Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Honda titan la 1000 km ve fotoğraflarla antalya

Motovento
    REKLAM ALANI

Sonu hic iyi bitmesede hersey cok güzeldi. Kaza yapana dek 1000 km yol aldım.Motosikleti bazı problemlerden dolayı yola cıkmadan 1 gece önce sabaha kadar uyumayarak, söktüm en ince ayrıntısına kadar araştırdım bütün problemlerı gıdermeye calısdım, hata silindir piston deişimi yapmışdım.Bu şekilde tamamen kendı el emegım olan her noktasına günlerce ugrasdıgım, aylarca emek verdiğim motosikletimin rodaj dahi yapmadan 1000 km sorunsuz yol alması beni gercekten şaşırtmış ve gururlandırmıştı..Şimdi ise tekrar motosiklete binemeyeceğimi düşünmek İÇİMİ YAKIYOR....
    Antalyaya kadar cok sık mola vererek nerdeyse hep full gaz gittim .ortalama 70-100 kmde bır 3-5 dakıka mola verdım

sabah 4:30da yola cıkmısdım buda yola cıkdıktan 100 km kadar sonra yenı yenı hava aydınlanıyor.yol olarak ,Afyon -burdur üzerınden gittim ,yol boş ve düzgündü .ama bazı yerlerde satıh bozuktu ve yol kazınmış gibi çizgiler vardı ve motoru resmen saga sola atıyordu

ihtiyac molası

biraz uykusuzluk vardı ve cok sıkıntı cekdim , aman ha uykunuzu almadan yola cıkmayın

afyon kırkinler di galiba yanlıs hatırlamıosam ,bi bin yıl sonra aynı kapadokya gibi olur bura :D sanki peri bacalarına dönüşüyormuş gibi geldi bana

yol boyunca inanılmaz güzellikler olmasına ragmen fotograf cekmemişim uykusuzluktan olsa gerek ,hele antalyaya girerken gecdıgımız o dag yolları ve benzersiz güzellikte daglar....cocukluktan beri hayalimdi antalyaya gitmek ve sonunda antalyadayım kepezdekı şehir ormanı gercekten harika

resimleri kücük yüklemişiz ama neyse devamını düzeltelim
    4:30 da yola cıkdım ,öğlen 2-2:30 gibi kemerdeydim yol boyunca sadece arka kampanayı ceken mil yerinden cıkdı Allahtan full alet takımını yanıma almıştım . kemerde ilk gün foto cekmemişim plaja odaklandım galiba :D 2. günüm ve buda gurbetteki dostum bayram

buda ben ..Allahtan evdeki iyi kötü tshirt short ne varsa almışım yanıma ilk defa deniz gören biri olunca (malum ankara) butun kıyafetler tuzun gazabına ugradı ilk gün

kemerde ilk dikkatinizi ceken arka plandaki inanılmaz güzellikte masmavi görünen dağlar oluyor ,hele antalya kemer arası sahill yolu yokmuu ,eminimki orda yaşasam sırf o yolu her gun gecmek ıcın motosıklete bınerdim

ve şimdide kemerin yanında bi tepe var en üstte antenler bayrak felan gorunuyor oraya cıkılabildiğini duydum dururmuyum :D sabah gözlerimi acdım ilk iş zirveye doğru yol aldım .. bu arada godamanın birinin kamp alanını kapatıp tek başına karavan acması ve başka kimsenın alınmaması sebebiyle 2 gundur plajdda yatıyorum
    bunlarda tepeden kemer ve etrafındaki yerleşim alanları
    ,işde bahsettiğim tepe

cep telefonunun gazabına ugruyoruz,,fotograf makınası şart..gün ışığında cekilmiş fotolar aksam uzerı gıbı ve bulanık cıkıyor

şanlı bayrağımdaki asalete bakın

yav bu keciler o toynaklarla dağda taşda nasıl geziyor ,dimdik kayalarda dolaşıyolar valla şu sağdakinden cok tırsdım beni uçurumdan aşşa yuvarlıcakmış gibi bakıyo hemen 2 foto cekip kaçtım

haha bizim keçiler evcil cıkdı , bi teyze geldi teyzeyi görünce hepsi esas duruşa gecdi toplandı sona teyze bunları gotürdü dimdik ucurumdan aşağı dogru dağıldılar ,insan inemez ordan valla

tekrar döndüm arkadaşların yanına ,bide antalyalı arkadaş bulduk yanımıza bizi kanyon diye bi yere götürecekmiş ,düştük bizde peşine

burda insanlar kask bulundurmuyor yanında ,bulunduranlar ise kafasına deil koluna takıyor

Burası yeryüzündeki cennet olmalı ,,,yok böyle bir güzellik

içinde huriler olan bir cennet bahcesi sanki bunlarda rus huri

bayram bi ara kendini yunus sanmaya başladı

orta kulak probleminden dolayı doya doya giremedim şu suya

bayrama ''ekmek yemişmisin'' testi

ben haric herkez girdi bunun altına

biz gezinin bittiğini sanarken antalyalı arkadaşımız bizi Phaselis e götürdü , kişi başı giriş 8 liraydı biz 4 kişi ücretsiz girdik yerlisi olunca böyle oluyor demek nasıl soktu bilmıyorum

kamp yeri sıkıntısı sebebiyle aynı gün aksamı alanyaya gecdim ..giderken yol uzerınde olan manavgat şelalesine ugradım ama pek tatmin edici bi yer deildi telefonunda şarzı yoktu foto cekemedim..... bu hayatımın en güzel günlerinden biriydi bir gün sonra yaptıgım kaza ise kesınlıkle hayatımın en kötü günüydü ,belkide hayatımın son günü olcaktı ama Rabbim beni sevdiklerime bağışladı yaptıgım kaza % 99 ölümle sonuclanacak bi kazaydı

alanya kalesinden indim damlataş mağarasına girecektim ,daha açılmamıştı ,bende biraz oyalanayım dedim denize girdim .feci güneş yanıkları sebebiyle gölgeden cıkamadım :D şuan kazanın uzerinden tam 15 gün gecdi ama vücüdümda hala akdenizin tuzu var

magaradan cıkınca yerleşik hayata gecmek üzere incekum kamp alanına dogru yola cıkdım . tam kamp alanına ulaştığımda ise bi anda kendimi asfaltla kucak kucağa buldum ,1 saniye sonra ise kafama gelen tampon darbesi ile otobusun üzerime cıkdığını farkettim ,ondan 1 saniye sonrada sırtımın yere sürterek otobusle beraber sürüklendiğimi farkedince ,lastiklerin neden bukadar cabuk aşındığını anladım ve 10 gun olarak planlanan geziyi 4. gün zorunlu olarak bitirmek zorunda kaldık ve kazanın şokunu yeni yeni atlatıyorum .eğer arka cantadaki korumaları giymiş olsaydım otobusun altından ciziksiz cıkacaktım ,, buna şükür genede ciziksiz cıkdım sayılır..eğer ön dingile tutunmasaydım,muhtemelen arka difransiyel ile asfalt arasında can verecektim

bakan .okuyan,inceleyen,göz gezdiren, beğenen beğenmeyen herkese teşekkürler

ARKADAŞLAR BUDA YAPTIĞIM KAZANIN AYRINTILARI http://www.motosiklet.net/forum/moto...klet-aski.html
    anılgan ve hamzarat bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    kardeş bnm memlekete gelmişsin yanıyo suan motoruna gelince honda titan eşşek niyetine bin yolda bırakmaz bnde bu motordan alcaktım ama temizini bulamadım çoğu rektefiye görmüşdü.bu motorla arakana bike bakma yolda bırakmaz seni;)
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

dur dur gelıyo devamı 200 tane foto var :D ama neden fotolar kucuk oluyo hala anlamadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 05:39 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 05:36 AM ----------

Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş bnm memlekete gelmişsin yanıyo suan motoruna gelince honda titan eşşek niyetine bin yolda bırakmaz bnde bu motordan alcaktım ama temizini bulamadım çoğu rektefiye görmüşdü.bu motorla arakana bike bakma yolda bırakmaz seni;)
    rektefiye görmemiş bulman cok zorr bulsan bıle sıfır motor parası istiolar bu benım 3. titanım yıpranmamış bitane bulcan sırtın yere gelmez ..2. aldıgım titan inanılmaz temızdı 1-2 yaşında motor gıbı sıfır ybr ye deişmezdım ama ruhsatı alamayınca gerı vermek zorunda kaldık

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    evet doğru.ama hala bi titan alasım var oda seneye flan.bu arada antalyada daki motorsiklettlerden biraz bahsetsene aynasızlar kasksızlar pembe motorlar
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    kemer de taşların arasından ateş çıkan bi dağ var orayada gitseydin orasıda çok güzel biyer ama yürüyerek çıkman gerekiyo ama gende çok güzel bi gezi olmuş
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    çok çok geçmiş olsun.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet doğru.ama hala bi titan alasım var oda seneye flan.bu arada antalyada daki motorsiklettlerden biraz bahsetsene aynasızlar kasksızlar pembe motorlar
    :D alanya cok feci o konuda ,kemerde genelde turistler kullanıyor motor ,herkesın altında yamaha bws var .rent a car lar bws kiralıyor hep,,
    alanyada motorcular tarafından ezilecektim valla pavyon gibi motorlar dolasıo ,honda titanda coktu hatta cok temız duzgun tıtanlar gördum ,ama hic kask takan gormedım turistlerde takmıyordu yerlilerde ,benım tıtan alanyada kaldı almayıda düşünmuyorum ,elimden cıkartmaya bakcam ama motorun durumunuda bılmıyorum kazada ne hale geldıgını , bana carpan adam canta takma yerı kırılmış felan dıodu ama bakmaan bişi demek mumkun deıl

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:42 PM ----------

Alıntı anılyuksel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kemer de taşların arasından ateş çıkan bi dağ var orayada gitseydin orasıda çok güzel biyer ama yürüyerek çıkman gerekiyo ama gende çok güzel bi gezi olmuş
    orayı duysam mutlaka giderdimm .eğer kaza yapmasam tekrar kemerden muğla tarafına geccektim büyük ıhtımal .benim hayalım saklıkent ve kelebek vadisine gitmekti ama kısmet deilmiş

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:21 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:44 PM ----------

120 goruntuleme 6 cevap :S diyecek soz kalmamıs heralde :D

ilginiz icin tşk
    anılgan bunu beğendi.

anılgan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda titan 1996- java 1969-haojin 2005
    dostum hoş gelmişsin memleketimize , hoş olmayan kazana üzüldüm , ama söylemeliyim ki çook çook güzel bir yolculuk yapmışsın ,ben bile seninle beraber buraları tekrar gezdim . herkese nasip olmaz böyle güzel bir yolculuk , hele birde titan la yapmışsın bunu titanı da satma al topla hatıraların var onunla , sen oun terketmedikçe o seni hiç terketmeyecektir ,, sevgilerimle ..

Linwelin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YZF R25 / 2016
    Alıntı anılgan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum hoş gelmişsin memleketimize , hoş olmayan kazana üzüldüm , ama söylemeliyim ki çook çook güzel bir yolculuk yapmışsın ,ben bile seninle beraber buraları tekrar gezdim . herkese nasip olmaz böyle güzel bir yolculuk , hele birde titan la yapmışsın bunu titanı da satma al topla hatıraların var onunla , sen oun terketmedikçe o seni hiç terketmeyecektir ,, sevgilerimle ..
    Forumun çikolata renkli bi maddeye donmesi sonucu pek fazla takılmayı düşünmüyorum artık. İsteyen iletisimdeki facebook veya skype adreslerinden iletisebilir. Sağlıcakla..

Motosikleti
    tvs apache
    konu hortlamış gülyabani gibi geziyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler