Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

şok oldum..

Motovento
    REKLAM ALANI
    Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu işte çok para var bende bu işe giriyim...

İşte ülkemizdeki orak hastalık bu .. sonra başlıklar arka arkaya patlasın ..servise gittim ama servis motoru tamir edemedi aynı ses hala geliyo, aynı yerden yağ akıtmaya devam ediyo, sorunum çözümlenmedi..

işte sen ve senin mantığında bu işe giren servislerden çekilen sıkıntı bu

Usta sıfatı ile nitelendirilmek bu kadar ucuz değil oysa ..Çileli bir yolu var , daha çocuk yaşta sabahın köründe kalk 3-5 paraya hiç bir sigortan olmadan çalış .. yaşıtların liselerde okurken uzaktan onlara imrenerek bak (tam türk filmi oldu Başrolde küçük emrah)

beleşemi yapsaydı veya 40 dakkasına 5 tl mi alsaydı.. alınan para senin anlattığın işlere göre hakıyla alınmış bir paradır ..

İnançlı insanlar olarak başkasının alın teri ile kazandığı parada gözümüzün olması her şeyden önce bize yakışmaz..

uzun lafın kısası bu işte şok olacak bişey yok ... Yanılıp şaşıp avrupaya gidersen bi ustanın bu işe € cinsinden talep edeceği rakam seni komaya sokabilir ..
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    gayet normal bir fiyat senin servise daha önce gitmediğin anlaşılıyor buradan:D
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    Alıntı mösyö adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kendi motorunun yağını kendi deişemiyosa 3 taneampulu yerine takamıyosa motoru yatırıp mani foltu 2 civatasından deişemiyosa verecek o parayı aslanlar gibi
    katılıyorum...en doğru yazı bu...
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    sanayii esnafının birçogu böyle fahiş fiyat uygulaması yapar. şimdi kendimi o parayı ödeyenin yerine koyuyorum. öncelikle yedek parça satan bir yerden fiyat alırım. eger benim motora uymayan bir diger modelse arada çok fazla fiyat farkı olmayacagından giderim servise. (gerçi ben gitmemde elimden gelir allaha şükür. motor tamircisi arkadaşlarım sagolsun az takılmadım oralarda. şimdi üçüde honda servisinde.) sonra fiyat sorarım ne kadara yapacaksın. fiyatı yüksek çekerse kendi kaybeder. çünkü gözümün içine baktıgında anlar bu adamı kazıklayamam. makul çekerse yaptırırım. alan razı olur satan razı.teşekkür eder elini sıkar hayırlı işler diler çıkarım. yapılan iş çin malı bir scooter için anormal bir fiyattır buda bilginize. arkadaş şok olmakta haklıdır. adam işçiligi düşük gösterip malzemeden çakmıştır elemana.

cagatay_hepsen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyosung 250 comet'di gitti yamaha x-max 250 geldi
    cem yılmaz diyorya bir oyununda bizim milletimiz hep başkasının cebindeki parayı hesaplar yenibir bina görse ulan buraya nekadar demir gitti veya benim oyunuma gelen biri adam başı 60tl den 1500 kişi olsa i valla i ne yapıcan bu işemi giricen çok güldüğüm bir enstantane çok benzettim..
    ATATÜRK diyorki "Türk milletindenim diyen insanlar her şeyden önce ve mutlaka Türkçe konuşmalıdır."

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işte çok para var bende bu işe giriyim...

İşte ülkemizdeki orak hastalık bu .. sonra başlıklar arka arkaya patlasın ..servise gittim ama servis motoru tamir edemedi aynı ses hala geliyo, aynı yerden yağ akıtmaya devam ediyo, sorunum çözümlenmedi..

işte sen ve senin mantığında bu işe giren servislerden çekilen sıkıntı bu

Usta sıfatı ile nitelendirilmek bu kadar ucuz değil oysa ..Çileli bir yolu var , daha çocuk yaşta sabahın köründe kalk 3-5 paraya hiç bir sigortan olmadan çalış .. yaşıtların liselerde okurken uzaktan onlara imrenerek bak (tam türk filmi oldu Başrolde küçük emrah)

beleşemi yapsaydı veya 40 dakkasına 5 tl mi alsaydı.. alınan para senin anlattığın işlere göre hakıyla alınmış bir paradır ..

İnançlı insanlar olarak başkasının alın teri ile kazandığı parada gözümüzün olması her şeyden önce bize yakışmaz..

uzun lafın kısası bu işte şok olacak bişey yok ... Yanılıp şaşıp avrupaya gidersen bi ustanın bu işe € cinsinden talep edeceği rakam seni komaya sokabilir ..
    işte el emeğinin değerini anlatmış abim. bilgi değerli şeydir. herkes her işi yapabilseydi, kimse para kazanamazdı.

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    işte el emeğinin değerini anlatmış abim. bilgi değerli şeydir. herkes her işi yapabilseydi, kimse para kazanamazdı.
    dünyada 3 tane adam yaşıyormuş

ahmet berbermiş
    mehmet ustaymış
    samet terziymiş

ahmet bir işe 10 lira almış çünkü ben berberim mehmetle sametin berberlik yeteneği yok hakkım bu demiş
    mehmet bir işe 10 lira alırmış çünkü ben ustayım diğerleri bunu yapamaz hakkım bu
    samet te hakeza öyle

bilmem anlatabildim mi?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dünyada 3 tane adam yaşıyormuş

ahmet berbermiş
    mehmet ustaymış
    samet terziymiş

ahmet bir işe 10 lira almış çünkü ben berberim mehmetle sametin berberlik yeteneği yok hakkım bu demiş
    mehmet bir işe 10 lira alırmış çünkü ben ustayım diğerleri bunu yapamaz hakkım bu
    samet te hakeza öyle

bilmem anlatabildim mi?
    0 a sıfır elde var sıfır

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Fiyat abartılacak tartışılacak kadar büyük ve fahiş değil bencede.
    [B][COLOR="Red"]Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu[/COLOR][/B]

[COLOR="Black"]::xs26::.....TEHDİT.....::xs26::[/COLOR]

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    O deelde gardaş, sen bana 1000 lira versen ben o 4 denesi 12TL olan sinyalleri motoruma takmam.

Gürsel Abi Suzukinin fiyatları hondadan iyi. Sinyaller 80 mi neymiş. Hondada %150 daha pahalı. Belkide gs500ün parçaları ucuzdur.

Yağ meselesinde de Castrol power1 ın bir lt si 21 küsür liraya satılıyor. Litresi 10liraya ne yağı alıyosunuz merak ettim. Sonuçta motorun ömrü ve verimliliğini büyük ölçüde etkiliyen bi faktör. Ucuzculuğa kaçmak çok anlamsız bence.Cbr 125 te 1lt alıyoduk ne güzel, şimdi paşalar gibi 3lt

Selka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKI DL650 V-STROM
    Ya ben konuyu açan kişinin şokunu anlamadım. Ucuz diye mi şoka girmiş arkadaş pahalı diyemi? Bana normal bir fiyat gibi geldi de!
    SOSYAL BİR MESAJIM KALMADI ARTIK BU İNSANLIĞA

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    abartmamış işçiliği, bence şok olma!
    motogünlüğüm: youtube.com/c/Bereñârı

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Kısacası konu açıldığından beri ŞOK devam ediyor
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    bir motorda üç sinyal ne işe yarar ? niye 2 veya 4 değil
    bence uygun fiyata yapmışlar... 10tl ye 1 tane ampul alamazsın ne sinyali bea

ünlümotor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kayseri yamaha bayii
    sanırım senin paran birazdaha kıymetli sana ben yamalube alıyorum 25 tl litresi
    Yüksek Kalite Üstün Performans

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya biz ne yapalım arkadaşlar motosikleti bakıma götürüyoruz 400 tl 500 tl ödemeyince çıkamıyoruz.
    benim motorumun fiyatı o kadar pahalı motora binsem grenaja sünger döşerim harbiden
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ol ol ne kadar para adam bedava yapacak hali yok ya....sanki bi dünya para vermiş gibi...
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Gnusher adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gürsel Abi Suzukinin fiyatları hondadan iyi. Sinyaller 80 mi neymiş. Hondada %150 daha pahalı. Belkide gs500ün parçaları ucuzdur.

Yağ meselesinde de Castrol power1 ın bir lt si 21 küsür liraya satılıyor. Litresi 10liraya ne yağı alıyosunuz merak ettim. Sonuçta motorun ömrü ve verimliliğini büyük ölçüde etkiliyen bi faktör. Ucuzculuğa kaçmak çok anlamsız bence.Cbr 125 te 1lt alıyoduk ne güzel, şimdi paşalar gibi 3lt

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kısacası konu açıldığından beri ŞOK devam ediyor

Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bir motorda üç sinyal ne işe yarar ? niye 2 veya 4 değil
    bence uygun fiyata yapmışlar... 10tl ye 1 tane ampul alamazsın ne sinyali bea
    3 sinyalmi geyik forever yani
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ol ol ne kadar para adam bedava yapacak hali yok ya....sanki bi dünya para vermiş gibi...
    arkadaşlar adamı yazdığına yazacağına pişman edersiniz siz
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

skletocmia - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva Tr 250-4
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaça yapcak 20 lirayamı
    her nolursa olsun verdiği fiyat genede ucuk arkadaşım !

mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Fiyat bence normal ne ucuz ne pahalı.Yalnız arkadaşın dediği doğru 1lt yağ 10 lira,3 adet sinyal 10 lira,maniflodda hatta 5 lira.Bu fiyatlar çin malı scooterlarının kendi sitesinde yazan fiyatlar arkadaşlar.Yalnız işte servisler işçilik ücretini fazla alabiliyor.100 lira işçilik ücreti alan bir yere göre ucuz ama normalde pahalı.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler