Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

şunu çok merak ediyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    vanhelsing58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ya değerli arkadaşlar motosikletleri çok seviyorum.ben daha motor almadım. şuan ehliyet alma aşamasındayım.daha sonra güzel bi motor alacam inşallah.merak ettiğim konu şu: çok arkadaşım var motoru olan hepside ufak tefek kaza yaptılar hatta bitanesi kazadan 9 ay sonra işine dönebildi.bu siteyle tanışalı bi hafta bile olmadan üye arkadaşlardan kaza ve ölüm haberleri okuyoruz.çok mu riskli bu motor olayı acaba.açıkçası korkmaya başladım.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    hayat bir risk değilmi..... yaşamak tehlikeli...çünkü yaşadıkca risk alıyorsun...
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

snaken - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial zc
    tamamen kendi yorumum kaza her an olabilir fakat
    1 motor kazası araba kazası gibi götür kapotraya iki çekiç atttır düzelsin gibi olmuyo motordan düşüyorsun en basiti
    2 trafikte motorcuları 2. sınıf vatandaş yerine koyuyorlar bende bunu hazmedemedigim için hep kavga ediyorum zaten

arabada anlık hatalar yapsan bile risk az fakat bu 2 teker hatayı kabul etmiyor
    OTOBÜSCÜ DEYİLİZKİ HOSTESİMİZ OLSUN

Hayatın kendisi hep risk içinde uçaktan korkarsın binmezsin yaya giderken araba üstüne çıkar elbette herşeyin bir bedeli var motorsiklet kazalarında yaralanma daha çok ölüm oranı onda keza daha yakın ama şu varki sonuçta motorsiklet değildir riskli olan..Riski yaratan insandır otomobil veya otobüs kamyon çokmu güvenli % 100 güvenli olan hiçbirşey yok eğer ki senin için çok büyük riskse motorsiklet kullanmak bence kullanma unutma Hayat hep risklerle devam eder sabah işe giderken hep risk alırsın yaya olsan bile
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

bu riske değer arkadaşlar bence

sen yinede riskli kullanma dikkatli ol korumalarını sürekli kullan kask,mont,dizlik gibi allah kaza bela vermesin kullanırken hep şunu düşün trafikteki herkesin kör olduğunu ve heran hata yapabileceklerini düşün ve ona göre çok dikkatli ol sağlıcakla kal
    [B]Benim Sürdüğüm Hayatın Geri Vitesi Yok...Geçmişimi Sadece Dikiz Aynasından Seyrediyorum[/B]

önerileriniz için çok sağolun arkadaşlar.korumasız asla binmem

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Biri vardı muhabetti de dönmüştü forumda hatırlayamadım; yıllarca motor kullanıp hala sağlam olan biri otomobil ile kaza yapmıştı. 2 hafta komada kalmıştı. Sonrasında ne oldu haberim yok.

İyi forumlar.

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    allaha şükür şimdiye kadar kaza yapmadım. inşallah bundan sonra da yapmam.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Bu kadar kaza/ölüm vb. haberlerin bu kadar sıklıkla paylaşılmasında ki amaçta zaten korumsız/bilinçsiz motosiklet sürülmesini eleştirmektir bence..
    O nedenle bu kadar başlık açılıyor..

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    her daim "hacı geçmiş olsun yau" diyeceğim birileri oluyo cemiyette. burdan pay biç
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    risk almadan hiç bir şeyi başaramazsın

ressam_01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha FZ6 FAZER, Honda CBF 150
    fazla merak iyi bişe degil ama genede cvp vereyim kardeşim motorda kaporta sensin arabaya göre daha fazla riskli bir icat ama bu bir tutku eger sen istiyorsan bunlarıda gözze alman gerekir. göze alıyorsan basla hemen süper bi zewk ve bi kere motovirüs kanına girdimide çıkmaz haberin olsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler