleme :(
    gerçi senin sorun teknikti, ben de yüreğimdeki teknolojik sinyalleri sana aktardım. benim için değerlisin kardeşim. ayrıca hızdan ziyade rahat kullanımı göz önüne al. yakıttan tasarruf yapacam diye ustaya para verecen sonra...

yürekçekal...
    abi sen de 600 f bakıyorsun gözümden kaçmadı demek ki motoda aşkın gözü kör

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
     Bu Konu MT Site Yönetimi Tarafından Kapatılmıştır.
    Sebep:  [MT] Honda 600RR Kullanıcıları / Bilgi Paylaşım Başlığı
     Forum admin ve yöneticileri kurallara uymayan mesajlari degistirme ve silme hakkina sahiplerdir.
     Foruma üye olan herkes forum kurallarını kabul etmiş sayılır.
     Forum Kurallarını okumak için tıklayın..
     Şikayetleriniz için tıklayın
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler