Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

suzıkı burgman 400

Motovento
    REKLAM ALANI
    yavuzugur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym gts 250
    Merhaba arkadaşlar aranıza yenı katıldım.. bende içimdeki motor sevgısını bu zamana kadar bastırdım.. ama eşimle birlikte ıkımızın ortak kararı artık bir motor almak (bu arada onuda benı destekledıgı ıcın cok sevıyorum) suzukı burgman modelı ıstıyorum tabıkı fıyatlar bellı 0 alamıyacagım bunu ıcın 2 elını dusunuyorum
    2004 2005 model.. nasıl sızınde fıkırlerınıze ıhtıyacım var.. acaba sorun cıkartırmı cok saglam motor olduklarını duymustum yardımlarınızı ve yorumlarınızı beklıyorum...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    oldukça iyi bir motor,geçen ay arkadaşım aldı,400 2004 model.çok memnun...fakat iyi araştırmadan alınmamalı tabi,bu her araç için geçerli.şimdi olmasa yarın sorun çıkartacaktır.güvendiğiniz ve anlayan bir ustaya gösterin beğendiğiniz burgman ı...şimdiden hayırlı olsun...
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

Motosikleti
    sym gts 250
    anladım gorusunuz benım ıcın onemlı bu ıslerde yenıyım.. oyuzden pek bıldıgım tanıdıgım bır ustada yok ama yorumunuz ıcımı rahatlattı gercekten sonucta 4,5 senelık motor alıcam...

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı yavuzugur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anladım gorusunuz benım ıcın onemlı bu ıslerde yenıyım.. oyuzden pek bıldıgım tanıdıgım bır ustada yok ama yorumunuz ıcımı rahatlattı gercekten sonucta 4,5 senelık motor alıcam...
    Hoşgeldin hocam hayalimdeki motor o taş gibi motordur burdan atlayacam bi gün kastamonuyaaaa ooofff.

Motosikleti
    sym gts 250
    hosbulduk kardeşim benımde hayalım bu yaz gectı dıger yaz mersıne gıtmek.. motorumla duyumlarıma gore uzun yolda da ıyıymıs burgman cok olumlu yazılarokuyorum sızlerden... goruslerınız benım ıcın onemlı arkadaslar her turlu yorumunuza acıgım..

Motosikleti
    Seyhan 125
    hosbulduk kardeşim benımde hayalım bu yaz gectı dıger yaz mersıne gıtmek.. motorumla duyumlarıma gore uzun yolda da ıyıymıs burgman cok olumlu yazılarokuyorum sızlerden... goruslerınız benım ıcın onemlı arkadaslar her turlu yorumunuza acıgım..
    Yalnız temizine bak yedek parçası servisi çok tuzludur..

lucky - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kanuni deer 152
    çok sağlam,uzun yolda rahat...forumda kullanıcılar çok,onlar çok daha faydalı olacaktır sana eminim.belki tanıdıkları ustaya da yönlendirirler...
    brunch gibi değil dimi hop... bu sokak tipi,biz yapınca girer böyle bi tarafınıza kramp gibi...

Motosikleti
    sym gts 250
    beklıyorum arkadaslar varsa tanıdıgınız ustalar tavsıyelerınız onerılerınız onemlı... varsa burgman ıkıncı el alan arkadas ondanda yorum beklıyorumm...

Motosikleti
    Seyhan 125

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum hangi ildesin, yakınımızda olsan yardım için ne gerekiyorsa uğraşırdık
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Atti - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR-125 R
    burgman keyfine düşkün insanların seçimidir.diğer yandan kalite ve sağlamlığı tartışılmaz.sana sadece 2nci el alırken dikkat etmek kalır
    Tanrı İradesini Hakim Kılmak İçin Yeryüzündeki İyi İnsanları Kullanır.Yeryüzündeki Kötü İnsanlar ise Kendi İradelerini Hakim kılmak İçin Tanrıyı Kullanırlar..

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    suzuki burgman 400cclerin K7 modelinin bir serisinde debriyajlarında üretim hatası var buna çok dikkat et alırken,duydugum ve okuduklarıma göre baya mağdur olan olmuş bu konuda,çeşitli forumlarda bu konu hakkında bir çok şey yazılmış,araştırmadan suzuki ismine güvenerekten gidip alma zararlı çıkabilirsin

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Nedense tanıdığım burgman kullanıcılarının ilk motoru hep bu... Kullanması oldukça rahattır. Artçı için ise dünya üzerindeki en rahat motor burgmandır. Hatta genel bir kanı olarak scooteların mercedesidir. Oldukça havalıdır ve çok dikkat çeker ama nedense egzost sesi için aynı övgülerden bahsedemeyeceğim.
    Ama şunu iyi bilinki burgman scooter mantığı ile giden büyük bir motordur
    Otomatik vites sisteminin getirdiği konfor aynı zamanda bazı problemleri beraberinde getirmektedir yakıtı fazladır mesela
    Motorsiklet dediğin bacakalrının arasında olmalıdır bunda ise scooter gibi binildiği ve yüksek hızlarda gidildiği için bariz bir güvenlik sıkıntısı vardır virajlarda tehlikelidir.
    PArça maliyetleri yüksektir.
    Belli bir zaman sonra sıkılmaya başlanır ve çok düşük fiyatlara ikinci eli vardır.satarkende ucuza elden çıkartmak zorundasın.

Bu motorların çok seveni olduğu gibi sevmeyeni hatta benim gibi karşı çıkanlarıda var ama alırsan hayırlı olsun sonuçta iki teker.
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

Motosikleti
    sym gts 250
    hımm anladım ama ben cok hız yapmayı dusunmuyorum dedıgım gıbı esımle bırlıkte ıst bulu gezmek hayalım.. mumkun oldugu kadar dıkkatlı kullanmaya calısacagım.. uyarılarınız ıcın tesekkur ederım.. motora ısındıktan sonrada en buyuk hayalım onunla uzun yola cıkmak daha ehlıyetımı bıle almadım ha bu arada ehlıyet ıcın arastırıyorum. onuda aradan cıkartıcam ınsallah malum huzursuz bınmeyelım.. bu arada cok cevıren oluyormu? nedır durum arkadaslar...

Motosikleti
    piaggio x9 evolution
    honda silverwing 400 çift silindir emsal olabilir araştırmanı tabsiye ederim zamlara yetişmeden çünkü yeni kasalarını getirecek türkiye ye fiyatları burgman dan aşağı kalmaz şuan çok uygun..
    [COLOR="Red"][B]"Ne Günlere Kaldık Eyy Gazi Hünkar. Eşşek Vezir Olmuş Katır Hükümdar... "[/B][/COLOR]

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda silverwing 400 çift silindir emsal olabilir araştırmanı tabsiye ederim zamlara yetişmeden çünkü yeni kasalarını getirecek türkiye ye fiyatları burgman dan aşağı kalmaz şuan çok uygun..
    silverwing in ikinci elleri burgman ın kilerin neredeyse 2 katına bulunuyor ama..

TOP SPEED - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM JOYMAX 250 VESPA 125 3 V İE
    Sana tek kelimeyle Aprilia derim arkadaşım scooter dünyada İtalyan lardan sorulur yıllarca hiç sorun çıkmadan binmek istiyorsan Aprilia.Ben 2 yıldır kullanıyorum daha radyatörüne yarım çay bardağı su eklemedim hiç eksiltmedi,hiç sorun çıkarmadı,o kadar sorunsuzdur aşırı sağlamdır benim sana bahsettiğim 500 cc dir 250 olanlarıda vardır tercih senin arkadaşım umarım gönlüne göre olanı bulur eşinle birlikte keyifli yolculuklar yaparsınız.
    İMPOSSİBLE İS NOTHİNG

Motosikleti
    BURGMAN 400 K5
    Yavuz arkadaşım,bilmiyorum motor tecrüben var mı fakat daha düşük cc li bir scooterla başlarsan daha iyi olur.Hangi ilde ikamet ediyorsun?İst.daysan suzuki de bir numara Yücel motor Fevzi usta var Maslak sanayi ' de...Burgman alırsan muhakkak ona göster...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler