Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

lütfen yardımcı olun artık sıkıldım araştırmaktan

Motovento
    REKLAM ALANI

ben yeni bir motorsiklet kullanıcısıyım 2 aydır güzel bir motor arıyorum ama cbr oyjncak duruyor zealsun biri güzel biri kötü diyor 3500 param var yeni biri olarak bir motor önerin boyum 1.80 oyuncak olmasın almışken 5-6 yıl kullancagım sanayiye cok götürmesin beni.....simdiden tsekkurler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

arkadaşım sana apaçi tavsiye ediyorum.0 ayarınnda 2. el bir apaçimiz var.Üniversiteye gideceğimiz için satıyoruz.düşünürmüsün? kmsi az şimdi ilanı ekliyorum

şimdi kusura bakma yeni oldugumdan cok iyi bilmiyorum isimleri ama race tarzında bir şey arıyorum resmini koyarsan iyi olur ve fiyat dersen sevinirim

Alıntı tosuncuk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi kusura bakma yeni oldugumdan cok iyi bilmiyorum isimleri ama race tarzında bir şey arıyorum resmini koyarsan iyi olur ve fiyat dersen sevinirim
    http://www.sahibinden.com/25_05_2009...XQQdisplayitem

Naked tarzı bir motor bu başlangıç için ideal motorlardan bir tanesi .İlanda ayrıntılar mevcut.Eğer düşünürsen daha da yardımcı olmaya çalışırım

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Abi zealsun 200 gs den bahsediyosun galiba,eğer o ise ne parçası var nede ustası kalırsın ortada vallahi.Ama ybr,cbf,apaçi hoşuma gitmiyo iilada race olsun çinli olsun farketmez diyosan,zealsunla aynı tipte olan kanuni racer 200 ü al bari ne diyim,hiç olmazsa parçası var ustası var.
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

peki race tarzı olmayan ne motor önerirsin _ferkan_ çünkü yeni baslayacagım ıcın tam ogrenıp cc sonra yukseltecegım 3500 para var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:54 PM ----------

karasahın sanda tesekkurler ama ferkan begenmedı demekkı bıldıgı bır sey var ıns sende satarsın motorunu ılgın ıcın tesekkurler

Alıntı _ferkan_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama ybr,cbf,apaçi hoşuma gitmiyo
    karasahın sanda tesekkurler ama ferkan begenmedı demekkı bıldıgı bır sey var ıns sende satarsın motorunu ılgın ıcın tesekkurler
    Hoşuma gitmedi derken ya görüntü ya da tarz açısından beğenmediğini düşünüyorum.

Benden sana bir arkadaş tavsiyesi isteklerin doğrultusunda hareket et başkasının seni yönlendirmesine izin verme.Ben CBR kullanmayı seviyorum hatta hastasıyım.Ama bu makinenin hakkını yiyemem.Karar senin.Dileklerin için ben sana teşekkür ederim

BIYIKLI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Ortadaki motosiklete ne dersin? Satmak için değil binmek için alacaksan tavsiye ederim. Sahibinden.com'da sıfır fiyatına nazaran çok cazip ikinci elleri var.
    Anadilini kaybedersen bağımsızlığını da tamamen kaybedeceksin. Dilini kaybeden toplumlar köle olmaya mahkumdurlar.
    Mustafa Kemal ATATÜRK

Alıntı BIYIKLI adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Ortadaki motosiklete ne dersin? Satmak için değil binmek için alacaksan tavsiye ederim. Sahibinden.com'da sıfır fiyatına nazaran çok cazip ikinci elleri var.
    hyo rx 125 ? doğru mudur?

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben yeni bir motorsiklet kullanıcısıyım 2 aydır güzel bir motor arıyorum ama cbr oyjncak duruyor zealsun biri güzel biri kötü diyor 3500 param var yeni biri olarak bir motor önerin boyum 1.80 oyuncak olmasın almışken 5-6 yıl kullancagım sanayiye cok götürmesin beni.....simdiden tsekkurler...
    Madem CBR125 beğenmiyorsun, o paraya oyuncak gibi olmayan CBF 150 alabilirsin. Onun da tipini beğenmezsin belki.
    Eeee ne kadar ekmek o kadar köfte. İmkanın olsa 1500 TL daha koy, GT250 Comet al derim.

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem CBR125 beğenmiyorsun, o paraya oyuncak gibi olmayan CBF 150 alabilirsin. Onun da tipini beğenmezsin belki.
    Eeee ne kadar ekmek o kadar köfte. İmkanın olsa 1500 TL daha koy, GT250 Comet al derim.
    Evet abime katılıyorumO paraya race bi makine alamazsın, anca gider benim gibi çakma racer alırsınİmkanın varsa dreamdark abimizin dediğini yap sen
    [COLOR="Red"][I][U][B]::shhh::ÖLMEKTEN DEĞİL UNUTULMAKTAN KORKARIM::shhh::[/B][/U][/I][/COLOR]

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    arastirmaktan, artik, lutfen, olun, sikildim, yardimci
    Vah vah vah ne kadar araştırmışsın,hiç gereği yok cbr 125 senin gün gibi ilacındır. 2.10 da olsan cbr 125. Alayından da iyi motor. Evet hepsine bindim en güzeli cbr 125 o paraya başka motor düşünmem. Gider alırsın kanuniyi sonra benzer etiketle başka başlık açarsın. Benim görüşümdür, ben o motoru alsam o başlığı açarım. Bence çok kötüden daha kötü.Söyleye söyleye dilde tüy bitti. Yok o paralara cbr 125 ten iyisi yok, alla alla çok karışık bir cümle mi bu? Chopper ını da gördüm, reyzing inide krosunu da. Yok ben illa alcam diyosan başka motor al biladerim. Bundan sonrada töbe böyle başlığa yazı yazarsam, ağzıma fırıncı küreğiyle vurun.

Motosikleti
    JİNLUN JL 250-5 ELEGANCE
    peki race tarzı olmayan ne motor önerirsin _ferkan_ çünkü yeni baslayacagım ıcın tam ogrenıp cc sonra yukseltecegım 3500 para var

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:56 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:54 PM ----------

Canım arkadaşım benim beğenmemle ne lakası var Bak şimdi maksimum 3500 lira diyosun o paraya zaten adam akıllı ss bir makine alamazsın anca çinli alırsın.Cbr 125 küçük diyosun o zaman senin yapacağın tek şey var git o paraya honda cbf 150 al.Yada biraz sabret dreamdark abimizin dediğini yap

Motosikleti
    Mondial 100 KH
    Arkadaş yeni üye.
    Yaşı kaç?
    Tecrübe ?
    Ehliyet ?
    Maddiyat?

Bu soruların cevabını versin, daha sonra tavsiye istesin.
    Ayrıca forumda dünya kadar tavsiye var.

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    cbf 150

shule - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja250r-600RR-gs650
    cbr125
    Düş kurmaya cesaret edenler,onları gerçekleştirmeye de cesaret eder

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Custom Cruiser Chopper
    Jinlun JL-150 Üste Paran Artar

Motosikleti
    Mondial 100 KH
    f 650 GS al paran yetmezse. Mondi 100 kh cup.

Motosikleti
    texas ht 150
    selam arkadaşım benimde boy uzun 1.90 presto texas 150 ht aldım 150 cc işini görür merak etme

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HARLEY GÖRÜNÜMLÜ ÇELİK
    Alıntı HopeStyle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Jinlun JL-150 Üste Paran Artar
    katılıyorum
    güzel bi motor sahibi olmuş olursun...!

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler