Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

ben bu olayı anlamadım!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı chicomania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben kimseyi kandırmıyorum fikir soruyorum, araştırıyorum, alın demiyorum, aldım demiyorum... fikri olan var mı, daha önce bu şekilde sonuç alan varmı diye soruyorum. tek başıma bu işten büyük karlar sağlasam bu siteye 15000 tl lik motor için "xxxxx marka xxxx model 8000tl" diye ilan verirdim! kafamdan atmıyorum!
    herkes astarı yüzünü geçer diyo, kim araştırıp cevap veriyo peki? hiçkimse... bugün gittim 3 tane gümrük müşavirliğinin kapısını çaldım nedir ne değildir diye! kim yaptı bunu bugüne kadar aramızdan, kim herkes helal kazandığı parayı çarçur etmesin, o motorun ederi değeri neyse o kadar para harcasın fazlasını çöpe atmasın diye çabaladı? hiçkimse...
    peki sen ne kadara alırsan al, istersen bedavaya göndersinler sana fakat xxx markanın ithalatçı firması gümrüğe giriş fiyatı olarak ne bildirdiyse onun üzerinden vergi ödendiğini kim biliyo, ya da bilenlerden kim paylaştı bizimle? tüketici üzerinde (sözde "tekelin yasak" olduğu rekabetçi Türkiye piyasasında) kurulan bu tekelin farkındamıydık? ya da kim farkına vardırdı bize? hiçkimse...
    ya da "şahıs olarak" 2.el bir aracı ithal edemeyeceğimiz gibi bence şok edici bir durumu kim paylaştı bizlerle!
    herkes atıp tutuyor fakat kimse uyandırmıyo. ben bu konuyu açarken bugün yaptığım araştırmayı yapmayı zaten hedefliyordum ve yaptım. içim öyle rahat ki, çünkü bunu merak edenlerle paylaştım! şu an sadece kuyruk acım var, ve yemin ettim bu araştırmamdan sonra, bu ülkede motor sevdam için hiçkimseye zerre kazandırmıycam, hiçkimse benden para kazanamayacak!
    sen neyazdığını kendin okudunmu hiç......boş uğraşıyosun sadece okadar ..başlığında ne yazıyo kardeşim senin...ben buişten bişi anlamadım demişsin..bizde seni uyardık ...yok ben şole yaparım bole yaparım ederim edemem dersen senin bilcen şey git uğraş...laf ebeliğinede gerek yok....ne halin varsa gör banane..allah allah ya...hem soruyosun hem sana cevap veriyoruz hemde artislik yapıyosun.......
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı chicomania adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    korkut 250, Akileos ve jose55 isimli arkadaşlar; kimse sizi bu konuya yazma hakkında mecbur tutmuyor. ne zaman cevap yazabileceğinizi de ben belirlemiyorum. madem bu kadar saçma buluyosunuz benim fikirlerimi ve yaptıklarımı, bu konu başlığına birdaha girmezsiniz ve yazmazsınız olur biter! ama hem laf sokmaca oynayıp hem de "aaaaaa yine güncel halde topic, inşallah bulmuşlardır bir yolunu ve istediğimiz motora ucuz yollu kavuşuruz!" diye içiniz kımıl kımıl oluyorsa kusura bakmayın ama sorun bende değil sizdedir. lütfen sitemimi gözardı etmeyin.
    Ne yazmışızda sen böyle yazma hakkına sahip oldun saçma diye bir şey yazmışmıyım sen ilk önce iyi oku.burada eleştirili yazılarda olur eleştiri olmayan yazılarda topiği açarken bunları göz önünde bulunduracaksın.herkez fikrini söyler.Ne güzel fikrini beğenmediğinin bu topiğe yazma gibilerindende laf söyleyemezsin.Senin herhalde bizimle başka yerlerden bir sorunun var bizimle.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 07:23 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 07:21 AM ----------

Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Harbidende gerçeğe benziyorlar heeee.
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yazdıklarım Bunlar burda seninle nerde dalga geçmişim söylermisin.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    cg 125 rr
    arkadaşlar nedir bu işin akibeti iyice kafama takıldı valla

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    bu forum şimdi birbirine girer , ben kavgadan korkarım iyi geceler
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler