Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

araçlar niye motorla yarışmayı seviyor.

Motovento
    REKLAM ALANI

evet bu benim çok ilgimi çekmiştir. ne zaman yol yapsam illa birileri kaşınıyor. hele araçların içinde bayan varsa hava atmak için kesin yarış etmek istiyorlar.
    dün yine motor gezisine çıktım 260 km gibi bir yol idi motor az yaksın diye 100 km hızları içinde gidiyordum fakat bu benim için bir işkenceydi. havanın sıcak olması nedeniyle motor sıcaklıgı baya bir yüksekti deponun altından bacaklarıma vuran şiddetli bir sıcak vardı.yol çok düzgün çift şeritliydi. derken bir araç fort fokus 150 km hızla beni geçti. bende biraz motorun hararetini düşürmek için bir miktar gazladım. 170 civarına çıkıp aracı solladım ve yine 110 civarına inmiştim ki arkamdan fort fokus u beklerken 2000 motor opel vetra yanaştı. ve arka koltuk kızlarla dolu arkalarına bakarkende boyunları kırılacak nerdeyse.ve önümdeki şeritte bir saga bir sola hareket çiziyor. bu hareketten sonra içimdeki canavar uyanıverdi.amacım birden geçip gitmek ten ziyade yolda ecer terleri döktürmek ti. uzun farları yakıp araca yaklaşmaya başalarken araçta hızını artırdı.yol müsait oldugundan 200 gibi bir sürate çıkmıştık. artık yolda risk artmıştı. biraz geriledim.5den 4 e alarak motoru öyle bir ivmelendirdim ki geriledigimi sanan sürücünün yanından vın diye geçtim ve uzun süre motorun hızını kesmedim. ibreye bakmaya vaktim yoktu yola bakmaktan bir ara 253 gibi bir rakam vardı. sonra opel vetra diye bir araç göremedim arkamda. işte yenilmenin acı duygusunu tatmıştı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    off offf off öle bi yazmışsınki gözümde canlandı vallaha süper bi duygudur eminim yaşadığın olay ama tehlikeside var

vıceroy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gv650 - RKS 150-kuba xf139
    Aman gaza gelme kardeşim. Hırsını ve heyecanını dizginle. Motosiklete binmek asıl cesaret işidir. Buna cesaret edemeyen araç sürücülerinin içlerinde bir eziklik herzaman var olacaktır.
    Hedefi olmayan gemiye hiçbir rüzgar yardım edemez...

Deryali - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    hehe okurken bile zevk aldım. Valla tekerine sağlık iyi yapmışsın. Genelde araba sürücüleri motorları küçümserler. Altındaki aletlerinin büyüklüğü sanki onların daha güçlü olduğu hissini verir onlara. Ama motorların kendilerinden hızlı gittiğiklerini gördüklerinde bu gücü hissettirmek için gaz açarlar ama bugune kadar bu hareketinden pişman olmamış tek bir araç sürücüsü bile olmamıştır herhalde. Ben Dylan la bile derslerini veriyordum bu tür sürücülerin.
    "Özgür yaşayanların bakış açısı" Motojektif

reak41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    süper bi yazı eline sağlık. sizin oralarda gene yarış istiolar bizim burda skıştırıolar direk motorları,motorda yawaş oldugu için yapcak bşii yok

Aman arkadaşlar gaza gelmeyin, unutmayın bu işler pistlerde yapılır. İçinizdeki kaynayan kanı kontrol altında tutmaya çalışın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Ayıp ayıp niye kızların yanında çocuğu eziyosun ki

benım anlamadığımda 200 li giderken niye arkana gelip sellektör atarlar 220 görmek için mi

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bana daha çokkuş markası araba sahipleri denk geliyo
    Genelde ışıklarda aragaz yaparak drag için zorluyolar
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet bu benim çok ilgimi çekmiştir. ne zaman yol yapsam illa birileri kaşınıyor. hele araçların içinde bayan varsa hava atmak için kesin yarış etmek istiyorlar.
    dün yine motor gezisine çıktım 260 km gibi bir yol idi motor az yaksın diye 100 km hızları içinde gidiyordum fakat bu benim için bir işkenceydi. havanın sıcak olması nedeniyle motor sıcaklıgı baya bir yüksekti deponun altından bacaklarıma vuran şiddetli bir sıcak vardı.yol çok düzgün çift şeritliydi. derken bir araç fort fokus 150 km hızla beni geçti. bende biraz motorun hararetini düşürmek için bir miktar gazladım. 170 civarına çıkıp aracı solladım ve yine 110 civarına inmiştim ki arkamdan fort fokus u beklerken 2000 motor opel vetra yanaştı. ve arka koltuk kızlarla dolu arkalarına bakarkende boyunları kırılacak nerdeyse.ve önümdeki şeritte bir saga bir sola hareket çiziyor. bu hareketten sonra içimdeki canavar uyanıverdi.amacım birden geçip gitmek ten ziyade yolda ecer terleri döktürmek ti. uzun farları yakıp araca yaklaşmaya başalarken araçta hızını artırdı.yol müsait oldugundan 200 gibi bir sürate çıkmıştık. artık yolda risk artmıştı. biraz geriledim.5den 4 e alarak motoru öyle bir ivmelendirdim ki geriledigimi sanan sürücünün yanından vın diye geçtim ve uzun süre motorun hızını kesmedim. ibreye bakmaya vaktim yoktu yola bakmaktan bir ara 253 gibi bir rakam vardı. sonra opel vetra diye bir araç göremedim arkamda. işte yenilmenin acı duygusunu tatmıştı.
    intikam peşinde gibi olmuş youtube ta 200 le ön kaldırıp geçiyorlar ya(bazı motolarla) sen de öyle yapsaydın adamın rengi atardı
    bu vectra ların ibre de bol bol 250 ye çıkıyor ama işte bozuk

htmetin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Twister - honda cbf 150
    Köprü trafiğinde sol tarafta 100 milyarlık jip veya 50 milyarlık araba trafikte yatarken ve benzini içerken yanlarından motorlarla geçmek sizi biraz olsun utandırmıyomu?

İşte onların (araba kullananların) yaşadıkları en büyük eziklik bu..nerede boş yol ve motor görseler son bir ümit sizi geçmek isteyecektir.sakın gaza gelmeyin
    Sözün en güzeli, söyleyenin doğru olarak söylediği, dinleyenin de yararlandığı sözdür.

sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    şehir içindeki genelde gençlerin kulandıkları araçların yanında scooter ile durunca yarış yapma istekleri neden artar bilmiyorum altında araba var benim ise scooter neden bu hızlı kalkma çabasına girerler analamam scooterde olsa kalkışta önce kalkar motor,sonradan her ne kadar araba geçse bile

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Bende 250 cc bir motosiklet olmasına rağmen 140 a kadar hemen hemen tüm aracları arkamda bırakıyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

celedin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Spada XR150 efi
    aynı dertten bende muzdaribim, öncelikle arkadaşımız iyi ders vermiş tekerine sağlık ama bence bunlara değmez daha dikkatli olmak lazım. benim derdimde kırmızı ışık, kırmızı ışıkta yanıma hangi araba yanaşsa hemen kalkışta kapışma yapmak için kendilerini zorluyorlar, çoğuzaman kendime hakim oluyorum ama bazen çok kaşınan olunca affetmiyorum. ne akılsız şöförler var motorla kapışma derdindeler. bikeresinde kocaman belediye ototbüsü bile kapışmaya kalktı yuuhhh dedim yuuhhh. (izmirde yaşayanlar bilirler) birde bunun haricinde scooterle arkadaşlara sesleniyorum yanınızdaki motor sizin motorunuzdan daha yüksek cc li motorsa lütfen yarışmayın allah korusun hem kendinize hem karşı tarafa hasar açabilirsiniz.
    Celedin
    Özgürlüğü damarlarımda hissetmek gibi bir şey.

sakinseytan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Africa Twin 1000
    sonu böle hüsran oluyo zaten araçlar motorların gazına geliyo genelde durum bu bazılarıda motoru bisiklet sanıyo geçerim ederim zihniyeti dün gece dügünden geliyorum arkama biri yanaşmış sellektör yapıyo ama hızım gayet makul oda aynı adamları sanki biri dürtüyo acayıp kıl oluyom bana selektör yapılınca deli oldum 4. vitese cektim bi gazladım sonre nefeslenince fark ettim arkamda araç fln yoktu ama senin durumun biraz tehlikeli o kdr gazlama

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:44 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:41 PM ----------

Alıntı htmetin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprü trafiğinde sol tarafta 100 milyarlık jip veya 50 milyarlık araba trafikte yatarken ve benzini içerken yanlarından motorlarla geçmek sizi biraz olsun utandırmıyomu?

İşte onların (araba kullananların) yaşadıkları en büyük eziklik bu..nerede boş yol ve motor görseler son bir ümit sizi geçmek isteyecektir.sakın gaza gelmeyin
    senin tenere de benzin konusunda farklı degildir sanırı haklısın yanlarından geçerken trafikte böle bi buruk bakıyolar üzülüyolar yazık :D
    Motosiklet mucidi

PIERzig - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Xj6
    Ben de dün bi dobloyu solladım 1oo le seyreliyorum aynadan baktım doblo yok kör noktayı kontol etmek için bi baktım ki araba yanımda,yanyana gidiyoruz Sadece abalarda değil kırmızı ışıkta bir motorluya denk gelmeye gör

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    yolda ektiğim hiçbir araç için bir yerim uzamadı
    geçildiğim hiçbir araç için de bir yerim kısalmadı

bu istatistiki bilgiyi verelim de insanlar boşa heveslenmesin

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    sonradan görme zengin bebeleri ile yarış yapılmaz. araba kullanmasını bilmiyorlar sırf iki tane kıçı kırı hatun için kendilerini bi bokh sanıyorlar...
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Motosikleti
    ramzey 200cc
    ibreye bakmaya vaktim yoktu yola bakmaktan bir ara 253 gibi bir rakam vardı.

253 rakam deildir, sayıdır

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    yazık çocuaaaaa ne kasmiştir arabayi geçecem die
    5ten 4 e inip çocuğu heveslendirmişsin bide
    araç kullanıcılarin bu tip motorlarin neler yapabildiklerini tam olarak kavrayamadılar heralde

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Aslında bi bakıma bi gerçek ortaya çıkmış, bazen yarışmak zorunda kalıyoruz zorluyolar bizi yarış geçmişim kabarık ,ama hep mecbur bırakıldım yarışmaya bide altındaki araca bakmadan alayı yarış peşinde yani ! nağmalup devam ediyorum seriye ama en cok zorlayan bugüne kadar, hafif modifiyeli bi corvet olmuştu trafik olmasa oda zorlıyamazdı ama okadar olur

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler