Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor tavsiyesi . . .

Motovento
    REKLAM ALANI

Ekim ayında motor almayı düşünüyorum. Fakat almak istediğim motorun türüne karar veremedim. Chopper/Crusier tarzımı yoksa süper spor tarzımı alsam karar veremedim ..

Düşündüğüm motorlar ;

1- Kawasaki Ninja 250r
    2- Hyosung GV 250

Super spor tarzı alırsam Kawasaki Ninja 250R alacağım buna karar verdim.
    Fakat chopper/crusier tarzı bir motor alırsam Hyosung GV250 düşünüyorum.

Bana chopper/crusier tarzı bir motor mu önerirsiniz yoksa super spor tarzı bir motor mu ? Hız tutkum yok. Çook uzun yollar yapmak gibi bir amacım da yok.

Chopper almaya karar verirsem kafamda hyosung dışında bir marka veya model yok.

Önerebileceğiniz chopper/crusier marka ve modeli varsa yorumlarınızı bekliyorum.

şimdiden çok teşekkür ederim ( Ayıracağım bütçe en fazla 10-11.000 TL)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    Keeway SuperShadow 250
    Suzuki İntruder 250
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

< iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    motoru önce ne için alıyosun ne için istiyosun bu soruları kendine sorman gerekir bence öncelikle çok hız tutkun yoksa ve çok uzun yolda yapmayı düşünmüyorsan başka modellerede bakabilirsin enduro gibi
    ama bunlar haricinde ne için istediğinde önemli mesela fazla trafikte takılmak gibi dertlerin warsa bu 2 motorunda birbirine göre artıları eksileri var bunları araştır birazda uygun olana sen karar ver
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

motor al motor al ne olursa olsun bi tane motor al scutter çapır ;) enduro ne olursa olsun ama motor al

Motosikleti
    tay çiftyüzlük
    cbr 125 i bi düşün bakalımmm...
    ::coool::[B][I][U][COLOR="DarkRed"]KA[COLOR="RoyalBlue"]RA[COLOR="DarkRed"]DE[COLOR="RoyalBlue"]NİZ:flower:[COLOR="DarkRed"]FIR[COLOR="RoyalBlue"]TI[COLOR="DarkRed"]NA[COLOR="RoyalBlue"]SI[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/COLOR][/U][/I][/B]::coool::

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    Kawwwwwaaasaaaakkkkkiiiii i2255000000 nniiinnnnjaaaaaa

Alacağım motoru hobi amaçlı kullanacağım. Arada 150-200 km yol yaparım gezi amaçlı.

Alacağım motorun dış görünüşüne de önem veriyorum.

Chopper/crusier ya da super spor tarzı motor düşünüyorum. Fakat crusier tarzı motorlardan 10-11 milyara harley gibi oturaklı , karizmatik ve kaliteli bir motor arıyorum. Önerebileceğiniz marka-modeller varsa tavsiyelerinizi bekliyorum

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İki seçimin de güzel,
    Bence bir fırsatını bulup iki motoru da incele, üzerine otur, hatta kullanma şansın varsa kullan.
    Hangisine kanın ısınırsa onu al, sonuçta farklı tarzda makinalar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:13 PM ----------

Alıntı Hiper0ktivE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Alacağım motoru hobi amaçlı kullanacağım. Arada 150-200 km yol yaparım gezi amaçlı.

Alacağım motorun dış görünüşüne de önem veriyorum.

Chopper/crusier ya da super spor tarzı motor düşünüyorum. Fakat crusier tarzı motorlardan 10-11 milyara harley gibi oturaklı , karizmatik ve kaliteli bir motor arıyorum. Önerebileceğiniz marka-modeller varsa tavsiyelerinizi bekliyorum
    Tam piyasasını bilmiyorum ama, 2. el Yamaha Dragstar ve Honda Shadow ları bir araştır sahibinden.com' dan.

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sana tavsiyem once tarzını belirle...sonra pişman olma...oturuş sürüş tekniği felan hepsi ayrı zıt makine tipi ....

oyuzden tarzın önemli..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

2. el motor almaktan biraz çekiniyorum açıkcası. Kullanan insan nasıl kullandı ? Motorun bir arızası mı var ondan mı satıyor ?. . Aklıma çok şey geliyor böyle..

Uzun süredir düşünüyorum da .. Sanırım chopper/crusier tarzı bir motor bana daha uygun gibi..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    ben nasıl bir makineden keyif alırım?
    zevkim nasıl olmalı?

gibi bir soru sormuşsun hiperoktive.

tarzın tercihin belli olup model tavsiyesi istenmesi gerekir. böyle herşey havada kalıyor. ama bahsettiğin iki motorda sınıfının liderlerinden. alınır binilir yani.
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    2. elden o kadar korkmana gerek yok, çok temiz ve ekonomik makinalar var, iyi bir ustaya baktır, için rahat olsun.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler