Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Davamı kazandım!!!!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    19 Nisan 2008 te yaptığım motosiklet kazasıyla ilgili bugün 2.duruşmamız vardı. Halk otobüs şoförü de geldi bu duruşmaya. Hakim kendisinin ifadesini aldı, tabi o kendini savundu yine doğal olarak, suçunu kabul etmedi... Ben sinyalimi verip sola döndüm ama sinyal otomatik olarak attığından görmedi gibi saçma bi ifade verdi. Bi de ben durağa girdiğimde onlar (bizden bahsediyo!!) zaten sürüklene sürüklene geliyodu dedi.

Hakim kıza şoförün ifadesini yazdırdı ve direk yüzüne karşı "sen suçlusun arkadaşım, kusur tespitinde kusurlu bulundun, para cezası ödeyeceksin" vs vs.. bi güzel sıvadı arkadaşı. Şoförü gönderdi, bana da tazminat davası açabileceğimi söyledi, çok ilgilendi sağolsun. Avukatla da görüştüm, olay bitmiştir, şimdi sıra canına okumaya geldi dedi o da. Allahıma çok şükür, çektiklerimin bedelini ödeticem kendilerine. 7 ayda 4 ameliyat geçirdim, yataklara düştüm, motosiklet hayatımı bitirdi bu adam...

Sizinle paylaşayım dedim bu sevinçli haberi. Allah kaza bela vermesin hiç birimize...
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    everlasting - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150
    kutlarım arkadaşım. umarım manevi ve maddi tazminatlarınıda alırsında akılları başına gelir. motosiklet sürücülerine karşı daha dikkati olurlar bundan sonra.

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    hayırlısı olsun arkadaşım... En azından Manevi Olarak biraz daha iyi Oldu bu senin acından ..
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

sametrix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki ER-6N
    tebrikler bazen dava süreçleri uzun olsada bu şekilde sonuçlanınca beklediğine değiyor o adam bida her motordan kaçar hepsine boyle dersler lazım aslında.
    İki kişinin bindiği motor değildir.

barannet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco CK 125
    sevinsek mi üzülsek mi bilemedim. yaptığın kaza çok üzücü ama kazaya neden olan insanın ceza alması hepimiz adına çok sevindirici bir haber.

Umarım caydırıcı bir ceza alır ve diğerlerine örnek teşkil eder.

Tedbirde kusur koyup takdire bahane bulma!

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Hepimiz adına sevindirici bir haber. Bir çok kazada haklı da olsak çoğu kez olan motorculara oluyor ne yazık ki. Yaşadığın zorlukları unutturmuycak belki ama en azından dindirecektir. Hepimize kazasız sürüşler.
    KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

atlantic - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli BN251
    Sağolun arkadaşlar. Manevi olarak çok rahatladım dediğiniz gibi. Hakim şoföre sonucu söylerken tüylerim diken diken oldu... Maddi olarak aslında pek beklentim olmasa da kendilerine iyi bir ders olması açısından biraz uğraştırmak istiyorum. Akılları başına gelsin de bizlere dikkat etsinler artık.
    Artık yollarda ölmek İS-TE-Mİ-YO-RUZ!!!

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Senin adına çok sevindim, geçirdiğin kaza ve sağlığına kavuşmak için olduğun ameliyatlar, hastanelerde geçen günler, sevdiklerinin korkuları, çektiğin acılar... Hepsini sen yaşadın, sevdiklerine yaşattın istemeden.. Biraz da o yaşasın, mahkemelere gidip gelerek, cebinden çıkacak paraları düşünerek.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    Alıntı atlantic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sağolun arkadaşlar. Manevi olarak çok rahatladım dediğiniz gibi. Hakim şoföre sonucu söylerken tüylerim diken diken oldu... Maddi olarak aslında pek beklentim olmasa da kendilerine iyi bir ders olması açısından biraz uğraştırmak istiyorum. Akılları başına gelsin de bizlere dikkat etsinler artık.
    çok sevindirici bir haber gerçekten şimdi ona bir unutmaması gereken bir ceza lazım.Bir hafta boyunca İstanbul trafiğinde aynı güzargahta siz otobüsü kullanacaksız o adamda motor kullanacak bakalım nasıl oluyormuş...
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    çok sevindim darısı diğer davaların başına inşallah
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok güzel bir haber...sonuna kadar devam et kesinlikle...asla acıma...çünkü bundan sonraki süreç yalvarma süreci olcak....sende nasıl bir hasar bıraktı bilmiyorum ama en ufak bişiy bile olsa paha biçilmez...bitir onu adamım

starblazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yoktur
    Güzel haber , anca böyle ders alır bu tipler . Bastır kardeş senin canının yandığı kadar yakmazsan canını hiç anlamayacaktır yaptıgını .

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    gözün aydın Allah büyük
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki AN 125 HK
    Gözn aydın...Suçunu Kabuletmeyene bu yapılanlar az bile..Sürüm Sürüm Süründür... :D

reflexiv - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah haklının yanındadır.çok sevindim.sonuna kadar git bence.oh olsun adiye

yalnız_kurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1100XX
    Şahsın ceza alması sevındırıcı ama senın yasadıklarında ortada arkasını getır tazmınat davası ac mutlaka tekrardan gecmıs olsun...
    Kurtlar Sofrasında Çakallara Yer Yok!!!
    C'est moi!!!Je suis seul loup!!!
    www.salihkalic.spaces.live.com

Motosikleti
    Honda CBX 250 Twister 2004
    Alıntı everlasting adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kutlarım arkadaşım. umarım manevi ve maddi tazminatlarınıda alırsında akılları başına gelir. motosiklet sürücülerine karşı daha dikkati olurlar bundan sonra.
    Süpersin çok iyi olmuş tebrikler.

ozan_bursa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    geçmiş olsun kardeş
    Kelimelerin anlattığı kadarım..
    Ne anlatırsam anlatayım anladığın kadarım...

Motosikleti
    Mobylette Super51&Kanuni Tigrina 100 & Masai Grand Eagle
    Gözün aydın Olgay,
    Umarım herşey gönlünce olur.Kazaya karışan arkadaşta bundan sonra 2 kat dikkatli olur. 5 yıl içindeki benzer bir kazada kusurlu bulunursa cezası paraya çevrilmiyor.Artı eski aldığı cezada yenisine ekleniyor yeni kanuna göre.
    Darısı başıma diyeyim.

Gözünüz aydın sevindirici bir haber bu. Umarım son kazanız ve davanız olur. İnsanlıktan bile nasibini almamış bu insanlara neyse ki kanun cezasını verdi. Eskisinden daha sağlıklı olmanız dileklerimle.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler