Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

İhtiyar motorcuya yardım, LÜTFEN...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    FYM 250 cooper
    Sayın ankara'lı MT üyeleri,,,2. el FYM 250 cooper aldım. yolculuk camı,,koruma demiri,, yan çanta taktım. daaa geniş ayaklık bulamıyorum.. bildiğiniz bir çözüm varsa lütfen beni haberdar edin..acil. trabzon'a yola çıkacağım. şimdiden ilginize teşekkür ederim..Yaşar Güneysu. Ankara,,Çankaya,,yıldız..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı ysrgnys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sayın ankara'lı MT üyeleri,,,2. el FYM 250 cooper aldım. yolculuk camı,,koruma demiri,, yan çanta taktım. daaa geniş ayaklık bulamıyorum.. bildiğiniz bir çözüm varsa lütfen beni haberdar edin..acil. trabzon'a yola çıkacağım. şimdiden ilginize teşekkür ederim..Yaşar Güneysu. Ankara,,Çankaya,,yıldız..
    hayırlı olsun

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45271
    gibi sitelerden bakabilirsiniz
    ya da motoaksesuar satan yerlerden temin edebilirsiniz
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ysrgnys adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla Jinlun chopperların ayaklıkları da uyuyor FYM'ye.
    Jinlun ve mevcut tüm Çin malı motosiklet satan servisleri araştırmanızı öneririm.

Motosikleti
    potansiyel r1 :(
    abi ankaranın en büyük motosiklet parça pazarı ulus çankırı caddesi ssk karşısı yiba çarşısı var sadece motor üstüne ordan ucuza alırsın her kalite var ayaklık yan sanayi hawkerlar falan
    ha güvenmem dersen en iyisi servisi
    :pl: [COLOR="Red"]Gimme fuel[/COLOR] !!! [COLOR="Blue"]Gimme fire[/COLOR]!!! [COLOR="Red"]Gimme that which I desire[/COLOR]!!! :pl:
    adı üstünde u[B][COLOR="Blue"]M[/COLOR][/B]u[B][COLOR="Blue"]T[/COLOR][/B] :queen:
    [COLOR="Red"]makine mühendisliği 4 sene kaldı[/COLOR]

Motosikleti
    FYM 250 cooper
    hepinize tşk:ederim arkadaşlar:: sağolun::

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı umut2738 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi ankaranın en büyük motosiklet parça pazarı ulus çankırı caddesi ssk karşısı yiba çarşısı var sadece motor üstüne ordan ucuza alırsın her kalite var ayaklık yan sanayi hawkerlar falan
    ha güvenmem dersen en iyisi servisi
    Ankaranın en büyük motosiklet pazarı mıYanmışız biz ya o işhanının yarısından çoğu bisiklet ıvır zıvır
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Motosikleti
    FYM 250 cooper
    bu konuda son derece haklısın genç arkadaş::aslında baktım aradım orda ama bulamadım::

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler