Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

APRİLİA RS 125 Mİ?? sakın bulaşmayın...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha FZR '94
    nen fuarda aprilia standında bi hatun vardı. ah be bi ayarlasaydım. belki ucuza alırdım bi rsv.-))))
    racing racing ve racing.............

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Henüz yok
    Herkese merhba
    ben istiyorum bu motordan ilk motorum olacak fazla yormam motoru öğrenmek kendimi geliştirmek için alıyorum 2006 model civarlarında başımı ağrıtır mı?ve kmde ne kadar yakar?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:51 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:50 AM ----------

Herkese merhba
    ben istiyorum bu motordan ilk motorum olacak fazla yormam motoru öğrenmek kendimi geliştirmek için alıyorum 2006 model civarlarında başımı ağrıtır mı?ve kmde ne kadar yakar?
    saygılar

philetoaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Duke 250 ABS, 640 LC4 SM
    horttttttt
    Ridin' through this world, all alone. God takes your soul, you're on your own

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    ah Şimdi Extrema Olsaydıda Anlatsaydı şu Aprilia Yı Size
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    Alıntı By_StaR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah Şimdi Extrema Olsaydıda Anlatsaydı şu Aprilia Yı Size
    harbiden ne zaman aprilia mevzusu geçse extrema geliyo aklıma...
    yapıcak bişi yok her şey vatan için...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

masaya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gpr 125 basligini takip etmekte fayda var extream insani beklersek is uzun

Motosikleti
    Henüz yok..
    Merhaba arkadaşlar siteye yeni üyeyim. Konuşmalar üzerinden yaklaşık 6-7 sene geçmiş olsada , RS125'i gerçekten çok beğendim başlangıç olarak hayırlısıyla ehliyeti alınca almayı düşünüyorum. Son olarak genel anlamda motor hakkındaki fikirlerinizi alabilirmiyim ? Alınır mı ? Alınmaz mı ? Neden?

kefeeee - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Speed Triple 955i / Yamaha BWS 100
    Aprilia rs 125 tüketici memnuniyeti için değil pistte derece almak için yapılmış bi motor 2 zamanlı bir pist makinası ve türkiyede çok umrunda değil zaten firmanın o yüzden çok keyfi bi motor alıcaksan derdini çekmeyi biliceksin.
    Bilgi Üniversitesi Motosiklet Kulübü Kurucu üyesi.
    Lütfen cevap yazdığınız yorumumu beğenin. Yazdıktan sonra bakmayı unutabiliyorum.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Ustalarınızı yiyim sizin.. Mahallede bisiklet tamiri yaparken birden bire kendini usta sanan bu sözüm ona ustaların sözleri ne kadarda kıymetli oldu. Kaçı oturmuş acaba aprilia nın selesine ? Sınıfında sayısız yarış kazanmış, marka şampiyonu olmus bir makineden söz ediliyor, cbr 125 gibi bisikletten bozma bir motordan değil.
    atid bunu beğendi.

bassturbin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6 Diversion F
    Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ustalarınızı yiyim sizin.. Mahallede bisiklet tamiri yaparken birden bire kendini usta sanan bu sözüm ona ustaların sözleri ne kadarda kıymetli oldu. Kaçı oturmuş acaba aprilia nın selesine ? Sınıfında sayısız yarış kazanmış, marka şampiyonu olmus bir makineden söz ediliyor, cbr 125 gibi bisikletten bozma bir motordan değil.
    ...yürü be tanımsız arkandayız! )

gilera gfr 125, aprilia rs 125 gibi çift zamanlı safkan racing motorlar çok özel cihazlardır, garajında duran makineyi eurosportta izleme keyfini yaşatırlar
    atid bunu beğendi.

caglarkedisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa-ER6n

Yess!

Alıntı Norick Abe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gilera gfr 125, aprilia rs 125 gibi çift zamanlı safkan racing motorlar çok özel cihazlardır, garajında duran makineyi eurosportta izleme keyfini yaşatırlar
    Yorum Böyle olmalı.
    bunlar gerçekten Başka Makinalar.
    öyle ufak diye başlangıç için kullanılmaları bence yanlış.
    iyi bakıcaksın,masrafından kaçınmıycaksın.
    işi biliyosan da tadını çıkartıcaksın.
    Çünkü o 2 Zamanlı bi mermi!
    atid bunu beğendi.
    Fazer...

acayüp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cawa
    Adama derlerki " sen hiç Aprilla gördünmü" (en azından yakından)
    Ucuz motor olmaz , Sorunlu motor olur.

anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    konu iyi hortlamış valla :D
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

fastturkish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    keşke bi aprilla rs 125 kullanabilseydim. çok farklı bi makina olduğu şüphesiz.

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    Merhaba arkadaşlar konu biraz eski ama sakın bulaşmayın şeklinde konu açan arkadaşa cevap vermek istedim. Ben 2010 yılında yamaha r1 2004 model bir motorsiklet almıştım neyazıkkı 15. gününde çalındı ve ben buada dahil olmak üzere her türlü yasal işlemlere başvurdum ama sonuç kocaman bir sıfır oldu neyse sorasında maddı acıdan zorlandığım aylarda kendime skygo denilen 125 cc bir motor aldım benim kahrımı 9 ay falan çekti sonrasında aprillayı gördüm 125cc ve ucuz du formlarda tartışmaları okudum önerileri okudum ama onun üstüne çalışmadığı anda bindiğim an tamm dedim r1 den farksız o r1 e bindiğim andaki heycanı yeniden yaşadım aldık motoru bugun 2. gunum ve tem otoyolunda bi surat denemesi olsun manevra olsun denedim yani böyle motora laf atmak bence büyük haksızlık honda ve eşgrubuna vereceginiz 3,500 -4000 tl i aprillaya verin ve farkı görün bakımlarını zamanında yaparsanız kul yapısı sonuçta hiçbirşey olmayacağı kanaatindeyim ama sadece binerim mantığı sizi üzer aprilla tavsiyesi isteyenede hiç düşünmeden alsın derim honda 250cc den biraz daha fazla yakıyor hepsi bu

dockerengin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 > CBF150 > CRF250L > XZ250R 4V > ?
    Hayırlı olsun hocam kaç model aldınız fotoğraf var mı?

flame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Mt-09,Derbi Gpr 125 Nude
    Ne saçma başlıkmış bu böyle...İlgilenmezseniz tabiiki başa bela açar.Bu aynı "sakın çocuk doğurmayın.Habire ağlayıp yemek istiyor!" demek gibi.Aprillia,Derbi vb 2 zamanlılar ilgi ister arkadaş.İlgilenemeyeceksen,çin malı 125lik muamelesi çekeceksen bulaşmayacaksın.2 sene binip sonra sokağa atılacak makineler değil ki bunlar...
    Carbondioxid bunu beğendi.
    Yamaha Mt09 dıştan modifiyeli içten şimdilik stock :p --------Derbi Gpr 125 Nude,Gianelli Perfomance Exhaust,Athena Air Filter-------- 0(rh)+ (Italian)

Motosikleti
    Aprilla Rs 125 2004
    model yılı 2004 touno yazıyor ve deponun üstünde dünya şampiyonu yazıo ingilizce fotograf olarak daha çekmedim akşam çeker yarında bu başlık altına koyarım flame arkadaşıma katılıyor ve ek olarak örnek vermek istiyorum bugun karına bile bakmaz ilgilenmezsen senden alamadıklarını başka yerlerde arar bu işin kısası elinde neyin varsa ilglenmelisin yoksa bu başlıkta olduğu gibi almayın v.s derler

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı byaway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar konu biraz eski ama sakın bulaşmayın şeklinde konu açan arkadaşa cevap vermek istedim. Ben 2010 yılında yamaha r1 2004 model bir motorsiklet almıştım neyazıkkı 15. gününde çalındı ve ben buada dahil olmak üzere her türlü yasal işlemlere başvurdum ama sonuç kocaman bir sıfır oldu neyse sorasında maddı acıdan zorlandığım aylarda kendime skygo denilen 125 cc bir motor aldım benim kahrımı 9 ay falan çekti sonrasında aprillayı gördüm 125cc ve ucuz du formlarda tartışmaları okudum önerileri okudum ama onun üstüne çalışmadığı anda bindiğim an tamm dedim r1 den farksız o r1 e bindiğim andaki heycanı yeniden yaşadım aldık motoru bugun 2. gunum ve tem otoyolunda bi surat denemesi olsun manevra olsun denedim yani böyle motora laf atmak bence büyük haksızlık honda ve eşgrubuna vereceginiz 3,500 -4000 tl i aprillaya verin ve farkı görün bakımlarını zamanında yaparsanız kul yapısı sonuçta hiçbirşey olmayacağı kanaatindeyim ama sadece binerim mantığı sizi üzer aprilla tavsiyesi isteyenede hiç düşünmeden alsın derim honda 250cc den biraz daha fazla yakıyor hepsi bu
    byaway valla ben de derbi için konu açtım bugün sahibinden de bi ilan gördüm akü yok felan yazılmış 3400e bırakıyor kafayı fena halde bozdm. güvenip de kırşehirden ıst a da gidemiyorum . sence nasıl bu jiletgillere sahip olan birini bulmak çok zor konuş abi :/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44851468/detay

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler