Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hem araba hem motosiklet sevgisi :(

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Ya arkadaşlar bu iş nasıl olucak hem arabasız yapamıyorum hem motorsuz
    Şu anda motorumu satıyorum abimle ortak araba alıcaz diye ama bi yandanda kara kara düşünüyorum motorsuz napıcam diye
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Sıkıcı bir ikilem, içinden çıkmak zor. Motosikletsiz olmuyor ama arabasız hiç daha olmuyor. Son karar sizin tabi yine de. Hayırlısı..
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Motosikleti
    Honda CBF 150
    Bence ikiside olmalı Kışın otomobil, havalar güzel olduğu müddet motosiklet

Tequ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4x4
    2sini de boşver fani şeyler bunlar
    Retro Moto Works
    Instagram & Facebook
    .../retromotoworks

Motosikleti
    Stunt Apache RTR Artık Yok....
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozaman anlaşalım sen bana motosikletini ver ben elimdeki parayla araba alim
    [B]Bahadır Şenonar[/B] [COLOR="Red"]A rh(+)[/COLOR]
    [B]Sözcüklerin gücünü anlamadan insanların gücünü anlayamazsınız.[/B] :bounce:

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Psikolojide buna yaklaşma-yaklaşma diyorlar iki sevilen durumdan birini seçmek istemek ama seçememek buda kişiyi bunalıma sürüklüye biliyor.Okumuş adamın hali başka ya
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Ben de sıkı araba hastasıyımdır.

Öyle,yok 4 tekerine,yok koltuğuna,yok gösterişine bakan ve arabasına eli bile değmeyen sözde hasta tiplerden değil ; en ince detaylarına kadar araba olayı benim çocukluktan beri merakımdır. Motosiklet ile yeri ayrıdır arabanın.

Ben de bu ikilemi yaşamıyor değilim.

Ailem motora nazaran pahalı bir araba için bütçe ayıracağını söylemesine rağmen ben daha ucuz olan motoru seçiyorum. (motorun vereceği keyifte arabalar beni aşıyor. orası da aramızda kalsın )

Ama bu gidişle bu kazık yedek parça ve servis ücretleri motordan soğutmuyor değil beni.(ailem motorla ilgili masrafları karşılamayacağını baştan söylüyor zaten.sorun da o ya!)
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    sym mio
    Alıntı Tequ adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Motosşklet sitesinde çoğumluğun cevabı ne olur acaba bilemedim şimdi
    Bence kendi düzenine göre kendin en iyi kararı verirsin.
    [B]Bahar geri gelir biz olsak da olmasak da....[/B]::melek02:
    Apti mi kim o:cherry:,kımılcan:silent:
    ::fool::

HTBAYDAR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yerleşik hayata geçince yeniden olacak...
    zor durum, kolay gelsin...
    "in the land of the blind, one eyed is the king..."

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    benim hemi arabam var hemi motorum... motorunu satma.... arabada al....
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    yamaha yzf r1
    Bence satma, abin kafaya koyduysa bi yolunu bulur alır zaten motorun elinde kalmış olur,yada satarsan da belki ilerde büyük makineye gecersin . Aslında önemli olan maddi durum biz burda yazıyoruz ama bide şöyle bi cevap veriyim motorumu ,bakın hiç abartmıyorum hiç bir arabaya degişmem yemin ederim .

Motosikleti
    yok
    motoru sonra da alırsın

arslanfb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 390 düke-kmcyo 250 xciting
    Ben araba almak için asla motorumu satmazdım.Atdan inip eşşeğemi binicem yavffff............

Motosikleti
    yamaha xt 660r \ ybr 125ESD
    Allah kolaylık versin zor durum...

EmoTHEp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '10 Monster 696
    Alıntı berk_r1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence satma, abin kafaya koyduysa bi yolunu bulur alır zaten motorun elinde kalmış olur,yada satarsan da belki ilerde büyük makineye gecersin . Aslında önemli olan maddi durum biz burda yazıyoruz ama bide şöyle bi cevap veriyim motorumu ,bakın hiç abartmıyorum hiç bir arabaya degişmem yemin ederim .
    abi seninki motor değil zaten kanatsız uçak...

aslında bende motorunu satma derim... bende her ikisinden de vazgeçemem ama önce motor geliyor nedense... bu sene motorumu alırım sonra 1 yıl sonrada arabaya girerim diye düşünüyorum... tabi servis ücretleri forumda yazıldığı kadar kazık ise, araba biraz rüya görünüyor ama neyse... en azıdan iki teker var :D

Makine - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2015 Triumph Tiger Explorer
    Öncelikli olan hangisiyse ilk onu almalısın. Özellikle araba 2 den fazla kişiyi taşıması sebebiyle aile ortamında motosikletten çok daha gerekli bir durumda olabiliyor. Motosikleti de araba aldıktan sonra biraz sabır ile bekleyerek bir müddet sonra alabilirsin.
    "Bir insanın bildiğini zannettiği bir şeyi öğrenmesi imkansızdır." (Epiktetos)

Kendi imkanlarına bak bence,önceliklerine,maddi durumuna...Hangisi daha kullanışlı olacaksa onu al,artı ve eksilerini düşün ikisinin de.Yaz geldi tabi,motor daha mantıklı duruyor ama daha genel düşünmek lazım.

Ya ikiniz,ya hiçbiriniz de tabanvayı seç
    [COLOR="Navy"][B][I]Am I, a part of the cure?
    Or am I part of the disease? [/I][/B][/COLOR] :silent:

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Bendede var bu ikilem..

Babamın arabasına biniyorum ama sağıyla oynama soluna karışma film yasak jant pahalı müzik tesisartı bana göre değil vs vs .. giibi bahanelerle beni oyalıyor :D:D

Motorum var Allaha şükür ama bide ayağımı yerden kesecek bi 'yerlinin mersedesi' olsa fena olmaz beyazından.. :D

Motosikleti
    Gt250r
    araba sevdası geçici şeyler bunlar :D motor satılmaz motor namustur
    [B][/B]Balıkesir [COLOR="Red"][/COLOR]MT

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    şöyle düşün mesela: hangisine ne kadar ihtiyacın var? hangisi senin ihtiyaçlarını öncelikli şekilde karşılıyor?
    şimdi ben bekarım (öyle kalmaya da niyetliyim). eş, çocuk, akraba derdi yok. sırt çantam hayatımın ayrılmaz aksesuarıdır yanıma alır yola çıkarım. halen sevgili aşamasına geçemediğim kız arkadaşım motor almama karşı (arabaya iyi alıştı) onun yüzünden artçı koltuğu ve sisi barı bile kaldıracam (beğenmiyosan bime diyecem - biraz da custom kafası) ben yanımda kalabalık taşımaktan hoşlanmam (arabaya dolan arkadaşlar). arabanın giderlerini karşılayacak kadar kazanmıyorum (motor daha ucuz mu değil mi görecez bakalım)
    poyraz010 arkadaşımın dediği dert bende de var. ailenin arabası sonuçta babanın arabası. bazen gecenin bir saatinde araç lazım oluyor gel de anlat derdini şuraya gitcem şunu yapcam vs... (bizimkiler aşırı evhamlıdır). bir yerine bişey olsa benden bilinir, sadece haftasonu 1-2 kere alacak olsam dahi herşeyinden sorumlu olurum; yağı, suyu, benzini, havası, salatası vs. park yeri derdi var, sürekli bir taraflarını çiziyorlar, vuruyorlar. (geçen ay evin önüde 14 gün arayla bir otobüs biçti sağ tarafını bir de jip girdi önden) . eh araba zaten bayaa masraflı (E200).
    bana işe gidip gelirken kullanmaya (lanet servislerden bıktım artık), akşamları şehir içi turlar atmaya, aniden beliren bir plan/ihtiyaç vs duruma göre hemen yola çıkmaya, haftasonları 2-3 günlü turlara çıkmaya fırsat verecek bir araba aradım ama bulamadım (tabi esas kriter mtorun rüzgarını, özgürlüğünü de hissettirecek yani cabrio, 2 kişilik). yani çin işi bir motor tüm kriterleri arabadan daha iyi karşılıyor benim açımdan. maksat beni taşısın yeter değil, zevkle taşısın, gereğinden fazla zorlamasın, tamamen bana ait olsun
    çok para bulursam araba da alırım tabi, ya hummer ya da bmw z4...
    kıssadan hisse; ekonomik durum müsaitse motoru satma arabayı da yanına alın. (büyük ihtimalle aynı anda farklı işler çıkacak farklı yerlerde olmanız gerekecek tek araç sıkıntı verecek, biner motora gidersin)

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler