Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

2009 s&t kanuni gt250r f1 ikaz lambası?

Motovento
    REKLAM ALANI
    ilhan1154 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda pcx 125
    bugun aradım servisi arıza ışığı ama incelemeden neresininde sorun var anlayamayız getir motoru kodlarını inceliyelim dedi...
    Dünyanın en güzel hediyesini sana vermek isterdim ama seni sana veremem ki...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Motorun yağ eksiltmiş , peki nerden eksiltmiş?Contadan terletme var mı?400 gr yağ nereye gitmiş?Eksozdan mı atmış acaba o kadar yağı?Bence servise gidip iyice bir baktırsan iyi olur.Daha ciddi problemler çıkabilir.Yağ eksiltmeye devam ediyosa piston silindire de baktırsan iyi olur.

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı CallofJuarez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorun yağ eksiltmiş , peki nerden eksiltmiş?Contadan terletme var mı?400 gr yağ nereye gitmiş?Eksozdan mı atmış acaba o kadar yağı?Bence servise gidip iyice bir baktırsan iyi olur.Daha ciddi problemler çıkabilir.Yağ eksiltmeye devam ediyosa piston silindire de baktırsan iyi olur.
    motor yağmı yaktı yoqsa eksıkmı teslım aldım bılmıyorum cuma gunu aldım motoru ve yağına bakmak dun sabah geldi aklıma onuda GKN abi söyledı... baktım az ekledım 400gr ...
    ama hala 45dk sürünce motoru ısınınca yanmaya başlıyor motor
    acaba yağ soğutmadamı bişi var . yarın bide yağı boşaltıp değiştirtcem...

duymazay11 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asyamotor 2005-İJE sepetli motor 79
    Artık bu işin doğrusu serviste belli olur.Extrema nın dediği gibi FI (Fuel Injection) anlamına geliyor bence.250 lik motorda f1 ne arar.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    yağ seviyesini nasıl kontrol ettin. motor ayak üzerinde yan yatmışken bakmamışsındır umarım. motoru dik konuma getirip bakmalısın. eğer yan yatıkken baktıysan eksikmiş gibi görürsün ve ekleme yaparsın. sonra da normal olan seviyeye ekleme yapmış olduğun için yağ fazlalığından bir takım sorunlar yaşarsın...

Motosikleti
    honda pcx 125
    sorun çözüldü ...
    servise goturdum bugun ışık yanar vaziyette adam arka kuyruktan jaklara 2 kablo soktu ve ekranda c21 kodu çıktı...katologdan baktık koda HAVA EMME ve ISI SENSÖRÜ bozukmuş aynı benım dedıgım gıbı motor ısınınca parça bozuk oldugundan hemen ışık yanıyor... sensörde 2 tel var ve tellerden biri kopuk, 30 tl bi fiyatı varmış parçanın yarın değişicek

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı ilhan1154 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorun çözüldü ...
    servise goturdum bugun ışık yanar vaziyette adam arka kuyruktan jaklara 2 kablo soktu ve ekranda c21 kodu çıktı...katologdan baktık koda HAVA EMME ve ISI SENSÖRÜ bozukmuş aynı benım dedıgım gıbı motor ısınınca parça bozuk oldugundan hemen ışık yanıyor... sensörde 2 tel var ve tellerden biri kopuk, 30 tl bi fiyatı varmış parçanın yarın değişicek
    garantiden değişmiyormu ilhan?
    GKN MOTORS

Motosikleti
    honda pcx 125
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    garantiden değişmiyormu ilhan?
    adamlar bayağı iyi insanlar bambam(hasan abinin) arkadaşları adam elinden gelenı yaptı ancak parçanın kabloları kopuk oldugundan garantiye sokamadı...

Motosikleti
    Tvs Apache Rtr 150
    peki servise götürmeden nasıl biz halledebiliriz

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler