Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

şok oldum..

Motovento
    REKLAM ALANI

ben de bazen 20-50 shell koyuyorum benim motora 1 litre . sanayiden alıyorum 5 lira

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CBR125R arıyorum..
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbi nerde var 3 tane sinyal 10 tl ye ?
    4 tanesi 12 tl al sana çin işi sinyal!!!!!
    http://www.bizdenbak.com/urun/sinyal...px?CatID=26096

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 AM ----------

Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    madem parça fıyatlarını işçilik fıyatını bu kadar iyi biliyosun tamirciye niye gittinki ucuz olan yerden git al kendin değiştir.

bide şu 10 liralık yağı merak ettim ya.
    evet zaten bendne öncekı adamdan 90 tl alınca arkadaşımın motorunun yağını değiştirmedim gittim kipa alışveriş merkezine aldım 1 lt yağ 11 tl ye kendim değiştirdim!!!!!

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    ucuz parça cepten yiyor. lakin far ampulu için ve yağ ve boğaz için konuşuyoruz ya o açıdan ele aldım. 10 tl altında yağ bilmiyorum varsa ayçiçek yağıdır. sinyaller noktasında dediğim gibi ampul için verilen fiyat ise anormal bir fiyat. boğaz noktasında 3 lira 5 lira. işçilik biraz fazla gelmiş gibi duruyor. o da ustanın ustalığındandır.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Alıntı netime adlı üyeden alıntı Mesajı göster

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:24 AM ----------

evet zaten bendne öncekı adamdan 90 tl alınca arkadaşımın motorunun yağını değiştirmedim gittim kipa alışveriş merkezine aldım 1 lt yağ 11 tl ye kendim değiştirdim!!!!!
    12,78 lira stokta yok kim bilir en son ne zaman güncellendi.

o 11 liralık yağla güzel patates kızartılırdı şimdi

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4

Helal olsun bilader sana be ya
    1-2 ay sonraki olası topiği hayal eder gibiyim :

Şok oldum ! 2. el Cbr 125 e 2000 TL dediler !

Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    CBR125R arıyorum..
    peki siz haklısınız sanırım sizler parayı kolay kazanan kişilersiniz 30-40 dakıkalık bir işlem için 50-60 tl işcilige normal dıyorsanız ben bu yaşa boşa gelmişim günde 4-5 motor gelse bu adama günlük 250-300 tl yapar 1 aya vurdugunda cıkan rakamı siz hesaplayın.

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    peki siz haklısınız sanırım sizler parayı kolay kazanan kişilersiniz 30-40 dakıkalık bir işlem için 50-60 tl işcilige normal dıyorsanız ben bu yaşa boşa gelmişim günde 4-5 motor gelse bu adama günlük 250-300 tl yapar 1 aya vurdugunda cıkan rakamı siz hesaplayın.
    emek satıyor o adam bilader.Bir işin çabuk olmasıyla ölçemessin değerini.Sen carcar etme diye 1.5 saat mi uğraşsın 30 dk lik işe ?
    Evet katılıyorum bu yaşa boşa gelmişsin.
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

ERTUNGA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bence haklısın kardeşim ...parayı zor kazanan için çok para.
    ANGARA AYAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    isteyen ustaya gider istiyen gitmez. ama ustanın aldığı para hoşuna gitmiyosa bu şekilde sorgulayamazsın. işine geliyosa yaptırırsın. ee piyasadaki bütün ustalarda bu işçiliklere çalışıyolar üç aşağı beş yukarı

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim usta torpil geçti giriş fiyatından verdi 4 lt 80 lira
    Torpil,, giriş ben tam anlayamadım konuyu açarmısın biraz.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    1 lt yağ iyiymiş 10 liraya
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

darkeagle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ev maltepe İstanbul yaşadığı yer: Şimdilik Dünyanın her yeri
    Motosikleti
    Goldwing
    Arkadaşlar dün bir motor tamircisine gittim.. bir arkadaşın motorunu götürmüştük yağ değişimi için. bizden önce bakımd aolan bir motor vardı onun bitmesini beklerken öylesine baktık ve o motor yapıldı ve yapılanlar aynen şunlar. yağ değişti 3 adet sinyal değişti manifolt boğazı değişti ve toplam 30-40 dakıka ugrastılar ve aldıkları para ne kadardı bılıyormusunuz 65 tl malzeme 25 tl işcilik 90 tl aldı tamirci motorun sahıbıde tık demedi verdi çekti gitti. ha bu arada motor büyük motor degıl asya motorun 125 cc lık scooterlerınden. acaba düşündüm bendemi motor tamircisi olsam hı ne dersiniz?
    Malzeme 65 işçili 25 diye yazıyorsun ilk yazında . Adamın emeğine saygı göstereceğine sana yazı yazanlara siz kolay para kazanıyorsunuz basitçiliğiyle hakaret ediyorsun.

Baktın tepki başladı çevir kazı kızart öbür tarafı ,aynen işçilik oldu 65
    Dilin söylediği veya kalemin yazdığı bütün üzücü kelimelerin içinde en üzücüsü şudur,KEŞKE"

Motosikleti
    My Kawa..
    ampul var ampul var.. yağ var yağ var.. usta var usta var..

fiyat normal.. olmadı al malzemeni işçilik ödeme.. işçilik parasını irdeleme.. emek emektir..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    ben dükkanda bir adet sigorta dehişimini 20 liraya yapıyorum şindi çok mu para kazanıyorum yani aya vurursan üstelik 5 dakikamı alıyor
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    ustadan bahsedersek hakkıdır kardeşim ama usta gecınenler için değil tabi hem öyle civatayı bende sökerım takarımla olmuyor bu işler bizler daha sokaktab top oynarken o ustalar bu günlerın temelını atıyorlardı. gçen gün bende gittim far ve sis lerle ilgili sorun vardı ne uğraşacagım dedim usta ya götürdüm 15 tl verdim ampuller dahıl uğraştı adam helel olsun onlarda kazansın canım ama bunlar ufak işler tabi farklı işlerde ustaya ve fiatlara dikkat etmek lazım

Motosikleti
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben dükkanda bir adet sigorta dehişimini 20 liraya yapıyorum şindi çok mu para kazanıyorum yani aya vurursan üstelik 5 dakikamı alıyor
    Ne paragöz bir adamsın sen ya bu kadarda olmaz yani 5 dakkada 20 tl vay be
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

tomass - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha SR500, Vespa Sprint 150S
    Bence bu işçilik ısı nerede oturduğuna ve ustasına da bağli. X isi için istanbulda 100tl işçilik oduyorum aynı x isinin işçiliği için Osmaniye'de 30-40 tl oduyorum..

Alıntı tomass adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence bu işçilik ısı nerede oturduğuna ve ustasına da bağli. X isi için istanbulda 100tl işçilik oduyorum aynı x isinin işçiliği için Osmaniye'de 30-40 tl oduyorum..
    evet aynen . en basiti lastik patlayınca osmaniyede 5 liraya yaptırıyorum. istanbulda 10 liraya yaptıramayanları duyuyorum.

motorumu yenilettim. motorum indi komple söktü 80 lira el emeği aldı. parçaları ben aldım krank 50 lira silindir piston 80 lira.şanzuman dişlisi 10 lira

debriyaj balatasını 20 liraya değişiyor ustalar burada en çok isteyen usta debriyaj değişimine 35 lira istiyor. piyasası böyle oluşmuş

Motosikleti
    Ya biz ne yapalım arkadaşlar motosikleti bakıma götürüyoruz 400 tl 500 tl ödemeyince çıkamıyoruz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler