Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ruhsat çıkarırken dikkat

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha xt125r
    motorumun ruhsatını cıkartırken trfik muamelecilerine gittim 170 ten kapı açtılar biraz gezdim 150 olurunu buldum sonra öğrendim ki kendin alırsan 30 tl ye patlıyor sakın kaptırmayın paranızı arkadaşlar 5 dk bi işi var evrakları veriyosun ıkı gün sonra ruhsat cıkmıs oluyor az daha tecrubesızlığıme gelıyodu verecek tım 150 yı 30tl ye halletım kalan paranın uzerınede ufak bişi ekledim montumu aldım aklınızda olsun :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

ruhsta plaka falan kaca patladı?

evt ordaki simsarlarla ilgili çok uyardılar beni, gerçekten de dikkatli olmak lazım.

mehmet45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 125R
    bende gecen sene az kalsın düşüyodum ağlarına.allahtan tanıdık sigortacı vardı motorun sigortasını yaptırmaya gittiğimde beni uyardı yardımcı oldu kendim hallettim.
    Cesaretsiz Yaşanmaz Alırlar Elinden Hayatı
    Kurallar Mutluluk Yapamaz İncitir Sevdayı..!

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ölüyiyiciler diyorum bunlara
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Suzuki VL800 Volusia
    Biz fena keklenmişiz yaaa...
    [B][COLOR="Navy"]Dünyanın sorunu, akıllılar hep kuşku içindeyken aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır... Bertrand Russel[/COLOR][/B]
    [B][I][U][COLOR="Red"]Canan Taş[/COLOR][/U][/I][/B]

Peki o zaman evrak sunarken nelere dikkat etmek gerekiyor.İçinde neler olması gerekiyor.Liste halinde bilirsek düzenler trafige sunarız evrakları.Bir çok kişi simsarlara öpülmemiş olur.

Birde, 2 gün sonra çıkıyor ruhsat demişsiniz, o 2 gün ne yapıyoruz acaba? Eskisi bizde mi kalıyor?

Arjantinli69 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSF 600 S BANDİT
    Alıntı eogreden adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Birde, 2 gün sonra çıkıyor ruhsat demişsiniz, o 2 gün ne yapıyoruz acaba? Eskisi bizde mi kalıyor?
    size ruhsatın ve sigortanın fotokopisini çekip veriyorlar.aslında hiç bir hükmü yok polis yakalarsa uf olursunuz.motor garaja yani.2 gün olayı yerine göre degişiyor benim ruhsat cuma verdim perşembe alabildim ve polis hadi şanslısın dedi bende haklısın 7 günde aldım dedim.
    ruhsat ve kendi adınıza yaptırdığınız sigorta poliçesi ve noter satış evrakları ile gidiyorsunuz orada bir muameleciden ek-1 formu doldurtturuyorsunuz yerine göre 10-15 tl veriyorsunuz.sonra trafiğe evrakları verirken bide 30 tl veriyorsunuz sonra gel al hesabı gidip alıyorsunuz.
    Hızlı bir Rider olmak için hızlı bir motor yetmez! o hızı yapabilecek (g..) yürek te lazım.. GHOST RİDER

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler