Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosikletiniz Rüyanıza Girdiyse Bizimle Paylaşın

Motovento
    REKLAM ALANI
    S40 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monero Angel
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kendi motorumda değil koyu kırmızı cruiser bir motorla birbirini kesen sokaklardan oluşan bir mahalle arası yolda seyrediyorum. Birden yokuş başlıyor ve motor hızlanıyor. Vites küçülteyim diyorum vites pedalı milim oynamıyor, sanki kaynak yapılmış. Frenleri bütün gücümle sıkıyorum fayda etmiyor, vites pedalına basmaktan ayak tabanım acıyor (galiba gerçekten birşeylere basıyorum uykuda), önümden yayalar araçlar gelip geçiyor ve sürekli onlara çarpmamak için uğraşıyorum. Berrrrrrrrrrrrbat bi rüyaydı, burada anlatamam 5-6 ay önce gördüm.

bu tip rüyaları ben hep arabayla görüyorum fren boşalıyor el frenini çekiyorum araba gitmeye devam ediyor. dizlerim direksiyona çarpıyor pedallara doru düzgün basamıyorum bu tip saçmalıklar sürekli başıma geldi
    ama motorla istemezdim doğrusu
    Everybody can't be motorcylyst...!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Benim rüyalar genelde kabus şeklinde oluyo ! mesela 1 tanesinde Yamaha dan menajerler gelmiş te benim performansı testetmeye mekan istanbul park pistte beni degerlendirmek için yani yarışabilirmiyim onayı vermek , 3 makine daha var ama ne oldugu belli değil ama görüntüleri baya tehtitkar heyecandan patlmak üzereyim ben tabi başlıyo yarış 1. vites tamgaz uzuyorum 3 ü de geride derken ben gaz açtıkça motor yavaşlamaya ve '' erimeye '' başlıyo ! ilerlemiyoda tabi ben darlanmaya başlıyorum adamlar ensemde vitesle oynuyorum aşşa yukarı olmuyo eriyo aynızaman da, olaaaamaaazzzzz derken bi ağırçekim görüntü misali bişeyler boğulacak gibiyim tabi o sıra,, PAT UYANIYORUM kolum yatagın tahtasına sıkışmış ama öylebi sıkışmışki 2. kabus başladı uyanınca kangren gibi 2 dakika hissetmedim tırstım kesicekler diye yemin ediyorum öyle bir motor aşkı varki o an aklıma ilk gelen şey de ,, kolum kesilirse nasıl motor kullanırım ? oldu !! enteresan bişey .

Motosikleti
    Monero Angel
    berk_r1 Allah korusun

tamda bu gün bi rüya gördüm :D hemen paylaşayım

Mekan : Gn.Dr. Tevfik Sağlam Cad No : 110-114 arası :D Etlik / Keçiören / ANKARA
    Olaylara geçelim
    Motorumu eski evimin bitişiğindeki apartmanın önüne bıraktım.Karşıdan karşıya geçicem birden bi bmw m3 ün üzerinde dozer kolu görüyorum üzerine düşmüş :D adam içinde hala arabayla manevra yapıp gitmeye çalışıyo.Neyse o bi şekilde gitti.Bu arada bi murat 131 yola kontrolsüzce çıktı, çıkar çıkmaz bir arabada ona gümbür gümbür girdi. Sonra araba bana doğru gelirken ben motora doğru kaçtım.
    Motorun yanındayken bi araç benim bulunduğum yere doğru dönerken soluna bi araba daha girer ve ikisi birden benim motorun dibine park olur (çarparak). Ardından tartışma başlar solundan geçmeye çalışıpta çarpan karakter hançeri çıkardığı gibi adama saplar :D ve beni korku sarar.Motorun üzerinde anahtar yok anahtarda çantada onu çıkarana kadar adam beni öldürür zihniyetiyle motoru ayaklarımla itekleyerek götürüyorum.
    Mekan tam anlamıyla bizim mahalle :D Yokuş aşağı yer var ordan kendimi salıyorum . Sonra motor çalışıyo ki gaza falan basıyorum . Bi sokaga girdim bi okul dolusu öğrenci, okuldan çıkışmıdır nedir kornama basıyorum hangi birine çalıcan takriben 500-1000 arası öğrenci vardı o kuş ötüşlü kornamla onları uyarıyorum bi kaçını ezmekten son anda kurtuluyorum sonra nasıl bi yere geldiğimi anlamıyorum. birilerine soruyorum falan abi ben ovacığa nasıl giderim?(şimdiki ev orda :D )
    adam tarif ediyo anlamıyorum :D sonra uyanıyorum bi bakmışım ovacıktayım

Motosikleti
    Honda CBR 125R
    hehe hepsi çok güzel :D benim hergece rüyamda motoru çalıyolar otoparktan bide 1000lik makinalari tokatliyorum caddede sürekli :D:D
    By.Speedy :bounce:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Bende 2 hafta evvel görmüstüm :
    Chopper halini aldirdigim dragstarimla Japonyaya gitmisim (nasil kisa sürede gittimse artik?) Japon sokaklarinda gidiyorum yolda yürüyen Japonlar bana bakiyorlar ve aralarinda birseyler söylüyorlar tabii japonca ben anlamiyorum.
    Birden hizlandim yüzgar yüzümü soguttu kaskimda yok o an , birden uzakta biri çikti dur haraketi yapti birde baktim japon polisler , durdum bana birseyler diyorlar ama ben anlamiyorum , içimden dedimki bunlara para teklif edeyim o an bir polis beni motorun üstünden çekti kalktim ve hemen kendisi benim motora bindi ve GAZ... diger polislerde pesinden hepsi arabalara bindi kaçti ben kaldim o an orda ve HAYIIIR OLAMAAAZ diye bagiriyorum .... ve uyandim , yüzüm haàla soguk sanki yüzgardan sogumusum ve bende hemen motoruma kostum baktim yerindemi??!!

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    artık rüyamda bile göremiyorum
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    bütün yaz aralıksız motosiklet hayali için çalıştım.e her gün 30 dk de olsa forumda ve sahibindende gezdim durdum.600f çok hoşuma gitmeye başlamıştı.varsa yoksa 600 f ...

rüyamda 190 la duvara vuruyordum.rüya şöyle ben motorun sesiyle gaza gelmişim.3 te bağırtıyorum.karşımda viraj var ama sesle o kadar mest olmuşumki umrumda değil.baaam vuruyorum bir yere

daha sonra kalkıp yzf 125r ilanlarına bakmıştım :D

ama kısmet yamaha'nın dahi sürüşünden yanaymış.çok memnunum Allah kaza bela vermesin bana ve kimseye inşallah.
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Bikeresinde rüyamda cbf'yle çok gıcık olduğum bi oğlanla yarışıyom onu geçmek için motorun üzerine öyle uzanmışımki heralde yatakta öyle uzanmışım sonra şerefsiz beni geçemiyeceğini anlayınca bana çarptı bende yandaki derye uçtum çok sarsıntılıydı....
    Oysa yataktan aşağı düşmüşüm uyanınca anladım ....
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

normalde hiç hız motoruna bınmedım ama ruyamda cok surdum en son gordugum ruyamda benım gsxr 1000 im varmıs evden cıkıyorum motoruma bınecem bırı gelıp konusuyo benle bıseler dıyo ıcımden gıtsede sursem dıyorum heyecanlanıyorum neyse tam gıdecem ayagım kayıyo vıtes yerı cıkıyo kızıyorum nasıl olur dıye onu halledıyorum sonra yola devam edıyorum mahalle arası dıye cok yavas gıdıyorum ana yola cıkıyorum gazı kokluyorum sankı mobılet gıbı gıdıyo motor uyuz oluyorum acaba vıtes 6 damı kaldı felan dıye bakıyorum vıtes 1 de kızıyorum gene ıbre 20 km yı gecmıyo delı oluyorum egsozdan ses felanda gelmıyo yanı bır turlu hız yapamıyorum sınırden geberıyorum uyanınca ruyamda bıle suremıyorum dıye :D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF150(inşallah 2 sene sonra)
    bende gördüm sabaha karşı bi rüya kanuni tiger gibi motorun üstünde geziom çok zevkliydi ya amma güzel rüyaydı

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    valla ben her gün rüyamda motosiklet görüyorum. psikoloğa bile gittim haftalarca sırf bu yüzden. her gece sabaha kadar motosiklet sürüyorum, benzin alıyorum, para biriktiriyorum, yıkıyorum. hatta gün aşırı yıkama, polish rüyası görüyorum. inanmazsınız ama dalga geçmiyorum kardeşler. psikolog ( 2 hafta boyunca çalıştığımız tek cümle vardır -MOTORSUZ YAPABİLİRİM- dememei istiyordu, ben de -MOTORSUZ YAPAMAM Kİ- diye cevaplıyordum. 2 hafta boyunca onca yöntemi boşa çıkarttığımdan ve sabrını taşırdığımdan olsa gerek sonunda beni kovmuştu, o dönemde motosiklet alacak param yoktu ve ben motorsuzum diye bunalıma girmiştim. adam güya yardımcı olacakken defol git kredi çek bir motor al dedi. aslında beni kovmadı, sesinde benden kurtulmak istediğini yalvararak söylüyormuş havası vardı sanırım. aynı gün kredi çektim ve GS500 ü almıştım.BU psikologlar gerçekten manyak, psikolojik desteğe ihtiyaçları var valla..)
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Monero Angel
    varmı böyle bişey...

motorumu bi yere bırakmışım salak gibi.
    sonra bi baktım motor yan yatık . neyse kaldırayım dedim arka lastik patlak.

veletler kendilerini tatmin etmek için hem düşürüp hemde lastiği patlatmış.

nasıl çıkarım bu işin içinden deip dururken uyandım :D

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Geçen gün yamaha bws ile ilgili bir video seyrettim.Dün rüyamda ona biniyordum.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    defalarca kez rüyama giren tek bir serii war :D
    honda cbr serisi :D yaw böyle bırsey olamaz 1 gun 1000 RR dayım birgun 125 R :D
    gerçekten çok zewklı sankı tum serii garajımda yatıyo :D
    ne hikmetse sureklı gazlıyorum ve gazlama bittikten sonra rüyada bitiyo :D
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    keşandan istanbula gelirken otobanda, aşağı inen rampanın başında motor havalanmaya başladı, kaza anını az çok hatırlıyorum. sonra gözümü açtım, noluyo derken meğersem hastaneden taburcu oluyorum, kazadan sonra aradan 1 hafta geçmiş, yatmışım baya. çıkarkende tam hastanenin çıkışında motorumu görüyorum sapasağlam:D
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

alix35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sattım düğünden sonra bakıcam
    ben rüyamda 1000 rr kullanıyordum.Aman Allahım o ne güçtür öyle, valla dehşet bi hızlanması vardı bana bi arkadaşa hediye ediyordu geri verdim kullanamam diye...
    başkasının ayıbını ört ki; bi başkası da senin ayıbını örtsün...

Rüyada hiç motosiklet denk gelmedi,denk gelse binerim,hız denemesi yaparım,slalom falan nasılsa kaza riski de yok...

Motosikleti
    Mondial 100km Renk: Kırmızı - 07 JY 608
    Alıntı ozrace adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikletim değilde çok istediğim kocaman bir enduro gördüm geçenlerde.birilerinden kaçıyodum devamlı.sonra yakaladılar ve motor yokoldu.sonra biyere gidiyorum yürüyerek ve ne göreyim?arka sokaklar(dizisindeki) polisler adamları yakalamış ve motorda orda duruyodu çok sevinmiştim
    fazla dizi izliyosun sanırım
    07-gєηçℓιк

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    1 ay kadar oluyor o rüyayı unutmam süper sport bir motosikletle coşuyordum,limitleri zorluyordum sonra giderken tekeri falan çıkmıştı keyifli bir rüyaydı.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

attraction - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    aprilia rs250
    2 motosiklet gidiyoruz ağbim önde ben arkada tam dörtyol agzına yaklaşırken ağbim yeşili yakalayıp geçti tabi bende geçicem o an sarı yandı ve sağdan bi transporter cıktı bende sola kırdım ama nafile patlattıgım gibi motor bi tarafa ben bi tarafa yolu ayıran kaldırımın kenarında ölece yüzüstü kaldım o sırada uyandım kendi kendime dedim ki ne biçin rüya len bu böle O rüyanın etkisinden bi 3-4 ay cıkamadım hatta rüyayı gürdüğüm dörtyola gelince hep bişey frenliyo beni
    .....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler