Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Bu Fiyata Değer Mi?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    Arkadaşlar artık üretimi durmuş ve sağlam 2.elini bulmakta zorlandığımız virago adlı motoru araştırırken bi ilan gördüm
    http://www.hurriyetoto.com/oto/motos...lan_id=2414953
    sizce bu para biraz fazla deiğilmi bu paraya daha iyi motorlar alınabilirmi?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:25 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:23 AM ----------

yoksa chopperler için kaçırılmayacak bir fırsatmı??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HyosunG GT 250 İsim : AraL
    93 model olması yeterince puan kaybettirici zaten.
    bi de km si ne kadar onu bilseydik..
    40-50.000 km arasıdır büyük ihtimal.
    6,000 ytl verilmez.

hasanpinar0537 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    son sahibi olurum dersen niye olmasın...
    HONDA;hayat onda...İ.V.İ.B.İ
    DRİFT RELİGİON

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ne kadar para o kadar cc denklemi kaba bir tabir olsada, bütçen kısıtlıysa 250 cc birşeyler baksan, 2-3 sene korkmadan, üzülmeden gezip tozsan bence çok daha hayırlı olur senin için
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Alıntı hasanpinar0537 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son sahibi olurum dersen niye olmasın...
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    uzak dur bence...

By_StaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc700x
    fiyatı cok yüksek.. temiz dursada sana bunu aldırıcı bir sebep yok. 96 modeline 4 milyar istiyo adamın biri sahibindende
    PiaggioCiao 25cc>>Mobilette Enduro 50cc>>Peugeot Nİnja 52>>Peugeot Trekker 100cc>>Ledow Cxm 250cc>>Kawasaki Zx9>> Yamaha DraGStaR 650..
    "www.radyomoto.com"/MoToRCu CC'si BüYüK OLaN DeĞiL;GöNLü BüYüK OLaNDıR

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    uzaaaaaaaaak dur.

Motosikleti
    Mondial 110 ft
    Çok para kardeş Çokkkkk . . . Bu makine bu fiyatın ancak yarısı kadar eder.
    Dağda üç beş koyun sürüsü, Tutturmuş bir kürdistan türküsü, Almış bayrak diye bir masa ötüsü, Satsan beş para etmez ne dirisi ne ölüsü. Soysuz olan sensin, toprak senin neyine, İte itlik yapıp kafa tutma beyine. Duy ulan soysuz!! NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE!!!

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kaç kaç :D
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Whitehair - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 600 SA
    Hatırlarmısınız? Şener şen, adını hatırlayamadığım bir filmde kanundan kaçarken arada eşinin yanına gitmek istiyor. Hatta bir ara eşini ağa ile evlendirecekler ve eşi (Ayşen GRUDA) ağlarken ortada oynayan bayanların yanına zıplaya zıplaya gelip, kapalı yüzünü aralıyıp kendini gösteriyor eşine.

Hah işte o filmde, Rahmetli Kemal SUNAL "Ula garıda garı olsa, ne buluyorsun şu muşmula suratlı garıda yev" dediğinde Şener ŞEN şöyle demişti. "Öyle deme gurban, kargaya yavrusi şahan görinir"....

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Selamlar,öncelikle ilgilendiğin makinanın özellikleri hakkında bir iki şey belirtmek istiyorum.250 liliği benim ilk motorumdu.Onu kırmayı başaramadım .Gelelim 535 e,bir süre onuda kullandım makinası bakımları yapıldığı takdirde evladiyeliktir.Şaftlı olması extra bir avantaj zincirle v.s uğraşmazsınız.93 model olması sorun değil aksine eski modeller işçilik ve malzeme olarak daha kaliteli ve resimdeki makinada bayağı diri duruyor.Fakat ilanda yanlış anlamadıysam motorun yapıldığı belirtiliyor.İşte tek bu ayrıntı kafada soru işareti bırakıyor.Motorda ne nasıl yapıldıFiyatına gelince ilk bakıldığında gerçekten 93 bir makina için fazla görünüyor.Ama dediğim gibi iyi durumda ise elinizi sürmeden extra bir masraf yapmadan yıllarca kullanabileceğiniz bir makinadır.

Motosikleti
    yorumlar için ve bilgiler için tşk arkadaşlar zaten bende düşünmüyorum böyle bi şey maksat chopper seven arkadaşları bilgilendirmek...

egelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda kınetıc zoom zx 110
    virago'nun tadı çok başkadır hele ki egzoz sesi inanılmaz güzeldir 6000 tl eğer ki resimlerdeki gibide temizse çok fazla bi rakam sayılmaz ama sen yine pazarlık la 5000 tl ye falan alabilirsen al ama önce motosiklet i gör ve iyi bir ustaya göstert
    ne sağcıyım ne solcu motorcuyum motorcu kalayım:cat:

Motosikleti
    Alıntı egelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virago'nun tadı çok başkadır hele ki egzoz sesi inanılmaz güzeldir 6000 tl eğer ki resimlerdeki gibide temizse çok fazla bi rakam sayılmaz ama sen yine pazarlık la 5000 tl ye falan alabilirsen al ama önce motosiklet i gör ve iyi bir ustaya göstert

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Bende r80gs hastasıyım ki piyasadakilerin neredeyse hepsi polis çıkması çok bakmaya gittim hep hüsranla döndüm...ama ne yaparsın gönül bu akada konuyor b.kada... Ama bahsedilen motorda virago yahu temizse harbiden anlatıldığı veya fotolardaki gibiyse pazarlık yapıp ,iyi bir kontrolden geçirilip alınır,ben bu motorla nikahı kıyarım diyorsan neden olmasın.
    6000 biraz fazla ama kimsede temiz ve sorunsuz viragoyu 3000'e vermez yani.(mct 250 fiyatına,verseler ama buradaki uzak dur diyenler bile motora atlar ...nacizhane fikrim tabii ki)

mrock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Shadow VT750
    bence görmeye değer bu makine efsanedir...sıkı pazarlıkta yapman gerekecek biraz fazla fiyatı
    [COLOR="Red"]motorcu değil choppercı olmak.....kıvırtmak değil kafa sallamak::xrock::.... varmak değil yolda olmak.... boyun eğmek değil özgür olmak..... hevesle değil tutkuyla bağlanmak...[/COLOR]
    [IMG] http://www.allstategarage.com[/IMG]

soru

ben aprilla rs 125 almayı düşünüyüyorum ama korkuyorum az çünkü motor büyük boyum 1.77 önceden motor kulladım şimdi yamaha cryptionum var onu satıp race motoeu almak istiorum bana yardımcı olur musunuz daha yeniyim ben yeni üye oldum lütfen cevaplarınızı bekliorum ne alayım

Motosikleti
    bende öyle düşündüm ama virago efsane olduğu için paylaşmak istedim..

Motosikleti
    ikiside efsanedir

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler