Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

modesa 125 r motosan

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı reso35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar modenas güzel motor 140 ibre var .bu motor kaç kmye kadar hız yapabilir
    arkadaşım bende 125r var modesa ben 140 bastım üstelik motor o kadar belli etmiyor gayet konforlu 140 bastıgıma bende inanmıyorum ama 3 assa bes yukarı artık sen tahmın et 2kısı ve daha 200 km deyken bastık.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    Alıntı ozkan_311 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bende 125r var modesa ben 140 bastım üstelik motor o kadar belli etmiyor gayet konforlu 140 bastıgıma bende inanmıyorum ama 3 assa bes yukarı artık sen tahmın et 2kısı ve daha 200 km deyken bastık.
    o motordan hayır gelmez rodaj zamanında böle bişi olurmu ya
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

bencede rodajda o kadar hız yapılmaz

Bende aynı motosikleti kullanıyorum.6 bin devri geçirme dostum.Fabirakadki ustasından öğrendim.6000 devir rodaj süresince yeterli olacak dedi.Asla üstüne çıkma dedi.Ben çıkmıyorum.Bugün hava güzel.Fotoğraf makinesi bulabilirsem bi video eklyebilirim.Benden sana bir tavsiye.6000 DEVRİN ÜSTÜNE ÇIKMA DOSTUM! motosiklet altında zaptı zorlaşan ve can çekişen bir hal alıyor.Ben hiç geçmedim 6000 devri.N konumundayken gaz verirken bile geçmedi makine 6ooo devri.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:52 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:52 ----------

Ayrıca motosikletin hız göstergesi motor kalktığından itibaren 10 km fazla gösteriyor.Haberin olsun;)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler