Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

polise yakalananlar :D

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    hergün ayrı bi motor
    pendik kartal maltepe trafik polisi ve yunus polisleri bıktı saten benden Hele ki kartaldaki ler aha deli kartallı geliyo diyolar ceviriyolar dı paso kulağımı çekiyolardı sonra gönderiyolardı tabi bu yaşım 15-18 arası iken 10 sene önceki mazi gerci şimdide diyolar ama daha bi ceza yemedim Allah'ıma şükür inşallah da olmaz.. Herkesede Kazasız belasız ve Cezasız sürüşler bu similey açık ve net motor tutkunuyuz napabilirzki kuralllara ve polislere dikkat etmek lazım
    [B]:bounce: [COLOR="Red"]Ne Mutlu Türküm Diyene[/COLOR] :bounce: [/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)

4

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı alisemerci adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Kötü ama Genede ii yırtmışsın işi ehliyete götürmemişler geçmiş olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:37 AM ----------

Kafamda kask motorda plaka cebimde ruhsat ve ehliyet var,die güvene güvene girdim çevirmeye (oysa sağa sapıp yolumu değiştirebilirdim) durdular verdim ruhsat ve ehliyetimi (motordan inmedim bile) ekip otosuna kadar gel deyince içim cızzzz etti fenni muayene 2 ay geçmiş ne kadar dil döktüysem olmadı görevimiz deyince bende memur olduğum için uzatmadım konuyu (bizim buranın memurları görevlerine çok sadık) 64 lira yazdılar cezayı yiyip trafik takipçisine uğradım fenni muayene kaça mal olur sorayım die sordum 67 lira deyince asıl o zaman üzüldüm

Motosikleti
    Scrambler Ducati Classic
    Polislerr galiba kokudan anlıyorlar adamın bir eksiğinin olup olmadığını

Ben herşim tamamamken bir çevirseler diye çok bekledim ama çeviren olmadı

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Geçen sene benide çevirdiler Bahçeli 'de artçımla beraber ikimizde de Kask var evraklar ehliyet herşey tamam baktı bişey bulamadı Neymiş efendim niye iki kişi biniyosunuz ruhsatta istihap haddi 1 kişiymiş filan filan dedi biraz uğraştırdıktan sonra hadi görmemiş olayım gidin dedi sanki suçumuz varmış gibi Neyse mecbur eyvallah abi dedim ama arkadan malum bi güzel kalayladım.

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    Alıntı bela_sewda adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENİ BOLUDA ERCAN DİE Bİ YUNUS POLİS VAR KASKSIZLIKTAN YAKALADI BAYA Bİ PARA KİTLEDİ SUÇUM BİRAZ YÜZ KIZARTICI AMA EHLİYETSİZ OLMAM VE KASKSIZ MOTORA BİNMEM POLİS GERÇEKTEN HAKLIYDI ONDAN SONRA O POLİSLE KANKA OLDUM BOLULU OLANLAR ERCANI İYİ BİLİR ZATEN
    sonuç olarak hakkında yasal işlem yapıldı mı yapılmadı mı
    ben burayı anlamadım
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Motosikleti
    YAMAHA R6 / Hyosung GT250R
    Dün akşam saat 20:00 civarında dolmabahçenin önünde R6 mın eksoz susturucuları olmadığı için bağlatıyodum motoru. Zar zor ikna ettim çevreye rahatsızlıktan ceza kesti kurtuldum

asivezor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    altımda scooter hayalimde 600 f
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sene benide çevirdiler Bahçeli 'de artçımla beraber ikimizde de Kask var evraklar ehliyet herşey tamam baktı bişey bulamadı Neymiş efendim niye iki kişi biniyosunuz ruhsatta istihap haddi 1 kişiymiş filan filan dedi biraz uğraştırdıktan sonra hadi görmemiş olayım gidin dedi sanki suçumuz varmış gibi Neyse mecbur eyvallah abi dedim ama arkadan malum bi güzel kalayladım.
    istihap haddi 1 kişidir motorun yani artçı olarak bir kişi alabilirsin. bu motor kendi kendine mi gidecek aaçlarda istihap haddi yazılırken şöför hariç rakamdır o.

slamdunk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial X-Treme Supermoto 250
    Hiç ceza yemedim, 1 km bile kasksız binmedim ve hız sınırını otobanda bikaç kez hariç hiç geçmedim..
    Galiba sorunlu bir insanım

Motosikleti
    -
    Alıntı dogan_86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dün akşam saat 20:00 civarında dolmabahçenin önünde R6 mın eksoz susturucuları olmadığı için bağlatıyodum motoru. Zar zor ikna ettim çevreye rahatsızlıktan ceza kesti kurtuldum
    doğan seni tanımam etmem yani sana bir garezim yok
    o yüzden bu yorumumu şahsına yapılmış bir suçlama olarak alma

sadece güzel bir örnek olarak denk geldiği için senin mesajından alıntı yaptım

kusura bakma ama işte polisin bu esnek tavırları yüzünden hiç kimse hiç bir kuralı iplemiyor

eğer ki polis senin motoru bağlasaydı
    tabiri yerindeyse biraz süründürseydi egzos susturucusuz dolaşmaya çıkmadan önce bir kez daha düşünmezmiydin
    polisin birimize yaptığı bu iyilik(!) bütün topluma yapılan kötülük olarak geri dönüyor

Alıntı asivezor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    istihap haddi 1 kişidir motorun yani artçı olarak bir kişi alabilirsin. bu motor kendi kendine mi gidecek aaçlarda istihap haddi yazılırken şöför hariç rakamdır o.
    Öyle değil, mevcut ruhsata göre artçı alamazsın demek o. Yeni ruhsatlara 2 yazıyorlar artık. Hatta ben diğerinde muayene için yer kalmadığı için değiştirmeye gitttiğimde görevli polis siz motoru kullanıyorsunuz galiba isterseniz ötekini de değiştirin bakın bunlarda 1 yazıyor bazen sorun oluyor dedi, ben de değiştirdim.

erhan_39 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki burgma uh 200 abs
    Bende motorumu yeni almış ve kursa yazılmıştım.Ehliyet hariç herşey tamdı.Bi bakım cek kenara.Dha durmamla ehliyet ruhsat demesi bir oldu.Bende ehliyetim yok daha kurs ta yım vs.vs.Demesin mi motoru bağlıycam.Sağıma soluma bakıyroum sucular kuryeler vızır vızır geciyorlar.Onlara birşey diyen yok.Hemen küçük Emrah modu.İşsizimde avukata gidiyordumda falan.Tamam dedi ehliyetli birini çağır 5 dakikan var.Sen msiisn bunu bana diyen öyle birini çağırdım ki ismini duyunca o olmaz başkasını cağır diye bağırdı.Bende artık çok gec dedim.Sonuç hiçbir ceza yazamadı.Acıkcası üzüldüm adam için ama herkese eşit muamele yapsınlar o zaman.Sucu ya kuryeye bişi yok ben mi ödeyeceğim...Dün durdurdular yine herşey tam tabi aferin bize böyle motorcular lazım diyor...

Motosikleti
    YAMAHA R6 / Hyosung GT250R
    Alıntı ozan_bursa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer ki polis senin motoru bağlasaydı
    tabiri yerindeyse biraz süründürseydi egzos susturucusuz dolaşmaya çıkmadan önce bir kez daha düşünmezmiydin

Açık eksoz çok işe yarıyor trafikte farkedilmek için. Ben hala eksozumdan memnunum. Ben kural ihlali yaptığımıda düşünmüyorum plakalığım bile orjinal hiç kaldırmadım veya kuyruk altına koymadım. Polisten kaçma ihtimalimde vardı kaçmadım. Bir gün trafikte arabalar bizlere saygı gösterdiğinde sana söz veriyorum orjinal eksozumu takıcam Aslında orjinal eksozun şekli daha çok hoşuma gidiyor

Ayrıca mesajına karşı bir kırgınlığım, kızgınlığım da yok. Soru sormuşsun, yanıtlamak için cevap verdim

Motosikleti
    -
    Alıntı dogan_86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açık eksoz çok işe yarıyor trafikte farkedilmek için. Ben hala eksozumdan memnunum. Ben kural ihlali yaptığımıda düşünmüyorum plakalığım bile orjinal hiç kaldırmadım veya kuyruk altına koymadım. Polisten kaçma ihtimalimde vardı kaçmadım. Bir gün trafikte arabalar bizlere saygı gösterdiğinde sana söz veriyorum orjinal eksozumu takıcam Aslında orjinal eksozun şekli daha çok hoşuma gidiyor

Ayrıca mesajına karşı bir kırgınlığım, kızgınlığım da yok. Soru sormuşsun, yanıtlamak için cevap verdim
    anlayışın için teşekkür

alisemerci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yine yeniden YBR :)
    Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kötü ama Genede ii yırtmışsın işi ehliyete götürmemişler geçmiş olsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:45 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:37 AM ----------

Kafamda kask motorda plaka cebimde ruhsat ve ehliyet var,die güvene güvene girdim çevirmeye (oysa sağa sapıp yolumu değiştirebilirdim) durdular verdim ruhsat ve ehliyetimi (motordan inmedim bile) ekip otosuna kadar gel deyince içim cızzzz etti fenni muayene 2 ay geçmiş ne kadar dil döktüysem olmadı görevimiz deyince bende memur olduğum için uzatmadım konuyu (bizim buranın memurları görevlerine çok sadık) 64 lira yazdılar cezayı yiyip trafik takipçisine uğradım fenni muayene kaça mal olur sorayım die sordum 67 lira deyince asıl o zaman üzüldüm
    hocam ehliyetim B+A2 benim hızımı gören herif ehliyetimi göremiyor...
    4

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben 240 la radara giriyorum
    tekerdemi ?
    GKN MOTORS

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tekerdemi ?
    Senin hikayen bir başkaydı ...Gkn cim

Hemen hatırlarsın ...

İzmit desen , motorlu trafik desem , 2008 desem
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

apithin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 250
    çogu kez yakalanmadım.Yakalandıgım zaman ise abimi aramak için izin isterim ruhsatımı getirsin diye (ruhsat hikaye) Alır gelir bi kaç tane polis Ben yırtarım

Motosikleti
    SATILDI
    3kez ceza yedim bana pahalıya mal oldu 1700 tl.

1.cisinde il motorumdu ve ehliyetim yoktu aynı zamnda motoru bir arkadaşımın üzerie almıştım.hem bana ehliyetsizlik cezası hemde ruhsat sahibine yazdı.ozamn bana cekici park ücreti fln 900 tl ye maal oldu.

2.si de izmitten dönüşte adapazarı karasu yolunda jandarma kontrol de yakalandık,kaçamadıkta,ve aynı şekilde ceza yedik ve motor bir gece karasu da bağlı kaldı.

3.süne de yemeden ehliyet almaya karar verdim,ve bana ehliyet almanın maaliyeti toplam 2200 tl ye fln geldi.Bence yeni başlayacak olana arkadaşlar motor almadan ehliyet alın'''!!!
    [B][COLOR="Red"][/COLOR][/B]Dikkat Önemli Not : [COLOR="Blue"][/COLOR]Beyninizin Değerinde Kask Kullanın!!!

acele işim vardı ters yöne girdim öğrenci olduğumuz için 68lira kitledi polis amca gönderdi 3 araba daha vardı bunlar olmasa yazmazdım ama yazmak zorundayım dedi en düşük cezayı yazıcam dedi..
    Kask+mont+dizlik+eldiven+ehliyet herşey tamdı yani

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler