Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

yeni başlarken hangi tür motor almamı tavsiye edersiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zb_meqan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125 i
    herkese merhabalar... ben forumda ve motosiklet dünyasında daha yeni bile değilim öğrenciyim okulum 4 km uzaklıkta ve ben kendime bi motor almak istiyorum yani kısacası yeni başlayanlardanım (konuyuda inşallah doğru yere açmışımdır yanlış yere açmışsamda admin abi hoşgörsün bu seferlik ) benim size sorum şu alacağım motorla devamlı dur kalk yapıcam haliyle haftasonlarıda şehir dışına çıkarım aklımda almayı düşündüğüm bi model var mondial 150 zc ama Cruiser-Chopper tarzı motorlarda çok hoşuma gidiyor sizce ben bu iki seçenekten hangisini alayım ? ve 250 cc Cruiser-Chopper tarzı bi motor km de ne kadar yakar ? aydınlatırsanız çok sevinirim.... saygılarımla...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ERTUNGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kardeşim al bir yamaha ybr 125cc...taş gibi kullan....
    ANGARA AYAZI

Motosikleti
    hyosung gv250
    Eğer yeni başlıcaksan kardeşim scooterdan şaşma, heleki okula gidicem diyosun sürekli istanbul trafik ve dur kalk şeklinde syir ediyor, yani vitesli motorlara hiç yanaşma çok zorluk çekersin, bende senin gibiyim aldım hyosung gv-250 chopper ama çok zorluk çektim başlarda, ama şu da bi gerçekki alıştıktan sonra chopper kadar sürüş keyfi olan bir motor tanımıyorum, hyosung olarak değil chopper tarzında butun motor üreticilerini kastediyorum.

aklındaki rakam ne kadar ?

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eğer yeni başlıcaksan kardeşim scooterdan şaşma, heleki okula gidicem diyosun sürekli istanbul trafik ve dur kalk şeklinde syir ediyor, yani vitesli motorlara hiç yanaşma çok zorluk çekersin, bende senin gibiyim aldım hyosung gv-250 chopper ama çok zorluk çektim başlarda, ama şu da bi gerçekki alıştıktan sonra chopper kadar sürüş keyfi olan bir motor tanımıyorum, hyosung olarak değil chopper tarzında butun motor üreticilerini kastediyorum.

Scooter ilk başlayanlara tehlikeli olabilir virajlarda dönmüyor scooter çok beceri isteyen bir motor.
    HONDA

Motosikleti
    Mondial Vulture 125 i
    Alıntı DeJaVu_91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya ben burdurda okuyorum tarfik sorunu hiç yok ama haklısın senin dediğin gibi yapraım olmazsa scoter la motor hayatına girer sonra satar chopper alırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:05 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:05 PM ----------

Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aklındaki rakam ne kadar ?
    2100 tl ayırdım

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    2.el temiz bir ybr al kesinlikle krdeş
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

bence hem virajda olsun hemde dur kalk olayında rahat etmen için vites li fakat debriyajı olmayan arası açık motorlar var çok hoş

Motosikleti
    Mondial Vulture 125 i
    Alıntı mustafa_33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence hem virajda olsun hemde dur kalk olayında rahat etmen için vites li fakat debriyajı olmayan arası açık motorlar var çok hoş
    dediğin tarz motora örnek verirmisin kardeşim

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    Alıntı zb_meqan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 100 ukh tavsiye ederim
    Yüksek Kalite Üstün Performans

pentaone - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YeBeRe 125
    al ufak cc'li bi japon viteslisinden ;) gez dolaş ...
    ...freedom forever...

Alıntı ünlümotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mondial 100 ukh tavsiye ederim
    ben tam aklındaki fiyata modesa 125 R öneririm.(kaçıncı oldu bilmiyorum modesa öneriyorum.Hem vitesli her yokuşta kalkabilir.Hem kullanımı rahat.Debriyaj da olsun dersen çeşitli ufak cc'de debriyajlı motor kullanabilirsin.

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    Al bi ybr 5 sene sür

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hoşgeldin....

paran neye yetiyorsa onu al....
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

Motosikleti
    hyosung gv250
    arkadaşlar scooter'a dönmüyor diyorsanız virajda, chopper sürmediniz hiç galiba?chopperlar en zor dönen makinalardır, üstüne tanımam, eğer viraja 50nin üzerinde girdiyseniz, motoru yatırmanız %80...

Boğaçhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 162 MC
    Öğrencisin, yeni başlayacaksın, tabiki ekonomik durum süper değil! Bu durumda kullanacağınız motosiklet CUB olmalı.
    Bir kaç model hariç tüm CUB motosikletler 4 vites ve otomatik debriyajlıdır.
    Piyasanın nerdeyse en az yakan motosikletleridir, 100cc'yi geçmezsen; vergiden de muaf olur.
    Arıza oranı da en düşük motosiklet sınıfı CUB'lardır.
    Şu an için Bilinen en iyi CUB'da Honda İnnova'dır. Fakat bütçene uygun olacak diğer marka ve seçeneklerde seni yolda bırakmaz.
    [B][COLOR="Purple"]Ne kadar bilirsen bil, söylediklerin, karşındakinin anlayabildiği kadardır. [/COLOR][/B]

Alıntı zb_meqan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

örnek bi tane resim koydum

bu motorların vergisi yok km de ortalama 75kuruş falan yakar debriyaj derdin yok şehir içi hoş bişiy

ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    cup alcaksan mondial alabilirsin vergisi yok. yada 2, el wave alabilirsin onunda vergiisi yok. scoterr alıcam diosan honda beat al derim 2, el. sıfır istiosan 151 rs al.
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Motosikleti
    F650 GS - 2000
    Bu konuda 1500 tane başlık var. Onları bir okumanı tavsiye ederim önce.
    Keeper Of THe Seven Locks

Motosikleti
    Honda cbf 150
    honda cbf 150 derim sana

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:51 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:50 PM ----------

Honda huzur onda

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:52 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:51 PM ----------

Honda hayat onda derim ben

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler