Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

açık artırma ile motosiklet satımı

Motovento
    REKLAM ALANI
    alemdar2442 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    arkadaşlar dün bulunduğum ilin Tarım il müdürlüğüne ait motorlar açık ihale usulü ile satılmış benim sonradan haberim oldu. 1997 model xl 185 motorların hiç kullanılmamış olanları bile varmış. Belirlenen muayyen bedelinin iki katına kadar alıcı bulmuş.Ortalama 2500 tl'ye alıcı bulmuş. 70 kişinin katıldığı bu açık artırmada yaklaşık 20 motor satılmış. ilk başta kaçırdım diye üzüldüm sonrada 1991 model motor bence ne olursa olsun 2500 tl para ben vermem sizcede pahalı değilmi yoksa honda diye 2500 tl verilmelimi ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2009 HONDA BEAT
    Alıntı alemdar2442 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar dün bulunduğum ilin Tarım il müdürlüğüne ait motorlar açık ihale usulü ile satılmış benim sonradan haberim oldu. 1997 model xl 185 motorların hiç kullanılmamış olanları bile varmış. Belirlenen muayyen bedelinin iki katına kadar alıcı bulmuş.Ortalama 2500 tl'ye alıcı bulmuş. 70 kişinin katıldığı bu açık artırmada yaklaşık 20 motor satılmış. ilk başta kaçırdım diye üzüldüm sonrada 1991 model motor bence ne olursa olsun 2500 tl para ben vermem sizcede pahalı değilmi yoksa honda diye 2500 tl verilmelimi ?
    honda da modele bakilmicagini gecenlerde serviste şahit oldum
    97 model honda Titan 2.950 ye alıcı ile el sıkısıldı.
    satıcı için Çok zor bir ayrılık oldu zira motoruda sahibinide tanıyorum
    keşke 09 beat değilde o motoru alsaymışım diyorum bazen..

sen hangi modelden bahsediosun 2.500 dediğn?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler