Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

SkYgO 250-4 / MoNdİaL 100 Ukh / MoToRaN ToRrO 100 ÖnEriLeRiNiZi BeKlİYoRuM

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadasşlar motor almayı düşünüyorum fakat karar veremiyorum skygo 250-4 almayı düşünüyorum fakat yakıt cok yakıo die duydum onun için vaz geçiyordum bi kere gezdim sevdam artıı ve torro ile mondial de olabilir düşüncesindeyim bir türlü karar veremedim saglamlık dayanıklılık konfor rahatlık hız ve yakıt hakkında bilgiler verip onerilerde bulunursanız sevinirim ama gonlum cruiser motor almaktn yana tavsiyelerinizi bekliyorum saydıgım motorların dısında baska motorlarda olabilir ve acıklamasını yaparsanız olabilirr.. bn muğlada oturmaktayım 2.el motor cok az onun için 0 düşünüyorum
    ::tutkuy::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ixeywent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache (Kırmızı.08) (SATTI)
    malesef muğlada 2, el az :d konfor hız vs vs istiosan 250 lik bişi al. yada bi ybr çek rahatına bak
    Ver Red'i Ortalık İnlesin, Herkes Bu Sesi Dinlesin

Alıntı ixeywent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef muğlada 2, el az :d konfor hız vs vs istiosan 250 lik bişi al. yada bi ybr çek rahatına bak

Ama ybr nin 0 km ye param yetmiyor bildiginiz yerlerde 2.el temiz bi motor warmı acaba

Motosikleti
    Motoran Torro 100 Cup
    Ben motoran torro 100 kullanıyorum.motoru alalı 1 sene oldu ve geçti sayılır şu anda 14100km'de sadece şanzıman bilyası değişti başka değişeni yok atak ve ekonomik motor.en azından mondialden iyi
    [B]l Bakmayın Suskunluğum Efendiligimdendir. Bayrağıma Vatanıma Ezanıma Dil Uzatanın Kulağına Selasını Okurum l[/B]
    [B]K[/B]aza [B]A[/B]nında [B]S[/B]eni [B]K[/B]orur...

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı burak07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben motoran torro 100 kullanıyorum.motoru alalı 1 sene oldu ve geçti sayılır şu anda 14100km'de sadece şanzıman bilyası değişti başka değişeni yok atak ve ekonomik motor.en azından mondialden iyi
    O motorun klasik sorunu zaten şanzuman bilyası..
    Şanzumana sarma bilya koyarlarsa bozulması normaldir
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

Motosikleti
    Motoran Torro 100 Cup
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O motorun klasik sorunu zaten şanzuman bilyası..
    Şanzumana sarma bilya koyarlarsa bozulması normaldir
    bilya 13000km civarlarında ses yapmaya başladı.içinden çıkan bilyayı gördüm bildigimiz bilya idi ama parçalanmış olarak birazda benim kullanımımdan kaynaklandı bozulması ama çok agresif kullanıorum genelde
    [B]l Bakmayın Suskunluğum Efendiligimdendir. Bayrağıma Vatanıma Ezanıma Dil Uzatanın Kulağına Selasını Okurum l[/B]
    [B]K[/B]aza [B]A[/B]nında [B]S[/B]eni [B]K[/B]orur...

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    bildigim kadarıyla skygo nun servis agı fazla degil.Yedek parcasıda sorun olur.

yorumlarınınz için çok teşekkur ederim peki en fazla crusier (choppera benzeyen) motorlar için 3000 ytl bütçem war eger cup alacak olursamda en fazla 2000 yorumlarınızın devamıını bekliyorum....

http://www.sahibinden.com/anlayana_!...XQQdisplayitem bu siteddeki motor sizce nasıl bn pek anlamıyorum gorunus acısından gusele benzio ama kararsızm yakıt tüketimi ne???

Önerilerinizi devamını bekliyorumm..... Yoksa fırsat kaçacak gibi :S

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://www.sahibinden.com/2_motorumu...XQQdisplayitem

bu daha iyi hemde V motorlu titreşimsiz..
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Uzun yol ve gezi için cup almayımı düşünüyorsun?

Motosikleti
    suzuki an125
    1 senedir skygo250-4 kullanıyorum..çetmenden anahtar teslim 2.600'e almıştım...2 bin liraya 2. el almanı tavsiye etmem..1 senedir tek sorunum malesef titreşim,ama 5000 km oldu titreşim eskiye göre azaldı..geçenlerde ön amortisör keçesini patlatmışım çkardığı tek sorun bu..ama adam gibi kullanıyorum motoru..motosiklette alarmdan sisy bar'a,geniş ayaklıktan,rügar kesici öncama ve motor koruma demirine kadar birçok aksesuar standar..motosikletten şikayetci olanda gördüm!!!!biraz şans gibi birşey olsa gerek..yedek parça sıkıntısı olacağını sanmıyorum çünkü aynı motosiklet 4-5 değişik marka adı altında türkiyeye getiriliyor...ben alırken bu benim ilk motosikletim çatlasada patlasada,kaza yapsam hurdaya çıksada hepi topu 2600 lira verdim içim yanmaz dedim aldım arkadaşım..umarım karar vermende sana fayda sağlar bu yazdıklarım(bence al temiz ve titiz kullan sorun yaşamazssın...ama sıfır al)

Yorumlarınız için teşekkür ederim devamınıda bekliyorum ... :D:D:D

Yorum plssss

burakutucu88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    vtx 1300

skygo 250

Arkadaşım merhaba,
    Aslında benim hikayenin başlangıcı da "Hazer "arkadaşımızınkiyle hemen hemen aynı. Bende 1.5 yıl kadar önce Çetmen den ilk motorum olan Skygo250-4 ü aldım. Yanılmıyorsam her şey dahil ( plaka hariç) 2000 ytl idi. Dedim ne kadar kötü olabilir ki. Bursada servisi yoktu, bu ne yazıkki sıkıntı yarattı başlarda.İlk 500 km de 4 kere sigorta attırdım. Elektrik aksamı çöktü. Her gün bir parçası dökülüyordu. Artık alay konusu olmaya başlamıştım. Her gün iş yerinde anlayan birilerine bir tarafını yaptırıyodum. ooooo 255 bakımı gelmiş , ertesi gün 285 bakımı gelmiş diye İşin ilginci ben motordan gerçekten hiç anlamıyorum ama 11500 km oldu motorum şu an ve bu süre içinde sadece yağını ve bujileri değiştirdim. Hadi arada da zincirin boşluğunu aldırdım. 11000 den sonra bi gaz kesme problemi başladı. Hızlanmıyor motor , bayır çıkamıyor ve eksozdan siyah duman atıyor.
    Şöyle bir toparlarsak, olay birazda şans işi olmakla beraber , ben ödediğim fiyattan aldığım performanstan inanılmaz ölçüde memnunum ama bu motorları alırken "ben uzun yıllar kullanırım" ya da "az zararla satarım " fikrine kapılmak ya da çok büyük performanslar beklemek akıl işi değil.

YORUMLARINIZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ... DEVAMINI BEKLİYORUM.......

arkadaşlar ben motoran torro almayı düşünüyorum. kullanan arkadaşlarda biraz bilgi istiyorum.(yakıt tüketimi,sağlamlığı,yokuşlardaki çekişi,yedek parça vs.)

torro cup

arkadaslar motoran aslında süper ama benim şansımdan mı ne motor 4000 de şanzıman bilyesi kırdı ayrıca teker fln süper daha teker sökülmedi mondial alan arkadaslarım aldıkların da 2. hafta lastik değiştirdi o yönden süper bence sonuna kadar torro

Arkadaşlar Motoran torro 100 kullananlar.Sıfırı ne kadar.Yokuşta 2 kişiyi nasıl çekiyor!hızı nasıl..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler