Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Bugün İlk Kazamı Yaptım...!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    arkadaşlar ilk olarak şunu söyliyim bende önemli bişey yok ayağım ve ellerim acıyor biraz sadece o kadar.

kazanın nasıl olduğuna gelirsek power slayt şeklinde oldu.viraj içinde ikinci viteste gidiyordum debriyaja bastım biraz yavaşladım ve vitesi bire aldım debriyajı bıraktım yerler tozlu olduğundan arka teker kilitledi. daha sonra arka teker tam sağıma geldi ve viraj içinde tam yan döndü. beni virajın içine fırlattı ve makina bir yere ben bir yere düştüm.

hasara gelince fren maneti,sağ peg,grenajda çizik,ayna ve sinyal kırıldı + kafa demiride sanırım biraz yamuldu.

herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim.. resimleri daha sonra atıcağım şuan internet cafeden girdim.

bu arada şuanda lüleburgazdayım,lüleburgazda kaza yaptım. evde deilim.
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    görkem sen iyisin dimi?
    çok geçmiş olsun canım kardeşim...
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Geçmiş olsun.Akşam üstü Canerle senin hakkında konuşuyorduk kaza yapmadı diye ...

Motosikleti
    Kawasaki VN 800
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar ilk olarak şunu söyliyim bende önemli bişey yok ayağım ve ellerim acıyor biraz sadece o kadar.

kazanın nasıl olduğuna gelirsek power slayt şeklinde oldu.viraj içinde ikinci viteste gidiyordum debriyaja bastım biraz yavaşladım ve vitesi bire aldım debriyajı bıraktım yerler tozlu olduğundan arka teker kilitledi. daha sonra arka teker tam sağıma geldi ve viraj içinde tam yan döndü. beni virajın içine fırlattı ve makina bir yere ben bir yere düştüm.

hasara gelince fren maneti,sağ peg,grenajda çizik,ayna ve sinyal kırıldı + kafa demiride sanırım biraz yamuldu.

herkeze kazasız belasız sürüşler dilerim.. resimleri daha sonra atıcağım şuan internet cafeden girdim.

bu arada şuanda lüleburgazdayım,lüleburgazda kaza yaptım. evde deilim.

motorda yapılacak en son iki şey
    TÜRK CHOPPER TÜRKİYE ESKİŞEHİR İL TEŞKİLATI - O ERRORDU DİSİPLİN OLDU

Motosikleti
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem sen iyisin dimi?
    sağol çağla ablacım ayağım şimdi şimdi biraz daha ağırmaya başladı sanırım olayı sıcaklığıyla anlamadım baya ağrıyor şuanda.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:46 AM ----------

Alıntı mterayes26 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motorda yapılacak en son iki şey
    eve burada birinci vitese aldığımı düştükten sonra anladım debriyajı bıraktığımda birinci viteste olduğunu kendice unutmuştum
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    görkem sen iyisin dimi?
    İnternet cafe'ye gidebilecek kadar iyi sanırım.. Geçmiş olsun, olan olmuş, sanada viraj teknikleri konusunda ders olmuş. ALLAH daha beterlerinden saklasın.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    sağol çağla ablacım ayağım şimdi şimdi biraz daha ağırmaya başladı sanırım olayı sıcaklığıyla anlamadım baya ağrıyor şuanda.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:47 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:46 AM ----------

eve burada birinci vitese aldığımı düştükten sonra anladım debriyajı bıraktığımda birinci viteste olduğunu kendice unutmuştum
    kim var yanında görkem? orda yalnızmısın? doktora filan gittin mi? ihmal etme yanında kim varsa onunla birlikte bi doktora göster...
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Motosikleti
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnternet cafe'ye gidebilecek kadar iyi sanırım.. Geçmiş olsun, olan olmuş, sanada viraj teknikleri konusunda ders olmuş. ALLAH daha beterlerinden saklasın.
    sağolasın abicim, allaha şükür internet kafeye gidicek kadar iyiyim. aşırı derecede bişeyim yok ayağım dışında..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

kim var yanında görkem? orda yalnızmısın? doktora filan gittin mi? ihmal etme yanında kim varsa onunla birlikte bi doktora göster...
    yarın bakıcağım çağla ablacım annemin babamın herkezin haberi var beni çıkmam lazım kendinize dikkat edin

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    görkem'cim geçmiş olsun senin hasar görmediğine sevindim lütfen daha dikkatli ol
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    geçmiş olsun arkadasım daha kötüsüde olabilirdi... sen iyisin ya bosver bu kazalardan ders cıkar yeter , ustaların uyarıları motosıklet kullanırken aklında olsun her zaman...
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Motosikleti
    sağolasın abicim, allaha şükür internet kafeye gidicek kadar iyiyim. aşırı derecede bişeyim yok ayağım dışında..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:49 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

yarın bakıcağım çağla ablacım annemin babamın herkezin haberi var beni çıkmam lazım kendinize dikkat edin
    sende dikkat et kendine bi ayagını göstersen iyi olurdu ama neyse yarın ihmal etme sakın
    [/B]

sandman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawa Er 5,00
    Çolkgeçmiş olsun.. İyi ki arkadan gelen birileri yokmuş ya da
    daha beteri olabilirdi. Allah daha beterinden saklasın...

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    geçmiş olsun ne diyeyim daha kötüsü olmasın umarım..anlık işler işte..

Alıntı sandman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çolkgeçmiş olsun.. İyi ki arkadan gelen birileri yokmuş ya da
    daha beteri olabilirdi. Allah daha beterinden saklasın...
    motosiklette en tırstığım şey zaten..ben bir yere patlayayım hadi neyse görerek patlıyorsun ama arkadan gelen bir araba, kamyon, tır olursa..allah korusun..

geçmiş olsun kardeşim, en büyük kazamız bu olur inşallah.. Allah beterinden korusun bizleri

Öncelikle geçmiş olsun

arkadaşlar şunu unutmayın viraja sabit bir hızla girip sabit bir hızla bitirin.Viraj

esnasında gaz açmadan,frenden,vites değiştirmeden sakının malum türkiyenin yolları...

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Geçmiş olsun.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Geçmiş olsun görkem...
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    geçmiş olsun GÖRKEM akşam akşam korkuttun len...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kırmızı aşkım ybr, sonrakı YAMAHA R_1 veya R_6

slm

Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Slm gecmıs olsun umarım ilk ve son kazan olması dileğiyle, Bu hata affetmez

Motosikleti
    Gt250r
    geçmiş olsun kardeşim..
    [B][/B]Balıkesir [COLOR="Red"][/COLOR]MT

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler