Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

Kayıp Motorcular

Motovento
    REKLAM ALANI
    alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada bir görünmek icap eder mete. Bir de 5 turda 2 tur yemeniz bizim hile yapmamızdan değil, sizin F1 aracını becerip de sürememenizden kaynaklanıyordu, hatırlatırım :D
    Bak bak... Uzun zaman olmuş seni görmeyeli..Daha doğrusu yazılarını.....
    F1 de değilde motogp de tozunuzu şu anda attırabilirim...

Hala pedallarla uğraşıyorsun demek... Yahu al artık bir tane 2 tekerli içten patlamalı ittirmeli götürgeç....
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Arada bir görünmek icap eder mete. Bir de 5 turda 2 tur yemeniz bizim hile yapmamızdan değil, sizin F1 aracını becerip de sürememenizden kaynaklanıyordu, hatırlatırım :D
    valla sitende aktif olduğun günlerde de aslında yoktun...nedeni mesafeli tavırların kimsey yüzgöz olmak istememn katılımlara katılmaman vs...2005 devremsin ama benim nazarımda halen meçhul birisin...en azında kim olduğunu neci olduğunu bi tipini göreydik kafamıda sana dair birşeyler olurdu...seni bu husus da suçlamıyorum birşey paylaşmadığım forum üyelerinden birisin...yani varsın ama yoksun...yanlış anlama lütfen...ama bu gizem olayına ne gerek var...hani bizlerimi değersiz görüyorsun ..iç dünyana girecek halimiz yok...sanal olman sen itici yapıyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    la bide musti31 birimiz vardıı..ne eğlenirdik 81miydi yoksa
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    la bide musti31 birimiz vardıı..ne eğlenirdik 81miydi yoksa
    muhtemelen musti feyk bi nikle burallarda takılıyor...sızmıştır yine buralara... özlemedim desen yalan olur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    muhtemelen musti feyk bi nikle burallarda takılıyor...sızmıştır yine buralara... özlemedim desen yalan olur...
    cbf 150 almış aradı geçen..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    Alıntı mezit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbf 150 almış aradı geçen..
    versene bi telefonı agi arayım şaşaırtayam üçkaatcıyı...hep o bizi düdükler şakalar...

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    @alp_tunay,
    motogp'de tozumu atabilirsin, onda bir iddiam yok. Ama serinin son oyunları da bana çok zevk vermedi, söyleyeyim. Nerede ilk MotoGP, hatta Superbike 2000?

@mete_han,
    Beni tanımak için beni görmene gerek yok. Yazdıklarımdan bir şey çıkarabilirsin. İsmimi cismimi bilmiyor olabilirsin, ama kimliğim bilinmemesine rağmen -nasılsa kimse beni tanımıyor- diye ortalığı karıştıran bir davranış şekline sahip olmamam bile beni biraz tanımana yardımcı olabilir. Kız veya erkek olmam, öğrenci veya milletvekili veya mühendis olmam bana yaklaşımını mı değiştirecek? Neysem oyum işte, en rahat davranabileceğin kişi benim aslında
    May the Force be with McLaren Mercedes

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Bu isim cisim olayına niye bu kadar takılıyoruz ki? Şurada adını bilmeyip nick'iyle tanıdığım ve adını, sanını, yüzünü, yerini yurdunu bildiklerimden kat kat fazla saygı duyduğum nice insanlar var...

watercolours da onlardan biri mesela, inanılmaz bir paylaşımımız da olmadı, ama yıllar önce de yıllar sonra da iki tane atışmaya, yazışmaya dayansa da olay sadece anonimliğin arkasına saklanmayıp saygı duyduran, bir şeyler katabilen bir yanı var...

musti konusu da apayrı bir şey, o da şu forumda fake bir nick...vb almayacağına sonsuz güveneceğim sayılı insanlardan biridir, o güvene dayanarak kaç kere geri geldi ama tekrar tekrar bir şeylere küstü gitti yine
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Motosikleti
    @alp_tunay,
    motogp'de tozumu atabilirsin, onda bir iddiam yok. Ama serinin son oyunları da bana çok zevk vermedi, söyleyeyim. Nerede ilk MotoGP, hatta Superbike 2000?

@mete_han,
    Beni tanımak için beni görmene gerek yok. Yazdıklarımdan bir şey çıkarabilirsin. İsmimi cismimi bilmiyor olabilirsin, ama kimliğim bilinmemesine rağmen -nasılsa kimse beni tanımıyor- diye ortalığı karıştıran bir davranış şekline sahip olmamam bile beni biraz tanımana yardımcı olabilir. Kız veya erkek olmam, öğrenci veya milletvekili veya mühendis olmam bana yaklaşımını mı değiştirecek? Neysem oyum işte, en rahat davranabileceğin kişi benim aslında
    ben hayatın içinde nefes alan biriyim...sanaldan öte çoğu kişilerle gezmişliğim tozmuşluğum masada köfte yemişliğim var...motorun varmı yokmu o bile belli değil...toplum statüler üzerine kurulu biliyorsun...neden burada olduğuna dair en ufak bir fikrim yok...

tanımadığım görmediğim işini gücünü mesleğini yaşını başını bilmediğim kişilerle iletişim kuramıyorum...yani genelde bu böyle olur...sanal dediğimiz ortam bile hayatın kendisi....

Motosikleti
    speederbike
    @mete_han, Tanıyıp görmediğin kişilerle iletişim kuramıyor olabilirsin, bu senin yapındır, anlarım. Kimseyle görüşmemiş olmam da suç gibi konuşuyorsun. Varsayalım belden aşağım felç, buluşmalara katılma imkanım yok. O zaman bir şey diyecek misin? Demeyeceksin, çünkü senin gözünde mazeretim olacak. Ben insanlara mazeret bildirmek zorunda değilim. İnsanlar istiyorlarsa kendileri bir sebep bulup ona inanabilirler. Niye buradayım? Motosikletleri seviyorum, ve burada hiç görmediğim kişilerle kurduğum güzel arkadaşlıklar nedeniyle burayı da seviyorum. Yeterli gelmediyse sizler benim adıma sebep bulabilirsiniz, bir itirazım olmaz

@Olcan138, teşekkürler

Motosikleti
    @mete_han, Tanıyıp görmediğin kişilerle iletişim kuramıyor olabilirsin, bu senin yapındır, anlarım. Kimseyle görüşmemiş olmam da suç gibi konuşuyorsun. Varsayalım belden aşağım felç, buluşmalara katılma imkanım yok. O zaman bir şey diyecek misin? Demeyeceksin, çünkü senin gözünde mazeretim olacak. Ben insanlara mazeret bildirmek zorunda değilim. İnsanlar istiyorlarsa kendileri bir sebep bulup ona inanabilirler. Niye buradayım? Motosikletleri seviyorum, ve burada hiç görmediğim kişilerle kurduğum güzel arkadaşlıklar nedeniyle burayı da seviyorum. Yeterli gelmediyse sizler benim adıma sebep bulabilirsiniz, bir itirazım olmaz

@Olcan138, teşekkürler
    örnek verdiğin durum olsa bile ben sana gelirdim fenamı olurdu...

Bir arkadaşım vardı engelliydi...onu ziyaret için Kumlaya gitmiştim çok mutlu olmuştu...mesela yani...deidğim gibi bu mesafeden olmuyor...bir göz teması bile yok düşünsene 7 yıldır...sana dair bir izdüşüm...böyle olmaz...bu dünyanın bir parçası olup bu forumda uzaktan uzağa yazışmak zoruma gidiyor...TC kimlik nonu sormadım zaten sadece kendinden biraz bahset...dünyadaki konumundan falan...beklentilerinden...umutlarından...vs...7 yıldır burada olup seni tanımamıza izin vermemen şahsım adına onur kırıcı...bu tavrı ben kişisel algılıyorum...

Olcanle mesela iletişim halinde olduğuna inanıyorum...kankeitalarını seçip onlarla bir şekilde bağlantıya geçmişsindir...biz diğer üyeleriz muhtemelen...

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:34 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:31 ----------

Alıntı Olcan138 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu isim cisim olayına niye bu kadar takılıyoruz ki?
    Ben takılıyorum Olcan...çünkü forum benim işim değil...görevim değil...ama senin görevin...senin kadar yüzeysel takılamıyorum...

Super Moderator Olcan138 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway Superlight 150
    Yemişim görevi... Ben herşeyden öte keyif aldığım için buradayım. Herkesten çok sen eleştiriyordun görev ciddiyetiyle yapmayıp gayet günlük güneşlik davrandığım için, ki bence hala öyle ve öyle olması da gerekli... Aynı hobiyi paylaştığım, bir şeyler konuşup paylaşınca keyif aldığım insanların arasında olunca gerilemiyorum...

Ayrıca yanlış anlaşılmamayı umarak şöyle bir düşüncem var; seninle mesela keşke tanışmamış olsaydım Bu düşünceyi başka kişiler de paylaşıyor; site üzerinden inanılmaz bir sempatin, elektriğin var, hayran kalıyor sebepsiz yere benimseyip seviyor insanlar, yüz yüze tanışınca bu daha kısıtlanıyor... Demek ki isim cisim de herşeyi çözmüyor. (Tabii ki kimseyi bağlamaz benim görüşüm ve yaşadıklarımdır şu satırlar.)

watercolours'la şimdi özel iletişim yollarımızdan bağlantıya geçtik de, "you are my only hope" dedi, anlamadım
    1-3-8........................................138
    FORUM KURALLARI ve KULLANIMI HAKKINDA

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    Yemişim görevi... Ben herşeyden öte keyif aldığım için buradayım. Herkesten çok sen eleştiriyordun görev ciddiyetiyle yapmayıp gayet günlük güneşlik davrandığım için, ki bence hala öyle ve öyle olması da gerekli... Aynı hobiyi paylaştığım, bir şeyler konuşup paylaşınca keyif aldığım insanların arasında olunca gerilemiyorum...

Ayrıca yanlış anlaşılmamayı umarak şöyle bir düşüncem var; seninle mesela keşke tanışmamış olsaydım Bu düşünceyi başka kişiler de paylaşıyor; site üzerinden inanılmaz bir sempatin, elektriğin var, hayran kalıyor sebepsiz yere benimseyip seviyor insanlar, yüz yüze tanışınca bu daha kısıtlanıyor... Demek ki isim cisim de herşeyi çözmüyor. (Tabii ki kimseyi bağlamaz benim görüşüm ve yaşadıklarımdır şu satırlar.)

watercolours'la şimdi özel iletişim yollarımızdan bağlantıya geçtik de, "you are my only hope" dedi, anlamadım
    http://img542.imageshack.us/img542/986/78935794.jpg
    aynen katılıyorum sana
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti

ben senle tanışmış olduğuma pişman değilim...sever sayarım...mod olduğun için sana yardım dilendim aracı ol dedim banlarla alakalı ya hacı bi el at falan diye muhtac olmuştum sadece...keşke o duruma düşmeseydim diyorum...tek pişmanlığım bu...

Halis abi yapma etme senle biz ebedi düşmanız... sen beni sevmicem bende seni sevmicem yapcak bişey yok maalesef...

bu arada sende kayıplardasın...tükkandan bi motor virsene yav 2-3 aylığına...

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    halbu ki olcan sana iyi birşey demişti mete

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben senle tanışmış olduğuma pişman değilim...sever sayarım...mod olduğun için sana yardım dilendim aracı ol dedim banlarla alakalı ya hacı bi el at falan diye muhtac olmuştum sadece...keşke o duruma düşmeseydim diyorum...tek pişmanlığım bu...

Halis abi yapma etme senle biz ebedi düşmanız... sen beni sevmicem bende seni sevmicem yapcak bişey yok maalesef...

bu arada sende kayıplardasın...tükkandan bi motor virsene yav 2-3 aylığına...
    ben sana motor versem benzin parasına yetmez maaşın bendeki motor 1200 cc
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

GaCCaLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 1190-DR 350-Joyride 200-BMW R26-Jawa 250
    @halis ve @ mete_han abiler siz birbirinize hakkaten sağlam laf söylüyorsunuz ama hiçde alınmıyorsunuz gücenmiyorsunuz üstelik birbirinizi sevmiyorsunuz bile bazen çok şaşıyorum bu duruma ben...
    ANGARAJ

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Alıntı GaCCaLL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @halis ve @ mete_han abiler siz birbirinize hakkaten sağlam laf söylüyorsunuz ama hiçde alınmıyorsunuz gücenmiyorsunuz üstelik birbirinizi sevmiyorsunuz bile bazen çok şaşıyorum bu duruma ben...
    tartmak zorunda tartmak zorundayım anında şikayet ederiz birbirimiz sonuç ban olur

Motosikleti
    speederbike
    Evet, Olcan'a "You're my only hope" dedim. O da "No, there'a another" dedi
    May The Force be with you

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus

Omnca senedir Tanırım... İstanbula deffalarca gittim..Ama şu mete nasıl biri göreyim demedim... Eksikliğini hissetmedim....
    Hatta o da İzmire geldi....Geliyorum falan dedi ama gene görüşmedik...
    Ama hiç tanışmamışlığın eksikliğini duymuyorum....
    Tanışmasakta ben onun ne olduğunu biliyorum ....
    Burdan arada giydirip çizdirmek bana daha keyifli geliyor...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

REKLAM ALANI
32. sayfa BirinciBirinci ... 223031323334 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler