Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlarım abilerim ben bikaç gün önce tanışma bölümüne yazmıştım toyum filan demiştim bu site sayesinde yavastan kapmaya başladığımı düşünüyorum şimdi hevesten hemen almak istiyor filan diye düşünmeyin şu an bi motosiklet alıcak olsam ne tavsiye derdiniz diye merak ettim sadece

Okudugum yazılara göre 50-150 cc arası kendi kilosundan fazla olmaması yararına olur gibi bilgiler edindim ben seneye ehliyet sınavına giricem 16 yaşından itibaren ehliyet alabiliyoruz sanırım,seneye 17 olucam

benim kilom 52 boyum 1.75 dolaylarında kendi yaptıgım ufak tefek araştırmalardan kendime kanuni deer 152 yi uygun gördüm hız yapma amaçlı biri değilim bu motorun ağırlığının 122 kg olması zorlarmı beni 152 cc sanırım bide bana uygun olurmu yada ne tavsiye ederdiniz fikrinizi almak istedim şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Rmz Kalipso 100
    bnce uygun

Motosikleti
    ZX6-R
    uygun kardeşim şimdiden hayırlı olsun iyi tercih

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O motora o parayı vereceğine neden ybr veya cbf tarzı bişeyler bakmıyorsun
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    loading...
    kesinlikle katılıyorum.. deer 152 yerine apache150 ybr125 cbf150 cbr 125 bunlardan herhangi birini al daha iyi..

Hmm..Dediğiniz motorları araştırdım sağolun apachenin şekli güzel ama titreşimi çok diyorlar hondayada pek iyi bişey demiyolar gibi geldi pahalı diyolar ama ybr125 hoşuma gitti gayet ekonomik kullanışlı gibi geldi bana şeklide güzel yalnız siyahı artık üretilmiyor diye birşey okudum dogrumudur?

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler