Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

kim ne derse desin yalova da motor kültürü yok

Motovento
    REKLAM ALANI
    CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kültür mantarının bi çeşidi galiba.. Çenem de düştü bu gece galiba
    Olsada mantarlassa buna da sukur
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    azıcık medeni olun 600cc üzeri motor kullanmayın kullandırtmayın
    yalovayı kın kın kınıyorum
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olsada mantarlassa buna da sukur
    Burda meyve var, sera var ama mantar yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 PM ----------

Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    azıcık medeni olun 600cc üzeri motor kullanmayın kullandırtmayın
    yalovayı kın kın kınıyorum
    Kın kın derken ?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    Burda meyve var, sera var ama mantar yok

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 PM ----------

Kın kın derken ?
    lucas seni ayrıca kınıyorum diger topakta okudum gözümden kaçtı sanma istanbula gelip haber vermemek ölemi al sana kınnnnn oh olsun yok sinirim geçmedi al bi tane daha kınnnn
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

CERRAHI - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    lucas seni ayrıca kınıyorum diger topakta okudum gözümden kaçtı sanma istanbula gelip haber vermemek ölemi al sana kınnnnn oh olsun yok sinirim geçmedi al bi tane daha kınnnn
    evet sevgili izleyiciler CADI kılıcını kınından cekti lukasa bir hamle yaptı...

Lucasın bu hamleye verecegi karsılıgı heyecanla bekliyoruz
    Bilgin Sana Kıymet, Talebin Ne ise O sun Sen. İnsanlığı Sade Yiyip İçmekte mi Sandın ? Halin Ne ise Müşteri Sen Oldun O Hale, Noksanı Meğer Adli İlahidemi Sandın ?

Motosikleti
    Alıntı CERRAHI adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    evet sevgili izleyiciler CADI kılıcını kınından cekti lukasa bir hamle yaptı...

Lucasın bu hamleye verecegi karsılıgı heyecanla bekliyoruz
    lucas saygılı çocuktur bana karşılık vermez
    [/B]

lucas saygılı çocuktur bana karşılık vermez
    Çocuk derken ? Işın kılıcımın pili bitti dua et yoksa çekerdim bende kılıcımı

Motosikleti
    Çocuk derken ? Işın kılıcımın pili bitti dua et yoksa çekerdim bende kılıcımı
    senin kılıcın pillimi
    hiç teknolojiden haberin yok valla
    [/B]

senin kılıcın pillimi
    hiç teknolojiden haberin yok valla
    Anca buna paramız yetti.. Zamanında efsaneydi, 320 kadran vardı
    Çağla şaka bi yana çok yoğun bu aralar işlerim, müsait olursam haberleşiriz hatunla ziyaretine geliriz inşallah

Motosikleti
    Anca buna paramız yetti.. Zamanında efsaneydi, 320 kadran vardı
    Çağla şaka bi yana çok yoğun bu aralar işlerim, müsait olursam haberleşiriz hatunla ziyaretine geliriz inşallah
    herzaman beklerim başımızın üstünde yeriniz var siz geliyoruz deyin bizim toplanmamız 10 dk
    [/B]

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    haklısın hemde çok...malesef bazen ailevi sebepler bazen bilgisizlik baze de ekomik nedenlerden birden 600cc hemde ss lere binenler oluyor..bende üzülüyorum aynı sebepen arkadaşımı keybettim hemde yalova ışıklarda..ilk ve son motoru 600rr ile..

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı egoll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben satmam alırım işim bu varsa elinde kazalı motor yolla bana. al işte bakaynı zihniyet ben ne diyorum adam ne diyor.
    tartışmaya gerek yok arkadaş sadece merakından bi soru sormuş olabilir
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    Çorumluyum. Çorumda onlarca motor var. herkes kafasına göre birşeyler yapmış motoruna. grenajı bırak motorunu yıpratan yıpratana. artistlik yapmak için onca riskli hareket. vesselam o kültür çok yerde yok.

by_001 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5 cbr 929
    Alıntı alper_satriani adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sinirli kişilik...

bence biraz sakin olmalı
    katılıyorum.. +100

adam maddi ve manevi yönden plotaj yönünden kendini hazır hissetmiş geçmiş

kendini bu kadar kasmana sinir yapmana gerek yok..

sende 1000RR_ R1 gibi bişiler al artıkın..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:24 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:20 PM ----------

Alıntı ortadadogulu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çorumluyum. Çorumda onlarca motor var. herkes kafasına göre birşeyler yapmış motoruna. grenajı bırak motorunu yıpratan yıpratana. artistlik yapmak için onca riskli hareket. vesselam o kültür çok yerde yok.
    bir işi çok yapann birisi o işin artisliğine kaçar..

barmen şişeleri çevirir,dondurmacı dondurma verirken külah çevirir..

motorlu taşıt kullanıcılarıda yan verir aragazı verir..bu budur yani

kızcak bişiy yok.. berber bile makasa aragazı verir yaa
    kawasaki er5 yamaha xjr 1300

Motosikleti
    XL700 TA

Anlatılmak istenen ne?::

Alıntı egoll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Evet idaa ediyorum yalova da motorsiklet kültürü yok özellikle motor kullananlar arasında.daha dün scooter kullananlar tehlikeyi göze alarak 600 cc motorsiklet kullanıyorlar ve onları uyaran arkadaşlarıda yok.çok yazık bu adam yarın birgün ölür giderse keşke dersiniz ama çok geç olur. ben 13 yıldır motorsiklet kullanıyorum ama hala 600 cc de kaldım ve hepde kalacağım.lütfen arkadaşlar arkadaşlarınızı uyarın hemen geçiş yapmasınlar.
    Burada anlatılmak istenenin ne olduğunu tam olarak anlamış değilim doğrusu.
    -Yeni başlayanlar 125-250 cc ile başlasın yavaş yavaş geliştirsinmi, ne demeye 600 cc üzeri alıyorda şehir içinde biniyorsunuz!..mu?

Ben acemi olarak eğitim sonrası (ki bunu burada çok yazdık, çizdik, okuduk, öğrendik) 650 cc enduroyla başladım böylesine bi kültürsüzlüğüm oldu ancak sınırlarımı biliyorum, bana 250 cc lik ss versen kullanamayacağıma eminim.

Daha da önemlisi cc den çok bg diyorum.
    1881 -193

egoll - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha R6
    Alıntı pata adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne bağlamda ?
    Her Şehrimize Onları uyaran arkadaşlar atayalım? Yok olmadı il il gezip 600cc motoru olanları sorgulayalım Sen bu 600cc motoru alırken seni uyaran arkadaşın varmıydı? Vah vah Demek onlarda Uyaran arkadaş varmış Yalovaya atamamışlar. He bide şöyle bişi var 13 yıl motor kullanıpta 600cc de kalan arkadaş varmı? Bence bunun adına 600cc de kaldım değilde Tercih ettim ve büyütmeyi düşünmüyorum dersek daha yerinde olur. O cc de kalıpta kendini geliştirememen tamamen senin kabiliyetsizliğin demezlermi adama ?
    eeee işte anlatmak istediğim senin zihniyetin işte bu kadar. Anlamak istemiyorsun .yada sen ve senin gibiler kaza haberi okumaktan yada kaza yapanları seyretmekten zevk alanlardır..gelelim 600 cc olayına inan bana senin üzerine biner seni bile motor diye kullanırım ben.ilaaa iyi motorculuğunu yüksek cc motor kullanarakmı gösterir insanlar .bunu bile kavrayamamışsınki sen .senin arkana artcı olarak binenin vay haline..

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Arkadaşlar, bence motor olayında herkez deneyim becerilerinin mükafartını yaşarken bilinçsiz ve deneyimsiz girişimlerinin de cezısını ergeç çekecektir. Her kez bence kendi limitlerini ne istediğini neye hakim olup rahatlıkla kullanabileceğini iyi bilmeli. Ben 250 cc den fazlasına yüksetmeyi düşünmüyorsam bu benim şahsi görüşüm. Böyle yapıcam. 150 lik Scooterdan 600 race e geçmek bana da pek mantıklı gelmedi. Dediğim gibi. Bu motor olayında herkez kendinden sorumludur. Bilinçli olmakta fayda var. Bu sorun eğer bir sorun olarak görülüyorsa Yalova' nın meselesi değil, memleket meselesidir. scooterdan maxi scotera geçilebilir, bg gücü daha düşük tourringlere geçilebilir, ama race e geçiş sınıf olarak bence zaten doğru değil. En azından bunu ben yapmazdım. Yapan arkadaşlara aman sen ne yaptın kardeşim de demiyorum ama. Dediğim gibi herkez beceri deneyim ve kabiliyetlerinden emin olduğu sınıf ve cc grubuna geçiş yaparak terfi etmeli derim. Ülkemizde bunun bi yasası falan yok. Bi kanun yok. Bu konuda kanun koyucularda uygulayıcılarda bizleriz. Eğer deneyim ve becerilerimizi aşan, bize göre yanlış bi tercihe fark etmeden geçiş yaparsak, herkezin bildiği ve bu ortamda da okuduğu gibi cezasını yine bizler çekiyoruz.

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    çok doğru söylüyorsun kardeşim.

Motosikleti
    :"/
    [/COLOR]

bir işi çok yapann birisi o işin artisliğine kaçar..

barmen şişeleri çevirir,dondurmacı dondurma verirken külah çevirir..

motorlu taşıt kullanıcılarıda yan verir aragazı verir..bu budur yani

kızcak bişiy yok.. berber bile makasa aragazı verir yaa [/QUOTE]

Hangi barmen şişeleri çevirirken ,hangi dondurmacı kulahı çevirirken hangi berber makasa aragazı verirken kendisinin yada müşterisinin ölümüne neden olmuş ???

Motosikleti tehlikeli yada bilinçsizce kullanmak bunlarla mı kıyas kabul ediliyor ???

Hala mı aynı mevzu? Her ilden birileri kültürsüzlüğün diz boyu olduğunu kabullensinde rahatlatalım arkadaşı. Siteminin tek kaynağının Yalova'da olmadığını, Yalova'ya mahsus olmadığını anlasın. Evet yok mu Adana? 01 Adana'dan başlayalım

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler