Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

böyle şöferlere bela okuyorum ALLAH

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    sana terbiyesizce o lafları ederken arkadan ona başkası vursaymış sanırım senin haklı olduğunu anlardı. bazı insanlar maalesef böyle. olabilecek tehlikeyi öngöremiyor, olunca da "allah'ın takdiri" diyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    apache baş baş Gt 250R and today 50 :)
    sinan abi gecmıs olsun trafıkte kımseye kavga etmıcen abı sen ole yaparak buyuklugu gostermıssın ehliyet için direksiyon sınavına gıderken hocamın dedıgı seyler gelıyo aklıma ufacık tefecık adam neyıne guvenıyo dayak yıyınce gururuna yedıremıyo bıcak,silahla geliyo hıc bulasmıcan ugrasmıcan yol verıcen tirip gidicek kralı yol vermıssım soytarısıylamı ugrasıcam

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    ne demişler ite dalaşmaktansa çalıyı dolaş. o istedigi kadar saysın sen kendinde o sıfatları görmüyorsan sorun yok. öfkeyle kalkan zararla oturur.

iki sene önce bir motosikletliyle bir araç sürücüsünün kavgasına şahit oldum olaylar gözümün önünde gelişti araba kırmızıda geçti ve az daha motosikletliye vuruyordu. araç sürücüsü yanınada 3 kız vardı. hava olsun diye araçtan indi motorcu çok sinirlendi attı motoru yere iki tane çaktı kafasını ellerinin arasına alıp diz mesafesine çekti kapatacaktı dizi etraftaki esnaflar ayırdı. vursa kesin bişeler olurdu ama vurmadı.

iyide etti.

sende en güzelini yapmışsın kendi yaptıgından kendi utansın.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bende limitlerdeyi bu aralar bakalım hayırlısı kime patlayacam...
    bugün taksiciyle kapıştım ititşip kakıştık biraz ama haddini bildirmek çok istedim ama oruç engel oldu vede duyarlı bir vatandaş...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Motosikleti
    pegasus

..

geçmiş olsun işallah en kısa zamanda bulunur

71Hakan71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    en doğrusunu yapmıssın abi.kafana takma dicem ama demekle olmuyor.ne yazıkkı hergun benzer olaylara maruz kalıyoruz ve kafamızı takıyoruz.malum oructan dolayı bısey de dıyemıyoruz.ama sart olsun bıgun bırını camdan cıkartıp kaskla ındırcem burnunun üstüne.okuyunca sinir seviyem arttı vallahi.insan da bıraz terbıye olur.altındaki araba lüks olunca kendılerını bı halt sanıyolar..herneyse abi sen en dogrusunu yapmıssın takmamaya calış zaten Allah hayırlı evlat eylesın oglunda mantıklı bi çocukmus

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    hepinize teşekkürler arkadaşlar

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    Sinan abi geçmiş olsun çeşke yaşanmamış olsaydı amaa olan olmuş bu kadarda kafana takma derim burda mağdur olan sensin, araç sürücüsü değil vicdanını sorgulaması gereken biri varsa oda insanım diye geçinen o mağara adamıdır.Yinede büyüklüğü sen yapmıssın soğukkanlılığını korumussun.Burda sana saygı duyuyorum.
    Yarin insallah iftarda görüşürüz ozaman yüz yüze başka konularda değiniriz.

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı ugur volkan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sinan abi geçmiş olsun çeşke yaşanmamış olsaydı amaa olan olmuş bu kadarda kafana takma derim burda mağdur olan sensin, araç sürücüsü değil vicdanını sorgulaması gereken biri varsa oda insanım diye geçinen o mağara adamıdır.Yinede büyüklüğü sen yapmıssın soğukkanlılığını korumussun.Burda sana saygı duyuyorum.
    Yarin insallah iftarda görüşürüz ozaman yüz yüze başka konularda değiniriz.
    eyvallah kardeşim inşallah görüşürüz

[Turan] - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gerçekten çok sabırlıymışsın doğrusuda o aslında ama sinir halinde insan kontrolünü kaybediyor.. Allahından bulsun diyip geçmek en iyisi

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    takma kafana hocam, anlıyoruz seni gerçekten.
    kışın bi bmw'ci takım elbiseli amcayla yol verme dalgası yüzünden ufaktan tartışmıştık, "seni boğdurturum, ölünü bile bulamazlar" gibisinden bişey söyledi
    kurtlar vadisi-eskişehir yolu
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Suzuki GS 500E
    aslında o adamın hakkettiği şeyi sende biliyorsunda....ama yanında oğlun olduğu için ses etmemişsin belli...o esnada oğluna dönüp ögreten adam modunda''oğlum bak bunlar cahil insanlardır bunların tek gücü paradır...sıkışınca beyinleri kendini kapatır ve içlerinde ki hayvan ortaya çıkar ve böyle anlarda karşılarındakine içlerinde ki... para ile bile kapatamayacaklarını bildikleri çirkinliklerini küfür olarak kusarlar'' ben bile okurken dişlerimi sıktım hele ki yanında çocuğun varken sanırım ben senin kadar sabırlı olamazdım...o adamı kullandığı aracın vitesine oturturdum....

istanbulccc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    VFR 800
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle şöferlere bela okuyorum ALLAH sevdıklerınızden bırını motorcu yapsın şu mubarek ramazan gunun de söylememe gerek yok kavga edeceksenız bile oruçlu olduğunuzu ifade edip tuttuğumuz oruca bu ayın mubarek oluşuna saygıdan dolayı vaz geçmelısınız doğru olan budur şimdi mevzu o kadar derın gelmeyebılır sıze ama ben bu akşam haksız yere motosıklet kullandığımdan ötürü aşağılandım bu benım o şöförü ALLAH ne verdi ise dövmem gerekırdi yukarda belırttiğim gibi saygımdan ötürü sesımı cıkarmadım tek kelıme etmedım artcım sevgili oğlum 11 yaşında ama kendısının akıllı davranışından ve benı teselli edişinden dolayı kendisine teşekkür ederım.yani araç vursa daha iyidi bir insan bu kadar kırılır kullandığı araç son model araç bılakıs kendısıne zarar vermedim sol seritte aniden durdu 3 yaya ya yol verdi biz sağda son anda farkedıp zor durduk arkamızdakı araclarda öyle o yayalardan bırıne onun sebebinden vurabılırdık yaptığının yanliş olduğunu söyledim yemediğim küfür kalmadı buradada ağzımı bozmayacağım hele şu iftar olsun cok ağrıma gıtti cocuğumun yanın da şimdi o lüks aracın içinde kendını ne sanıyordu acaba yüzde yüz beyfendıyım dıye gecınıyordur ama yakışmadı cok aşağılandım cok böyle bır durumda hala yaptığımın doğruluğuna inanıyorum ama bizleri serseri gibi gören adam insan muamelesi yapmayan o insan müsvettelerıne evet bela okuyorum ALLAH sevdıklerınden bırını bırkacını motorcu yapsın
    hayat insana öyle şeyler yaşatırki anlamazsınız ama yaşatır kimsenın ağı kımsede kalmaz lütfen bu topic te sizi bu gibi durumlarda bırakan sürücülerın pılakalarını yazalım güncel tutalım işte insanın insanlıktan cıkıpta katıl olabıleceği durumlar bunlar oğlum plakasın ı almıştı yanımda değil aama eklyeceğim teşekkürler.
    Geçmiş olsun, boşver yine en iyisini yapmışsın hergün böyle öküzlerle karşılaşıyoruz. Özellikle çocukların yanında dikkat etmek lazım, görüyorum insanlarda din, iman, insanlık kalmamış hertürlü belaya bulaştırırlar adamı olabildiğince sakin olmak lazım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:55 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:53 AM ----------

Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende limitlerdeyi bu aralar bakalım hayırlısı kime patlayacam...
    bugün taksiciyle kapıştım ititşip kakıştık biraz ama haddini bildirmek çok istedim ama oruç engel oldu vede duyarlı bir vatandaş...
    Hasan hayırlı olsun 1000cc ye geçmişsin sonunda(Kıyıköy gezisinde yeşil ninjanın sahibiydim, hatırlarsın)
    Kawasaki Ninja 250r: 0/13.000km, VFR 800:13.000/ --- km

Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    şimdi her türlü motosıkletle ilgıli teknıkleri bu form sayfalarında okurken sahıp olduğumuz bilgiler tazelendi yenıleri eklendi dün akşamki durum motosıkletınız ile 100 km sürat yaparak kırmızı ışıkta gecmek kadar tehlıkelidir .İnsan eğer eğitim almaya hala öğrenmeye aşıksa ve bunada yaşının olgunluğu eklenırse benım davrandığım gıbı davranabılırsınız özellıkle yeni trafıkle mücadeleye başlamış arkadaşlara seslenıyorum yorum yapan arkadaşlarımız cok guzel yorumlar yaptılar bunları okuyun dıkkate alın ve öyle davranın zaman öyle bır hal almışki iftira ya bile uğrayabılırsınız hemde o kadar kolay nebıleyım gıdıyorduk geldi carptı arabanın altına gırdi. bu kadar basit tamam bırz canınız benım gıbı sıkılır ama boş verın gıtsın evınızde cocuklarınız cevrenızde seven dostlarınız arkadaşlarınız var. burdan hepinize teşekkür ederım

sevdiğim arkadaşıma

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Abicim geçmiş olsun sakin olmamız laızm. yeteri kadar 4 teker düşmanı var ortalıkta serseri mayın gibi bizleri yollarda biçmeye çalışıyorlar. Allah sonumuzu hayır etsin.
    Yolver gitsin .

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    geçmiş olsun dostum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    eşşege altın semerde taksan eşşek yine eşşşektir
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Ben işin yöntemini buldum eğer pilaka bulunduğum ildeyse en az 1 hafta içinde aracı buluyom sonrası benim zevkime kalmış bişey ... Ama istanbul metropol benim yöntem orda işlemez sanki
    geçmiş olsun ama insanın yanında çocuğu veya tanıdığı olunca fena bozuluyo iyi bilirim o duyguyu .
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    böyle şöferlere bela okuyorum ALLAH sevdıklerınızden bırını motorcu yapsın şu mubarek ramazan gunun de söylememe gerek yok kavga edeceksenız bile oruçlu olduğunuzu ifade edip tuttuğumuz oruca bu ayın mubarek oluşuna saygıdan dolayı vaz geçmelısınız doğru olan budur şimdi mevzu o kadar derın gelmeyebılır sıze ama ben bu akşam haksız yere motosıklet kullandığımdan ötürü aşağılandım bu benım o şöförü ALLAH ne verdi ise dövmem gerekırdi yukarda belırttiğim gibi saygımdan ötürü sesımı cıkarmadım tek kelıme etmedım artcım sevgili oğlum 11 yaşında ama kendısının akıllı davranışından ve benı teselli edişinden dolayı kendisine teşekkür ederım.yani araç vursa daha iyidi bir insan bu kadar kırılır kullandığı araç son model araç bılakıs kendısıne zarar vermedim sol seritte aniden durdu 3 yaya ya yol verdi biz sağda son anda farkedıp zor durduk arkamızdakı araclarda öyle o yayalardan bırıne onun sebebinden vurabılırdık yaptığının yanliş olduğunu söyledim yemediğim küfür kalmadı buradada ağzımı bozmayacağım hele şu iftar olsun cok ağrıma gıtti cocuğumun yanın da şimdi o lüks aracın içinde kendını ne sanıyordu acaba yüzde yüz beyfendıyım dıye gecınıyordur ama yakışmadı cok aşağılandım cok böyle bır durumda hala yaptığımın doğruluğuna inanıyorum ama bizleri serseri gibi gören adam insan muamelesi yapmayan o insan müsvettelerıne evet bela okuyorum ALLAH sevdıklerınden bırını bırkacını motorcu yapsın
    hayat insana öyle şeyler yaşatırki anlamazsınız ama yaşatır kimsenın ağı kımsede kalmaz lütfen bu topic te sizi bu gibi durumlarda bırakan sürücülerın pılakalarını yazalım güncel tutalım işte insanın insanlıktan cıkıpta katıl olabıleceği durumlar bunlar oğlum plakasın ı almıştı yanımda değil aama eklyeceğim teşekkürler.
    Sinan üstad geçmiş olsun ...
    Allah insan demeye bin şahit isteyen varlıklardan bizleri korusun ....
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler