Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kawasaki Servis

Motovento
    REKLAM ALANI
    forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Arkadaşlar ZZR 250 imi İstanbul Avrupa yakasında kime gösterebilirim. Kime sorsam getir bakarız abi diyor ama güvenemiyorum. Bi alternatif bulamazsam Z Motoya gideceğim. Bugün km göstergem bozuldu kaç km hız yaptığımı göremiyorum artıkın.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    km yi görmeki fazla hız zorlama daha iyi
    servis olayına gelince, güvenilir ispatlamış bir usta bulmadıkça kimseye dokundurtma.motorun hayırlı olsun
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    0216 337 10 29 kızıltoprak orçun usta kawasaki servisi değildir ama kendisini ispatlamıştır emeğinin hakkını da alır ;)
    unutmadan yetkili ducati servisidir. dükkanda ducati görme şansın da olur (:
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Arkadaşlar teşekkür ederim önerileriniz için. Hani yok mu bu forumda kawasaki kullanan, hiç kimse bişey yazmamış. Kawasakici kardeşlerim nerde baktırıyorsunuz motosikletlerinizi?
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    bmw f650
    Selam bende kawasaki vn 750 motosikletim için iyi güvenilir bir servis arıyorum hem elektrik aksamı hemde genel bakımı için.
    Bir iki yere götürdüm ama açıkcası memnun kalmadım geçen akşam yolda kaldım ve tekrar kalmamak için motorumu bakıma sokmak istiyorum ve gerçekten bu işte iyi bir servis arıyorum önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar Teşekkürler şimdiden.
    Gücün varsa durdur beni !!

ketchup - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6 N, Derbi GPR125 Nude
    Merhaba. Ben motorumu Maslak'ta Süleyman Memnun'a götürüyorum. Son derece yeterliler. Fiyatları da uçuk değil. Biraz kurumsal bi yapıya sahip oldukları için doğrudan caart diye fatura kesiliyor ve pazarlığa şans tanınmıyor ama hiçbir şeyi de ederinin üstüne vermiyorlar. Kazık yemiyorsunuz yani.
    GOD SAVE THE TWO-STROKE! GOD SAVE THE GPR!

Motosikleti
    bmw f650
    Alıntı ketchup adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba. Ben motorumu Maslak'ta Süleyman Memnun'a götürüyorum. Son derece yeterliler. Fiyatları da uçuk değil. Biraz kurumsal bi yapıya sahip oldukları için doğrudan caart diye fatura kesiliyor ve pazarlığa şans tanınmıyor ama hiçbir şeyi de ederinin üstüne vermiyorlar. Kazık yemiyorsunuz yani.
    peki bilgileri varmı telefon adres vs gibi ?
    Gücün varsa durdur beni !!

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    http://www.kawasaki.com.tr/yetkili-servisler.html

istanbul ve diğer illerdeki servislerin adres ve telefonları.

cenkşenver - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    301 mz kawasaki en 500 gitti honda 600f geldi
    slm arkadaşlar bendede kawasaki en 500 var ufak tefekleri ni halediyorum mekanik bir sıkıntım olmadı allaha şükür olursada tek gösterecegim usta anadolu yakasında kücükyalıda hamdi ustayı tavsiye ederim arkadaşlar

Merhabalar, motosikletin 5000 bakımı zamanı geldi. yalnız ben Nevşehir'deyim en yakın yetkili servisler mersin, ankara ve konya'da bulunmakta. Otoban mevcut olduğu için Mersin'e gideyim diyorum. servisten servise fark var mıdır onu soracaktım. bu konuda tecrübesi olan arkadaşlar deneyimlerini paylaşırsa sevinirim..

Bir de servis bakımında dikkat etmem, göz önünde bulundurmam gereken şeyler nelerdir sizce?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler