Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Cumhurbaşkanı’nın Oğlu Polis Motorunda

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumhurbaşkanı,Başbakan,Genel kurmay başkanı ve diğer mülki amirler ve 1. dereceden yakınları her ne sebeple olursa olsun trafiğe çıkarlarsa yollar kapatılır....

Çünkü bu kişilerden birine olası bi suikast düzenlendiğinde ülkenin içine düşeceği durumu tahmin bile edemessin....

Vatandaş olarak edepleri ile makamlarını bırakmasını dua edebilirsin ama herhangi bi şekilde bişey olursa...Allah muhafaza....
    Geçmiş cumhurbaşkanının kafasına atılan anayasayla ülkenin nereye gittiğini unutmayalım...

Siyasi damarıma basmayın yahuuu....

Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimeyi savunduğumdan yada nefret ettiğimden değil ama ya geçen sene yada bu sene ÖSS'ye geç kalan bi öğrenciyi motorize ekiplerin sınav yerine yetiştirdiğini ve bunu gazetede fotoğraflarıyla beraber okuduğumu çok iyi hatırlıyorum
    bi çiçekte sana

Alıntı ruckerpark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Asıl problemi anlamadın galiba biz kasksız bindigimizde direk ceza yazarlar doğrusuda bu zaten burdaki garip durum polisin arkasına kasksız birini alması cumhurbaşkanın oğlu olması yasaları çiğneyeceği ve polislerin göz yumacağı anlamına gelmez .
    sen hangi dünyada yaşıyosun yollarda yüzlerce kask takmayan kebapçı var. bunlar neden kask takmıyo polis neden ceza kesmiyo. bunlarda cumhurbaşkanının oğlu felanmı. hobi olarak kebapçılık yapıyolar heralde. nerden b.k atacağınızı şaşırdınız. kaskı olsaydı montu yok derdin bu sefer

Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ve benim çevremde kimseye böyle bir ayrıcalık gösterilmedi,görmedimde duymadımda.Bende taraf olarak birşeyleri yazmıyorum ama olay abest ayrıcalık yapılıyor ve buna göz yumuluyor olay sadece bu.Cumhurbaşkanın oğlu olsun normal vatandaş olsun Polis alacaksa bile kurallara uymak zorundalar.2 ay önce kuzenim toplamında 1500 lira ceza verdi otoparka bir dünya para bayıldı kurallara uymadığı için zaten motoru 1500 lira ediyor aa haketmişmi evet ehliyeti yok çünkü ona bu ceza kesiliyor ki aldığı maaş ne altındaki motor ne.
    ehliyetsiz gezdiğim zamanlar çok polise yakalandım ama hiç ceza yemedim.
    yemedim dersem yanlış olur polis ceza kesmedi belki öğrenci olduğuma acıdı.
    senin kuzenine denk gelmiş. o da ehliyetsiz gezmeseydi

geçen hafta muayeneden ceza yedim senin kadar ağlamadım
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı RoLa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

bi çiçekte sana

sen hangi dünyada yaşıyosun yollarda yüzlerce kask takmayan kebapçı var. bunlar neden kask takmıyo polis neden ceza kesmiyo. bunlarda cumhurbaşkanının oğlu felanmı. hobi olarak kebapçılık yapıyolar heralde. nerden b.k atacağınızı şaşırdınız. kaskı olsaydı montu yok derdin bu sefer

ehliyetsiz gezdiğim zamanlar çok polise yakalandım ama hiç ceza yemedim.
    yemedim dersem yanlış olur polis ceza kesmedi belki öğrenci olduğuma acıdı.
    senin kuzenine denk gelmiş. o da ehliyetsiz gezmeseydi

geçen hafta muayeneden ceza yedim senin kadar ağlamadım

Ben ceza yemedim kuzenim yedi.burda ağlamıyorum da yanlış okumuşsun yazdıklarımı normaldir yazı yazıyoruz ünlemde koymamışım ağlar pozisyon gibi görünüyor ama küfreder gibi yazdım ben aslında.hayatımda polis yüzünden yada para yüzündende ağlamadım ağlamamda arada haksızlık varsa kralını bile tanımam!

ekleme: 'doğru 1500 lira ediyor aa haketmişmi evet' yazmışım burayı okurken atlamışsın dikkat et yazdıklarıma öyle cevap yaz istersen.

RoLa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6N
    Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben ceza yemedim kuzenim yedi.burda ağlamıyorum da yanlış okumuşsun yazdıklarımı normaldir yazı yazıyoruz ünlemde koymamışım ağlar pozisyon gibi görünüyor ama küfreder gibi yazdım ben aslında.hayatımda polis yüzünden yada para yüzündende ağlamadım ağlamamda arada haksızlık varsa kralını bile tanımam!
    iyi o zaman müsait bi ara gel kralıyla tanıştırıyım seni

edit: neyse ban for me olayına girmeden ben tartışmadan çekiliyorum
    Bi ülkede "KÖPEKLER" istedi diye atlar ölmez...!!!

Drift Religion

Motosikleti
    Nexus 500
    iyi o zaman müsait bi ara gel kralıyla tanıştırıyım seni
    Daha dün foruma üye oldum dakika bir gol bir hadi hayırlısı şimdi müsaitim ben buarada.

efendy_iso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1_8
    Dur şimdi yaa müsait felan değilsin,ne güzel yazışıyoruz işte...

Yapmayın gözünüzü seveyim....
    [I]315 ile uzaklaştım,aynamda görünmüyorsun...I]

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Alıntı wert_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorlu şahinde hooop Kayseriden Şırnağa altınada bi 50cc tamam

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:26 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:25 PM ----------

hocam senin memleket nere
    İstanbul! Laubalilik yapmassak sevinirim.

Motosikleti
    Nexus 500
    gerektirdigi icin yazdıklarımı sildim..

Turintr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xvs 650 Sport
    Hayır aynı cevapta benim yotrumumada alıntı yapmışta arkadaş. Ben ona yazdım.

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    Ya Beyler;

1-Gözünüzü kapayıp bir düşünün; babanız Cumhurbaşkanı, Başbakan ya da en basitinden -İktidardaki herhangi bir partiye mensup- bir millet vekili...
    Ne yaparsınız? Ticarete atılmaz mısınız? Kendinize bir miktar dünyalık yapmaz mısınız?

2-Çoğu motosiklet artçılarında kask yok, polis de bir şey demiyor, ki ben İzmir'deyim, yani kontrolün en sık en acımasız yapıldığı 2-3 ilden birinde.Bugüne kadar, hiç artçısında kask olmadığı için ceza yiyen görmedim.

3-Polis motoruna dikkatli bakarsanız, arkada bir aparat var, tepesine lamba takılmış.
    Artçı, motora normal bir şekilde inip binemez, eğer bunu yapacak olursa, ayağı o aparata takılır.

4-Burada sorgulanması gereken, polisin, bir vatandaşı hava limanına götürmesi...Eğer, polis o güzergahta görevli ise, tamam.Ancak, polis başka bir yerde görevli olup ta, Cumhurbaşkanı'nın oğluna taksicilik yaptıysa; bu yanlış.
    Çünkü, o motorun benzini bizden kesilen vergilerle alınıyor.

kasksız bindiyse bu onu bağlar biz kaskımızı takalım boşverin takmış takmamış bu ülkede dokunulmazlığı olan milletvekillerinin ailelerine ne zaman ceza kesildiki şimdi kesilsin
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ne denebilir ki! biz bi gün otobüs kaçırdık yine onu uçak beklemiş! neyse ...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Buna benzer bi olay olmuştu aylar önce bir hatun kişi sunduğu sabah programına geç kalınca, bir kuryeyi çevirip, kuryenin de kaskını montunu bir güzel giyip, dımdızlak kuryeye artçı olmuştu.

O başlığı bulursanız, oha yuhaa diyen ben gibi bir iki kişi harici herkezin yorumlarının, çok güzel, çok iyi, ne güzel v.s v.s. olduğunu göreceksiniz.

Bu da neredeyse %99 aynı olan bir olay, niye tepkiler oha yuha olmuş?

Kendimizi kandırmayalım motosiklet bahane siyaset şahane.

Motosikleti
    italjet dragster 180. gilera runner
    burası türkiye beterin beteride olabilirdi helikopterle gelip bulundugu yerden alıp havalanına bırakabilirdi ama akıllarına gelmemiş galiba....

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Kissadan hisse;
    Zenginin mali zugurdun cenesini yorar...
    Amerikada,ingilterede,almanyada ve diger tum devletlerde bu ayni arkadaslar...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Motosikleti
    Ybr
    Cumhurbaşkanının oğlu olunca akan sular durur Binmeden önce Polisin efendim kask vereyim size kask takın deyipte,hayır gerek yok gidelim demediği ne malüm artçı şahısın Böyle demişse polis ne diyebilir hiç birşey diyemez şey ister demek için ...... yürek

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı Nexagon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ceza kesmesi gereken kişi zaten çocuğu arkasına almış. cezayı trafik polisine kesmek lazım bu durumda.
    gerekli yorum üsttedir.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ferhat_se adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cumhurbaşkanının oğlu olunca akan sular durur Binmeden önce Polisin efendim kask vereyim size kask takın deyipte,hayır gerek yok gidelim demediği ne malüm artçı şahısın Böyle demişse polis ne diyebilir hiç birşey diyemez şey ister demek için ...... yürek

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    kader utansın ...
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

Motosikleti
    beat gitti geriye ne kaldı şimdi
    Alıntı efendy_iso adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bi an aklıma polis olduğum geldi... ( empati kuruyorum )

Cumhur başkanının oğlu...

Motoruma binecek....

Kusura bakmayın efendim kask olmadan asla...

Diye cvp verebilirmiydim,yada sen,sen cevap verebilirmisin....

Klavye başında,indiririm motorumdan,koş git kaskını al densiz derim,demekte var tabi...

Komik...
    Bana sadece bu olayın doğru yada yanlış oldugunu söle kapansın bu olay

Klavye başında gerçekte oldugumdan farklı konuşmam, empati kurarsak bende git kaskını al diyemezdim sonuçta ama böle bir şey yaptıktan sonrada kaskı olmayan hiç bir artçıya ceza kesemezdim.Ama bu polisin kasksız bir artçıya ceza kesip kesmiceğini bilemeyiz dimi ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:55 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:53 AM ----------

Senin dünyanı bilmem ama burda ceza yazıyorlar kasksız motorlara bir de neden bu kadar kebabçılara taktın canın çektiyse gel bursaya bir iskender ısmarlıyalım
    Biz gökyüzüne inanırız, sunroof'a değil . . .

[B][COLOR="Blue"]MerT ÇiftÇi[/COLOR][/B]

Motosikleti
    ZX6-R
    ooo ne işi var onun orda babası ona dememişmi oğlum o şeytan icadı binme

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 23456 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler