Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

scooterin gözünü sevsinler!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    herkes fikrini söyler, biliçaltındaki neyse onu yaparsın. bana 1000 kişi içinde 999 kişi git scooter al derse ben gidip en az çift silindir bir 500cc den az olamamak kaydıyla vitesli bir makina alırım. arkamda nişanlımla az ölümlerden dönmedim 125 lik makinalarla. hem de şehir içinde. konu hızlı gitmek değil, sıkıştığın anda aradan sıyrılmak...

güç her zaman gösteriş anlamında değildir ( bence )
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güç her zaman gösteriş anlamındfa değildir ( bence )
    bence en anlamlısı bu olmuş scooter iyidir güzeldir pratiktir amma velakin bazen çok tehlikeli bazende çok güvenlidir bence scooter alıcaksanız beverly 500 gibi bişey almak lazım hem elinin altında güç var hem ufak hemde kalite
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamam ozaman bundan sonra git bitane sco al...
    en iyisi yuki cup

Motosikleti
    mondial 151 rs
    helal olsun abi bendeki sco 150 lilik ortalama 3 - 3,5 lt yakıyor..

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    !(Demekki ne demekmiş sitenin gazına gelmemeliymişiz.)

buna çok güldüm ya :D bende scooter istiyodum ama çok yakar masrafı çok olur diye yorumlar geldi cup alıcam şimdi :D oyüzden :D

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Kimse üzerine alınmasın zevk meselesi ; En son bineceğim motor otomatik motorlar yani scooterlar: ) Adrenalin heyecan sıfır bana göre şehir içindede hiç yorulmuyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:23 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:21 AM ----------

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkes fikrini söyler, biliçaltındaki neyse onu yaparsın. bana 1000 kişi içinde 999 kişi git scooter al derse ben gidip en az çift silindir bir 500cc den az olamamk kaydıyla vitesli bir makina alırım. arkamda nişanlımla az ölümlerden dönmedim 125 lik makinalarla. hem de şehir içinde. konu hızlı gitmek değil, sıkıştığın anda aradan sıyrılmak...

güç her zaman gösteriş anlamındfa değildir ( bence )
    Güzel bi yaklaşım katılıyorum

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya şimdi ateş olmayan yerden duman çıkmaz , neden ybr için çok yakar masrafı çoktr demiyolar ? neden scooter için bu lafları duyuyoruz demek adamların bi bildiği var ki yazıyolar buraya . Onlar bizim scooter almamızımı kıskanıylarda almasın diyemi yapıyolar ? Hayır insaniyet namına bilgi veriyolar yanlış anlasılmasın kimsenin dediği.

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    yürekçe ye bende katılıyorum.motorda güç olsun ama kullanma.bende hem ufak hem büyük cc makina kullandım.2.5 sene de scooter kullandım,ufaklar iyi hoş ama gaz açınca apışıp kalıyor genelde,e büyüklerde güzel ama bakımları ağır.geriye yine vitesli motor kalıyor(bence)
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

Motosikleti
    Var
    Ozaman böyle birsey gerek...

http://www.welt.de/motor/article1238..._der_Welt.html

75 beygir ve 200 km/h sürat

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Olabilir: )

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Scooter motor değil ki Vitesi hissetmek kadar güzel bir şey var mı ?

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Scooter rahattır ve yormaz evet, ama bana vitesli motor kullanmanın ve o devri hissetmenin zevkini asla vermiyor, motor kullandığımı hissetmiyorum açıkçası.

emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı Zımba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abicim yenimi anladın scooterların motor olmadığını
    Scooter bal gibi de motosiklettir. Otomobil otomatikse otomobil değil de çamaşır makinesi mi oluyor?

Dağa bayıra gelmez, orası ayrı....
    Ağır metal insanı...

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    scotter vitesli bilmem aradaki farkı ama motor kullanmak gerçekten çok gzzüel istanbul trafiginde vce o trafik kilitken emniyet şeridine girip te kimseye bakmadan vınnnnnnnnnlamak süper bir duygu
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

Motosikleti
    19A
    Alıntı emrello adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter bal gibi de motosiklettir. Otomobil otomatikse otomobil değil de çamaşır makinesi mi oluyor?

Dağa bayıra gelmez, orası ayrı....
    hahahaaa süperdi vallaa. arkadaşımın passat marka arabası vardı otomatik vites demekki o beni kandırıyomuş bu araba diye vay bee arkadaş işte napalım katlanacaz

Motosikleti
    Şu anda Yok :(
    bende Çok scooter kullandım . Taki Arkadaşımın ybr125 ini kullanmak zorunda kalana kadar . Ve işte O gün aşk başladı . Vitesli motor demek bütün fiziksel , zihinsel güç ile ellerin ve ayakların emir komutasında makinayla aşk yaşamak demek bence Scooter'ada bindiğim zaman ara sıra gaz kesip vites değiştirme efektleri filan yapıyorum halen

3 tane büyük motor kullandım ilk scooter i en son aldım sym hd 200 kullanmaya başlayalı motor sesi yerine sadece rüzgar duyuyorum baya bir zevkli

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ofc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende Çok scooter kullandım . Taki Arkadaşımın ybr125 ini kullanmak zorunda kalana kadar . Ve işte O gün aşk başladı . Vitesli motor demek bütün fiziksel , zihinsel güç ile ellerin ve ayakların emir komutasında makinayla aşk yaşamak demek bence Scooter'ada bindiğim zaman ara sıra gaz kesip vites değiştirme efektleri filan yapıyorum halen
    Güzel ifade etmişsin.
    Makinayı hissetmek bence vitesli motor kullanmak. Dediğin gibi el ayak koordinasyonu ve tüm beyninle kullanıyorsun motoru; bütünleşiyorsun.

ceyhun__22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Scooter rahattır ve yormaz evet, ama bana vitesli motor kullanmanın ve o devri hissetmenin zevkini asla vermiyor, motor kullandığımı hissetmiyorum açıkçası.
    .... aynen abicim.Ben dükkanın kiyle geziyorum.Grenajlı mobylette yaw isterse 500 cc olsun. Ben debriyajı bi saldımmı beni uçurmayan 500 cc den kime ne?

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    scooter şehir içinde yormaz evet kabul. özellikle trafikte. Ama düşük hacimli scooterlarla ıslak bir rampadan boş viteste iniyormuş gibi inmeye çalışın. ne demek sitediğimi vitesli motor sürenler anlar. 1. viteste hiç frene dokunmadan kmpresörde rampayı inmek kadar güvenli birşey yoktur. vites düşürererek yavaşlamak. Sürekli yüksek devir çevirmek zorunda olmadan motora binmek. Işıklarda ara gaz vermek. Bir karbüratör temizlemek için 100 adet vida söküp takmamak. elden marş ve ayaktan marş dışında vurdurarak çalıştırma şansımızın olması vs vs. Ama yinede iki tekerdir sürücülerine ve sevenlerine saygım vardır.

Sağlıcakla.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler