Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İlk motorum olacak. Lütfen bakın..

Motovento
    REKLAM ALANI

Bu yıl 17 yaşına girdim. Motor almak istiyorum. En fazla 3.000-5.000 tl verebilirim alacağım motora.

Alacağım motor ilk motorum olacak Honda CBR 125 almayı düşünüyorum. Bana uyarmı bu motor ?

Scooter almayı pek düşünmüyorum ama bu motor ilk motoru olacak kişiye uymaz sa mecbur scooter alacağım. Scooter alırsam verebileceğim maksimum miktar 3 milyar.

Siz ne dersiniz ? Önerebileceğiniz motor markaları ve modelleri varmı ? , İlk motoru olacak kişiye uyarmı Honda CBR 125

şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    öncelikle ehliyet sorununu çözdükten sonra mali gücün yetiyorsa almayı istediğin motor yeni başlayanlar için tavsiye edilebilir bi motor. ancak her motorda olduğu gibi trafiğe kapalı alanda motora alıştıktan sonra trafiğe çıkman tavsiye olunur.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Slm aramıza hos geldın, CBR 125 parça fıyatları pahalı ılk baslangıc ıcın bence pek uygun olmaz ama önce ehlıyetını al, sonra ıstersen bıde ybr 125 e bak tavsıye ederım, satarken elınden rahat çıkarırsın, baslangıc motosıkletı

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bencede önce ehliyet,sonra güvenlik ekipmanları ve en son motosiklet
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    NX4 FALCON
    Slm hoş geldin.. Maden ilk motorun o zaman önce parça fiyatlarına bak öyle al derim. Kimse düşeceğini düşünmez ama illa düşer. O yüzden seçimini dikkatli yap.. Bana sorarsan honda cbf 150 yada yamaha ybr 125. Sakın bunlardan hangisi deme. Gözüne hangisi daha güzel görünüyorsa o..[COLOR="Silver"]
    NX4

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    aramıza hoşgeldin hayırlı olsun cbr 125 güzel bi seçim ama önce ehliyet ve koruma bide eğer imkanların el veriosa eğitim

giotine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XT660R/PD
    CBR125 ten önce hatta almayı düşündüğün motordan önce ehliyet işini hallet daha sonra motorunu almadan önce iyi bir motosiklet güvenli sürüş eğitimi al. Sonra gerekli motosiklet ekipmanlarını edin ondan sonra ben sana CBR125'i tavsiye edebilirim ...

Eğitim işi çok önemli mutlaka yapmalısın ...
    Korumanı giy ! Tarzanlığın alemi yok !!

Özer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    V STROM DL 650 Esmeralda
    Yaşın müsait değil onun için motosiklet almadan önce sürücü belgesi ile güvenlik ekipmanlarına öncelik vererek başlaya bilirsin bence
    Tarzım çok basittir.....
    Her zaman en kalitelisi ile memnun olurum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler