Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Çok kararsızım

Motovento
    REKLAM ALANI

Beyler, ben 125cc'lik bir motor alıcam. Alıcağım motor da Honda Innova 125cc
    Ama şöyle bişey var. Yeni Innova'lar, Injection'lı olduğu için daha pahalı ve biri bana Injection'lı olanlar çabuk bozulduklarını söyledi. Bu yüzden eski modellerinden almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha iyi?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    kalitesi tartışılmaz bir motor ancak fiatı pahalı ama onunla ılgili bir şıkayette duymadım kullanan filo kuran arkadaşım var.hepside yeni model

schumacher__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Artık 4 teker..
    enjeksiyonlusunu bilmem ama, kendi sattığım motorumu tavsiye edebilirim.kmde 6 kuruş yakıyor, orjinal km de şimdiye kadar anahtar yüzü görmedi

http://www.sahibinden.com/5400kmde_t...XQQdisplayitem

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı die4rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Beyler, ben 125cc'lik bir motor alıcam. Alıcağım motor da Honda Innova 125cc
    Ama şöyle bişey var. Yeni Innova'lar, Injection'lı olduğu için daha pahalı ve biri bana Injection'lı olanlar çabuk bozulduklarını söyledi. Bu yüzden eski modellerinden almayı düşünüyorum. Sizce hangisi daha iyi?
    biri nedemi şöle demiş yok ya..zaten biri nedeerse inanırız bizim yapımızda var..al bitane kullan ne fark eder..öle arızada yapmaz hemen hemen yeni bütün motorlar Injection'lı .....artık. azda yakıyo daha ne istiyon ..sadece 4000,4500 arası sanırım çok pahalı..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

motordelisi_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs apache Rtr 150
    kardeşim innova çok sağlam bir motordur.Göründüğünden çok daha iyi performansı vardır.cupların kralıdır.bana eskisinden alırsan daha mantıklıymış gibi geliyo.4080ytl az para değil
    Dünya üzerinde Türk’ten daha büyük, ondan daha eski, ondan daha temiz bir millet yoktur ve bütün insanlık tarihinde görülmemiştir... M.KEMAL ATATÜRK

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler