Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bu kadar olmaz... arkadaşlar bi el atın lütfen..

Motovento
    REKLAM ALANI
    PcKopatGhostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    şerefsizler...

» Bu Mesaj Moderator tarafindan düzenlenmiştir.
    Tepkinde çok haklısın dostum PcKopatGhostRider, ama burada bu adamların hazırladığı sitenin linkini vererek onlara hizmet etmiş olmuyor muyuz? Emellerine ulaşmamaları için linki sildim, kusura bakma.
    ************** Site Yöneticisi: Eyong **************
    CBR 600F Honda,

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

PROVOKASYONA , ALDANIŞA GELMEYELİM.

Birisi TÜRK BAYRAĞI'na , MUSTAFA KEMAL'e hakaret etti diye , ağzımızı bozmayalım , ayaklanmayalım.. AMA TABİKİ TEPKİ GÖSTERECEZ.

Eğer böyle herşeye kızacak olursak , ayaklanacak olursak , gerçekten kapımıza dayandıkları zaman kendimizde güç bulamayız...Şimdi kalplerimizi birleştiriyoruz.Gücümüzü her defasında topluyoruz.

Onlar sıkıysa kapımıza gelsinler.Bu ülkeye sanal değil de gerçek bir saldırı düzenlesinler.
    Gerçek Türk ordusu aslında 10.000 değil , 100.000 değil tam 70 milyondur.Ama bu 70 milyon kişi de aslında 1 kişi olmuştur.
    Yani aynı kalp , aynı vücut , aynı beyin halinde savaşmasını bilmektedir , bilecektir.

ve şunu da hatırlatmalıyım ki ; her zaman söylemekten gurur duyduğum söz şu'dur.

" NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ! " NE MUTLU TÜRK OLANA ...

Eğer bu konuya ; cevap yazmak isterseniz sadece "NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE..." yazın...

Süper Moderatör Olcay Avşar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC 750X
    Linki sildiğim için bu başlığın bir anlamı kalmadı, bu yüzden kilitliyorum. Çünkü linki yayınlarsak o adamların amacına ulaşmalarına yardım etmiş oluruz, kaale almayalım ki kudursunlar.

[Merak edenler için anlatayım, linkte fotoğraflara montaj yapılarak Atatürk'e, Türk Bayrağına, Saddam'a ve Ladin'e filan hakaret etmişler.]
    "normal insanlar bir yerden bir yere gitmek için araba kullanırlar, motorcular ise motosiklet kullanmak için bir yerlere giderler"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler