Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kanuni 150 veya Apachi 200 ATV Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

İyi günler arkadaşlar,

Ben bir atv almaya heves ettim.. İnş en kısa sürede alacağım.. Fakat kullanan arkadaşlardan bilgiler almak istiyorum.. Forumu biraz aradım fakat ikna edici bilgilere ulaşamadım.. Gözden kaçtıysa mazur görün..

Üzerinde durduğum iki model var.. Kanuni 150 (offroad olmayan) ve Apachi200. İlk olarak hangisini neden tavsiye edersiniz..
    ATV'lerde hız ne kadar önemli? Apachi'nin 4 ileri vitesi varmış.. Ama kanuni tek vitesmiş.. Bu önemli bir fark mı?
    Bir de geri vites Atv'lerde ne kadar önemli? Bunlar teknik konuda merak ettiklerim..

Ben bu Atv'yi şehir içinde de kullanmayı düşünüyorum.. Ama tabi bu konuda da aklıma takılan bir kaç nokta var.. İlk olarak plaka işi nasıl oluyor? Neler gerekiyor? Ve plaka masrafı ne kadar tutuyor? Ayrıca bu araçların vergisi oluyordur muhtemelen? Bu vergiler ne kadar tutuyor tahminen? Motor hacimleri küçük olduğu için fazla tutmuyordum sanırım.. Bir de ehliyet işi? Bu aracı sürmek için ne ehliyeti gerekiyor? A2 olması mı gerekiyor mecburen?

Arkadaşlar biliyorum biraz fazla soru sordum ama bunlar gerçekten aklıma takılan önemli noktalar.. Kullanan arkadaşlardan, bilgili arkadaşlardan yardım istiyorum..

Şimdiden teşekkür ederim.. İyi forumlar..
    Selamlar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    CRF
    Hernekadar bu iste fazla bilgili olmasamda izmirde gittiğimiz bir kampta polaris ' in ATV lerinden kullanmıstık.Cekisi vb bana gayet guzel geldı kampta 90-250-450-750 cc olmak uzere bırcok Polaris ATV vardı(heralde güzel motor olmasa adam bu kadar almazdı)Bu markayıda göz onunde bulundurmanı onerırım.

holigan05 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz Yok :/
    Alıntı QuerysmaS adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hernekadar bu iste fazla bilgili olmasamda izmirde gittiğimiz bir kampta polaris ' in ATV lerinden kullanmıstık.Cekisi vb bana gayet guzel geldı kampta 90-250-450-750 cc olmak uzere bırcok Polaris ATV vardı(heralde güzel motor olmasa adam bu kadar almazdı)Bu markayıda göz onunde bulundurmanı onerırım.
    hocam belirttiğiniz polarisler oldukça sağlam ve kaliteli aletler fakat arkadaşın verdiği aletler ile arasında bir fiat uçurumu var malesef

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler