Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Navigasyon Cihazı GPS Alıcam Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Burgman UH 150
    Alıntı istanbulccc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Navigasyon konusunda her kafadan bir ses çıkar, Türkiye'de en kapsamlı harita bildiğim ve gördüğüm kadarıyla basarsoft'ta büyük üreticilerde bu haritayı kullanıyor(Google Dahil)

Route 66 kullanmadım, Garmin, IGO8 ve IGO Amigo kullandım, en kapsamlı ve en çok destek vereni IGO'dur aklınızda bulunsun.

Ücra yerlerde ve köy yollarında çoğu zaman yalnız kalacaksınız ve navigasyon programında nokta olarak gözükeceksiniz.

Cihaz üreticileri de önemli fakat kullandığınız yazılım daha önemli, bende çin malı 5" bir gps var piranhaya benzer sanırım ve unlock ettim ve yazılımdan bağımsız istediğim yazılımı kullanabiliyorum.

Forumda araştırma yaparsanız, bununla ilgili bir başlık açmıştım. Kolay gelsin.
    sagol dostum vallahi süper bir bilgi oldu benim için
    araştırıcam forumdan şimdi
    http://img30.imageshack.us/img30/9673/imageqhg7.gif

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmetay18 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hero Thriller
    navitech tek geçerim..

Motosikleti
    Burgman UH 150
    Alıntı mehmetay18 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    navitech tek geçerim..
    3 marka var aklımda
    1 - piranha
    2- navking
    3 - navitech

bunlar aralarında gidip geliyorum hepsini bir arada inceleyecegim bir dükkan veya bir magaza olsa süper olucak ama yok işte

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı barsgamze adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    3 marka var aklımda
    1 - piranha
    2- navking
    3 - navitech

bunlar aralarında gidip geliyorum hepsini bir arada inceleyecegim bir dükkan veya bir magaza olsa süper olucak ama yok işte
    navitech i eleyebilirsin seçeneklerinden..
    I Go 8 yazılımı kullanmayan navigasyon aletine pek bakma derim..
    onun dışında i go 8 kullanan hertürlü gps olur bütçene göre..gerisi hikaye..

Motosikleti
    Burgman UH 150
    evet arkadaşlar karar vermiş durumdayım NAVİGO alıcam zaten pc net dergisinide inceledim bu ay ki konusu GPS ve navigasyon üzerine idi ve test ettikleri Navigo idi hem 3.5 170 tl ye buldum alıcam en azından igo 8 ve başarsoft haritası var üzerinde bence piranha lardan iidir diye bakıyorum ümit ederim yanlış düşünmüyorumdur

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    evet arkadaşlar karar vermiş durumdayım NAVİGO alıcam zaten pc net dergisinide inceledim bu ay ki konusu GPS ve navigasyon üzerine idi ve test ettikleri Navigo idi hem 3.5 170 tl ye buldum alıcam en azından igo 8 ve başarsoft haritası var üzerinde bence piranha lardan iidir diye bakıyorum ümit ederim yanlış düşünmüyorumdur
    Bu cihazların aylık veya yıllık sabit bir ücretlendirme sistemi var mı? Varsa ne kadar ?
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Burgman UH 150
    yok dostum sadece 1 yıl gibi bedava harita güncellenmesi var sonraki harita güncellemelerine para ödüyorsun o kadar
    bunun dışında hiçbir ücret ödeme yok

tasarslan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    LX 150
    yok dostum sadece 1 yıl gibi bedava harita güncellenmesi var sonraki harita güncellemelerine para ödüyorsun o kadar
    bunun dışında hiçbir ücret ödeme yok

Kullanmaya başladığında detaylı bilgileri paylaşırsan çok iyi olacak ,teşekkürler..
    ..İslam kadını dişiliğiyle değil, kişiliğiyle var olandır..

Gülün dikene katlanması, onu güzel kokulu yaptı. - Mevlâna Celâleddin-i Rûmî

Motosikleti
    Burgman UH 150
    Alıntı tasarslan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kullanmaya başladığında detaylı bilgileri paylaşırsan çok iyi olacak ,teşekkürler..
    tabi ki paylaşırım detaylı bilgileri sizinle

cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Barıssoft en iyisi bence. Eniştemin arabasında war Ve en kapsamlı donanımlısı sesli olarakta sokağı sokağına söylüyor. ve hangi yolda olursan ol işaretçi hep büyük..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

hilost - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Venox-Saphira
    bende piranha'nın en küçüğünden var. hepsiburada dan 200 ytl ye aldım ve su aralar 185e bile bir yerde vardı sanırım. denemelerim sonucunda gayet basarılı bir çalışması var kullanımı kolay, türkiye sınırları içinde navigasyonu cok güzel... en cok sinir oldugum noktası prizden şarj adaptörü falan yok... motosiklette kullanacağım için pili de max 3 saat dayandıgından, servisteki ustama kontak anahtarı ile acılabilecek çakmak girişi yaptırdım şimdi çok iyi, bir de kappa dan canta aldım depo üstü, sürekli bakmak zor ve tehlikeli, duraklarda, ışıklarda beklerken kolayca takip edilebilir... kulaklık ile yönlendirme de olabilir tabii..
    bu gibi chazların bluetooth lu olanları var, bir alternatip bluetooth kulaklıkla da kulanılabilir.
    Eğer fark edilmek istiyorsanız... kendinizi gösterin, trafikte arabalar nasıl ilerliyorsa öyle ilerleyin. aralardan makaslar atarak değil...
    kazasız belasız sürüşler.

Motosikleti
    Burgman UH 150
    Alıntı hilost adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende piranha'nın en küçüğünden var. hepsiburada dan 200 ytl ye aldım ve su aralar 185e bile bir yerde vardı sanırım. denemelerim sonucunda gayet basarılı bir çalışması var kullanımı kolay, türkiye sınırları içinde navigasyonu cok güzel... en cok sinir oldugum noktası prizden şarj adaptörü falan yok... motosiklette kullanacağım için pili de max 3 saat dayandıgından, servisteki ustama kontak anahtarı ile acılabilecek çakmak girişi yaptırdım şimdi çok iyi, bir de kappa dan canta aldım depo üstü, sürekli bakmak zor ve tehlikeli, duraklarda, ışıklarda beklerken kolayca takip edilebilir... kulaklık ile yönlendirme de olabilir tabii..
    bu gibi chazların bluetooth lu olanları var, bir alternatip bluetooth kulaklıkla da kulanılabilir.
    işte bende navigo ile piranha arasında gidip geldim ama dogubank ta dükkanlarda sorunlu bayagı piranha makina gördüm bir anda fikrim değişti tabi zaten hepsi çin de yapılıyor sonucta içinde ki yazılım önemli

Motosikleti
    Burgman UH 150
    arkadaşlar navitech aldım gerçekten güzel bir navigasyon cihazı tavsiye derim başar soft tun haritası mevcut ve 2013 kadar güncellemeler bedava

GARMİN OREGON 550T EL TİPİ GPS
    HAVA, KARA, DENİZ, OTOBAN HER KOŞULA UYGUN GARMİN OREGON 550T

Selam ARKADAŞLAR. SIFIR KUTUSUNDA AÇILMAMIŞ GARMİN OREGON GPS. 3 BOYUTLU TOPO HARİTA, TÜRKİYE VE DÜNYA HARİTASI, 3.2 MP 4X ZOOM DİGİTAL KAMERA, NAVİGATOR, DOKUNMATİK EKRAN, 3 İNCH EKRAN, SD KART KULLANIMI, EL TİPİ, KARABİNALI, DVD/VCD/FOTO GÖSTERİCİ, BLUETOOTH,, MP3/MP4, RADİO, 3D PUSULA, ALTİMETRE, BAROMETRE, YÜKSEK HASSASİYET, NABIZ ÖLÇER, HEM UÇUŞTA HEMDE ARABANIZDA KULLANACAĞINIZ BİR GPS NAVİGATÖR.

FİYAT İÇİN ARAYIN
    0532 456 15 71

Outdoor kullanımına uygun olarak tasarlanmış olan Oregon 550 Yüksek Hassasiyetli GPS alıcısı ile outdoor aktivitelerinizin keyfine varacaksınız…

3.2 megapixel dijital kamera, 4x dijital zoom özelliği ile bulunduğunuz yerin sadece kordinatlarını belirlemekle kalmayıp resmini de çekebilirsiniz.
    Uydu alışı azaldığı zamanlarda kısa süreli bilgileri kayıt etme ve üç güne kadar kayıtlı bilgileri ve zamanı saklama özelliği olan Hotfix ve IPX7 standartlarına göre su geçirmezlik özelliği ile kullanım kolaylığı sağlayan Oregon 550 Micro SD ile genişletilebilir hafıza, Elektronik Pusula ve barometrik altimetreye de sahip…

Kablosuz diğer cihazlarla iletişim ve bilgi aktarımı, rota, nokta ve iz kaydı yapabileceğiniz Oregon 550’nin pillerle beraber olan ağırlığının 193g. olması da Garmin’in her geçen gün gelişen teknolojisinin sunmuş olduğu kullanım kolaylılarından biri… Dokunmatik ekranı ve 3 boyutlu harita gösterimi ile Oregon 550 Yüksek Hassasiyetli GPS alıcısını outdoor kullanımlarınızda yanınızdan ayıramayacaksınız.

Performans
    Boyutlar:5.8 x 11.4 x 3.5 cm
    Ekran Boyutları:3.8 x 6.3 cm, 3”
    Ekran Çözünürlüğü:240 x 400 pixels
    Ekran Özellikleri:Renkli TFT ekran
    Ağırlık:192.7 g (bataryalar dahil)
    Batarya:2 AA piller (dahil değil)
    Batarya çalışma süresi:16 saat
    Su geçirmezlik:var (IPX7)
    Yüksek hassasiyetli GPS alıcısı:var
    Arabirim: USB ve NMEA 0183 uyumlu
    RoHS versiyonu:var

Haritalar & Hafıza
    Genel dünya haritası:var
    Türkiye Haritası:var
    Topografya Haritası:var
    Harita ekleyebilme özelliği:var
    Hafıza:850 MB
    Harici hafıza:SD kart ile eklenebilir
    Iz nokta kaydı 2000
    Rota kaydı:200
    İz günlüğü:10.000 noktadan oluşan 200 iz kaydı

Özellikler
    Otomatik yönlendirme (dönüş uyarıları):var
    Elektronik pusula:var
    Barometrik altimetre:var
    Geocaching modu:var
    Outdoor GPS oyunları:var
    Av/Balık takvimi:var
    Ay ve Güneş bilgisi:var
    Medcezir tablosu:var
    Alan hesaplama:var
    Custom POIS (ilgi noktaları ekleyebilme özelliği):var
    Birimler arası transfer (benzer cihazlar kablosuz olarak ,bilgi paylaşabilme):var
    Fotoğraf izleme:var
    Dijital Kamera: var, 3.2 megapixel dijital kamera, 4x dijital zoom
    Dokunmatik Ekran:var

FİYAT İÇİN ARAYIN
    0532 456 15 71

Motosikleti
    Vespa ET4 150
    Bu başlığın açılması iyi olmuş. Umarım forum kurallarını ihlal etmiyorumdur. Başarsoft'un en güncel haritasını ve iGo 8.3 içeren tamamen Türkçe Sirf Atlas III çipsetli tertemiz 3.5 inç navigasyon cihazımı 130 TL'ye satıyorum. Kapı numarasına kadar sesli götürebiliyor. 1GB bellek kartı içinde. Hafta içi Mecidiyeköy civarlarında elden teslim edebilirim. İlgilenen arkadaşlar özelden yazsınlar lütfen.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    dostum ben mio moov m300 aldim 79 euro cok memnunum hem kucuk tam motora gore takma yeri de tam oldu kolayca cikip takiyorum motora bide cakmak yuvasi taktim.tek problemim gunesli havalarda gps i goremiyorum bunu nasil cozsem bilmem
    RIDE or DIE

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Arkadaslar eski bi konu ancak yeni konu acmayayim dedim.bende mio moov m300 navigasyon aleti avr ancak avusturya dan sonrasi yok ben buna macaristan romanya bulgaristan Turkiye gigi haritalari nerden bulup nasil yuklesem?
    RIDE or DIE

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler