Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

çok kararsızım racing lerin tipi chopperin uzun yol rahatlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    scoterimi satıp büyük bi makine alacam chopperin rahatlığına hastayım racingin tipine karar veremiyom racingde eğiliyon bükülüyon 8 oluyon ayakların geriye atıyon racing olarak hyosung gt 250 r var chopper olarak hyosung gv 250 yada kymco venox kararsızım honda rebel var bide

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    İnş Gv 250
    chopper derim ayrıca gv 250 güzel makine...
    [B][I][U]TEK RAKİBİM THY[/U][/I][/B]

Motosikleti
    yok
    kymco da güzelmiş
    Life is what happens when you are busy making plans

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    cruiser motorlar uzun yolda rahat rahat oldugunu sanmıyorum en rahatlar touringler ve endurolar ayrıca cruiser motorların seri bir kullanım şekilleri y oktur daha çok keyif motorlarıdır..
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBF250 , GT250r'den sonra tekrar CBF150
    Ben siyah gt250r kullandım.Gerçekten tip olarak acayip ilgi çekiyo.Honda yamaha o kadar ilgi çekmez.Ancak spor oturuş pozisyonu işte bildiğin gibi.Ayaklar biraz geride vücut yatık kullanıyosun.Şehir içinde çok sıkıntılı bir oturuş pozisyonu.Geçen bi honda shadowun selesine oturdum.O nasıl bişey öyle.Sanki arkana yaslanacakmışsın gibi oturuyosun ancak yaslanacak bişey yok.Bana kalırsa chopperlarda o kadar rahat değil.En iyi oturuş pozisyonu touring motorlarda bence.

jr. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Xciting 500 Ri
    crusierlar, geniş seleli olduğu için, ve ayaklar önde olduğundan ilk bakışta rahatmış gibi gelebilir. ancak scooterlarda da yaklaşık olarak kullanmakta olduğumuz bu pozisyon, arkaya yaslanıyormuş gibi kullanmayı gerektirir. çok keyifli olmasının yanısıra, arkamızda yaslanacağımız birşey olmadığından, yol uzadıkça kol ve sırtı rahatsız etmeye başlar.

racing kullanımında da ayaklar kalcanın biraz gerisinde ve vücut öne yatık olduğundan, dışarıdan estetik görünmesinin yanında kollarda yorgunluk yapabilir.

en rahat pozisyon, naked ve touring motosikletlerdeki gibi ayakların kalça hizasında olduğu dik oturuş pozisyonudur.
    jr. ben...bıretpitin yandan yemişi.

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cruiser motorlar uzun yolda rahat rahat oldugunu sanmıyorum en rahatlar touringler ve endurolar ayrıca cruiser motorların seri bir kullanım şekilleri y oktur daha çok keyif motorlarıdır..
    kesinlikle
    uzun yolda en rahat touring
    adı üstünde uzun yol motoru
    choper da görüntü süper
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Motosikleti
    yok
    touring alacaksan
    suzuki gsr 600
    yamaha fazer 600 düşünebilirsin
    Life is what happens when you are busy making plans

Motosikleti
    Daha değil =)
    Bence ucuz bir chopper ile başla. 250 cc chopper alırsın ve güce alışırsın. Chopperın rahatlığını göz önünde bulundurup bir de gt250 r a binersin. Hangisine işte benim motorum bu olmalı dersen onu kullanırsın. Ben öyle yapacağım en azından.

Motosikleti
    CRF
    Alıntı CallofJuarez adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben siyah gt250r kullandım.Gerçekten tip olarak acayip ilgi çekiyo.Honda yamaha o kadar ilgi çekmez.Ancak spor oturuş pozisyonu işte bildiğin gibi.Ayaklar biraz geride vücut yatık kullanıyosun.Şehir içinde çok sıkıntılı bir oturuş pozisyonu.Geçen bi honda shadowun selesine oturdum.O nasıl bişey öyle.Sanki arkana yaslanacakmışsın gibi oturuyosun ancak yaslanacak bişey yok.Bana kalırsa chopperlarda o kadar rahat değil.En iyi oturuş pozisyonu touring motorlarda bence.
    sürücü icin sissy bar yapılamasmı?

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Alıntı kartezyenx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    scoterimi satıp büyük bi makine alacam chopperin rahatlığına hastayım racingin tipine karar veremiyom racingde eğiliyon bükülüyon 8 oluyon ayakların geriye atıyon racing olarak hyosung gt 250 r var chopper olarak hyosung gv 250 yada kymco venox kararsızım honda rebel var bide
    Cruiser motorların rahatlığından çok görünüşleri ve tok sesleri dikkat çekicidir.

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı QuerysmaS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürücü icin sissy bar yapılamasmı?
    chopperlarda isteğe bağlı olarak yapılıyor zaten
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

siyahus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 ZN - RR DD250- GV 250 - Yamaha MT-25
    Tabiki sürücü için sisybar yapılır , deri ve krom karışımlı herşey yapılır. Cruiserlarda sürücü sisybarları satılıyor zaten , alacağın motora uygun olanını aksesuar satan yerlerden bulabilirsin . Uzun yoldada sisybarla oldukça rahattır. Geniş selesi dik oturuş pozisyonu , koruma demirine koyulacak ayaklıklarla koltukta oturuyor gibi hatta televizyon koltugunda oturuyor gibi ayaklarını uzatarak seyahat edebilirsin. Cruiser süper bişeydir
    Kendine yapılmasını istemediği başkasına yapma...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler