Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ural Motosiklet

Motovento
    REKLAM ALANI

iyide bmw aynı tarzı bırakalı neredeyse yarım asır oldu.bu firmaların anlamadıgı bazı modellerle fazla oynamamak gerektigi.rusların cekiciligi burda.silah gibi keleş diyosun,binlerce degisik model var.on yıllardır.ama dunyanın heryerinde hala keles aranıyo.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Tenere600 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Caponord 1200
    Tek kelime: Bugüne kadar, sahip olduğum en berbat motosikletti

tenere kullandıysan anlatsana biraz.ben almayı dusunuyodum.

Motosikleti
    Caponord 1200
    sarapci, Ural 2.dünya savaşında Rusların Alman'ların motoru BMW R-71bir modelini benzerini yapması ile başlamış, o günden bugüne kadar çok ufak makyajlarla halen aynı şekilde üretilen bir motor.240 küsür kilo çift silindirli 650 ve 750 cc modelleri var.çift karbüratörlü eski tip platin meksefe ateşlemeli, ayakdan marşlı geri vitesli bir demir yığını. 2 sene önce kilometrede 300 bin lira yakıyordu.Çok yakar, az kaçar cinsinden.Son sürat yokuş aşağı 140.fakat inanılmaz riskli o hızlara çıkmak malum rus motoru.Parçası yok. Alırsan Türkiye'deki son sahibi olabilirsin.İsteyen olursa sepetli olanları Ankara'da 500 YTL

Benim birader ve Ural'ın bir resmini koyuyorum buraya

ankarada nerde bu sepetliler?yardımcı olabilirmisin.

dedigin gibiyse ijeler bunlardan iyi

Motosikleti
    Caponord 1200
    sarapci, Ankara'da şu arkadaşda var bir tane sepetli
    tel:05354536561

tenere saol.aradım arkadası.sitelerdeymis.adresi aldım bi arkadası gondercem baksın diye.ama bu kadar cok yakması canımı sıktı.karsılastırsan ije planet bundan daha iyi gibi.mi?

Motosikleti
    Caponord 1200
    sarapci, planet'den iyidir bu motor.yalnız bu Siteler'deki arkadaş bu motordan çok iyi anlıyor.Benim 300 bin lira yaktığım zamanlarda.O, 150 bin lira yakıyorum demişdi.

evet simdi de 200 250 yaktıgını soyluyor

kardesin sattımı motoru?

Motosikleti
    vespa px200
    selamlar herkese.3 senedir motorsiklet kullanıcısıyım ve şimdiye kadar en büyük zevki uzun yol yaparken aldım.felsefem hep yavaş gitmek ve doğanın,yolun ve rüzgarın zevkini çıkatmak oldu.Bende sarapcı arkadasımız gibi sepetli motorsiklet hastasıyım (yavaş ama güçlü, evladiyelik ve 2 kişi rahatca yolculuk edebileceğim) ve kesinlikle bir tane almayı düsünüyorum.İnternetteki uzun araştırmalarım sonucunda sepetli modellerde hep URAL motrsikletleriyle karşılaştım.Dünyanın bir çok yerinde motor sevdalısı bir sürü insan URAllarla dünyayı dolaşıyorlar hatta Urallarla yaptıkları gezi anılarını anlatmak için belli forumlar bile oluşturmuşlar.Bunlardan bazıları şimdiden 200.000 kilometreleri bu motorlarla aşmış adamlar.Bir Ural almayı kafama koymuştum hem sağlamlığı hemde klasik görünümü sebebiyle.Fakat türkiyeye getirtme zorlukları nedeniyle vazgeçtim.Sizlere danışmak istediğim şey Türkiye'de bulabileceğim sepetli motorsikletler.JAwa ve planet yazmışsınız ama bu markaların 0 sepetli modelleri hala Türkiyr'de varmı internette bulamadım.Sarapcı arkadasım sende benim gibi baya bi araştırma yaptın sanırım.Elde ettiğin bilgileri benimle paylaşırsan çok sevinirim.Şimdiden çok teşekkürler yardımcı olacak herkese.

lockman kardesim,konuyu iyi ozetlemissin.ben izmirdeyim.burda bi tek planet var sepetli onun sepetide tasıma amaclı.ayrıca uzun yola gelmez makine.bize en az 600 cc bisey lazım.eski bmw ler var piyasada ama kurcalana kurcalana lackalasmıs motorları var. guvenemiyo insan.butun markalar eski klasik tarzı bırakmıs.bi jawa var biseye benziyo gozuken o da cok pahalı ve sepetli satmıyo.gerci sepeti sonradan taktırabilirsin.bulursan banada haber ver.uraldan biraz soguttular beni.hala aklım onda ama gerek ekonomisi gerek imalatı biraz suphe uyandırıyo.simdilik scooterlarla takılıyorum ama aklımda ya sıfır bmw var yada bulursam klasik tarz bi motor.

bide hondalar var 750 lik saftlı oda iyi gozukuyo.
    bende bide saft takıntısı var.zincire gıcıgım motorda.

camadan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XTZ 1200 Süper Tenere
    lockman kardeş fuarda jawa yı getiren firma ile görüşmüştüm senin ilgini çekeceğini düşündüğüm için yazayım dedim jawa yakında sepetli lerinide getirecekmiş 650 cclik makineli motorlarına takılı olarak gelecek ve ben fuarda inceledim çok sağlam ve dengeli duruyordu.

sitesi http://www.jawatr.com

istersen buradan şirket yetkililerine ulaşabilirsin sana yardımcı olabilirler
    KocaAdam(Süper Teneke) & Camadan & ChomChok & G.ECE

Motosikleti
    vespa px200
    hem sarpcı hemde camadan arkadaslar uzun sure nete giremedim yeni okuyabildim cevaplarınızı .simdiden verdiğiniz bilgiler için çok tesekkürler.sanırım ural sevdamdan vazgeccem.jawa turkiye yekililerine mail attım bakalım cevap bekliyorum.eger sepetli modelleri gelirse kesin alcam.sepet sevdamdan vazgecemedim ne yazıkki.bu arada sarapcı arkadasım 1 aya kadar yurt dısına hollandaya gitcem orda ural yetkili bayisi var.yinede bi deneyip motorları gormek istiyorum.hepinize iyi sur4usler bu jawa olayının sonuclarını burdan iletirim herkese.

aslında firmaların bu isi dusunmesi lazım.motoru bizim gibi kullananlarda var.hem de hic az degil.piyasadada boyle bi bosluk var.nete baktıgımda bi dolu sepetli motor arıyorum ilanı goruyorum.neyse.bulan bizede anlatsın,yonleniriz belki.

66 BMV - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1966/BMW
    selam arkadaşlar bi tanede ben aldım daha 1 hafta oluyo 66 model dewasa bişey

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    Ural motor 2007 yılı için özel üretim (limited edition) denilen klasikler içinde yer alacak bir model üretmiş.
    http://www.imz-ural.com/raven/
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    [IMG][/IMG]
    Ural motordan kısa bir çizgi flim
    http://www.imz-ural.com/downloads/fl...LCartoon03.swf

gupilya saol

nefis bu yav.getiren cıkarmı acaba.kafadan alınır.

gupilya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Truva 250 TR
    hakkaten siyah ta iyi yakışmış motora. krom ve kromaj olmayınca motor tam fotoğraflık olmuş.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler