Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

yolları ıslayan zihniyet

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Gt250r
    eskidn bizm burlrda sularlardı küresel ısınma bş gösternce kestiler bilinçli bir ilçemiz :D

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

bizim burdada geceleri itfaye araçları şehri sularlar serinlemek için , e birde on metrede bir kasis var çoğusuda asfaltla aynı renk kasisin dibinde anca ayıkıyon

BAIIHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB1000R
    sıcakla alakası olduğunu pek sanmıyorum zira burada şubat ayında gece 1-2 gibi yolu bildiğiniz tarla gibi suluyorlardı. yerden kalkan su, kotumun paçalarını çamur içinde bırakacak kadar hemde.

Motosikleti
    KAWASAKİ NİNJA 250R
    evet dünde balıkesırde böle ıslak caddeler vardı ve cimen sulanmammıs tı dırek yollar sulanmıstııı cok sacmaaa bısey......

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı Hay.alper.est adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sulama amaçları asfalt çatlamaması için olabilir mi
    usta bu senin degihin yeni beton dökülünce ertesi gün su dökülür catlamasın diye asvalt için gecerlidegil
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamamda arkadaslar her seydende sıkayet edılmezki motorcular ıcın her sey risk o riskleri göze alarak biniyoruz sen yaz sıcagında gıderken yagmur yagdı yagmuradamı suc bulacaksın..bu motor denen alet düsmeyi cok seviyor yani tehlikeli!!!!
    yağmur yağacağı zaman hava kapalı oluyo bulutlu oluyor sende ona göre tedbirini alıp çıkıyosun yola ama hava sıcak yağmır yok güveniyosun duruma basmışsın gidiysan pat o havada önüne ıslan bi yol sonra motor tehlikeli alet böyle bi mantık yok bari uyarı filan koysalar neyse anlarımda ihç bişey yapmıyolar bu beni kızdırıyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:43 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:38 PM ----------

Alıntı baklawah adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne deseniz boş arkadaşlar. ne kadar küfür/bela okusanız boş...

bu ülkede ne memur işini düzgün yapar ne de işçi.... biri der orta refüjdeki çimenler sulanacak alırlar birkaç tane adam, laf olsun torba dolsun, maksat iş yapılıyor görünsün. yahu bu ülkede bugüne kadar hangi işin doğru dürüst bir mantıkla, hesaplı-kitaplı, kuralına, fizik kanunlarına, medeni kanuna veya doğaya uygun yapıldığını gördünüz ki??? abarttığımı mı düşünüyorsunuz????
    o halde siz bunları izlemeye ve düşmeye devam edin (maalesef isyan etmekten başka bişey gelmiyor benim elimden) ama ses çıkarmak zorundayız, yapılan tüm bu saçmalıklar karşısında...

almanya'da bir insan yolda bir evin önünde kayıp düşerse (olmaz öyle şey ama varsayalım olmuş) o evin sahibini dava edebilir, mağaza önündeyse mağazayı, boş bir alandaysa da belediyeyi dava edebilir. sonuçta çok büyük ihtimalle kazanır. kazadan görünürde sorumlu olmayan ama bir şekilde insanın düşmesine sebep olacak bir etken bulunduran ve bunu önlemeyen kişi/kurum bunun bedelini öder, hem de fena öder...

10 yaşıma kadar yaşadım oralarda ve avrupanın hiçbir yerinde böyle saçmalıklar görmedim. ama bilesiniz şehirler arası yolların kenarlarındaki otlar kesilir, temiz tutulur; bizde şehir içi pislik dolu... işte bu asla kapanmayacak bir medeniyet farkı...
    canım ülkemde insanlar daha çok ölür boş yere..... ama birileri umursamaz, nasılsa onlar işlerini!!!! yapıyorlardır...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:53 AM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:49 AM ----------

eklemeden edemedim; çimenlere basmayın uyarısı da bize özgü bir konudur, dünyada eşi yoktur. ben çok merak ederim bu idarecilerin yeşil sevdasını-ormanları talan ederken çimenleri korurlar nedense? acaba şu "koyun millet" kavramıyla bir ilgisi var mı???
    sanada sonuna kadar katılıyorum betondan asfalttan bunalan insan parka gider ot-börtü böcek le haşır neşir olmak için bizim burada çimlere basmayın falan yazarlar çit çekerler sağa sola beton yol yapıp üstüne iki tanede bank yapıp buraya oturun derler
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    kuraklık var diye sulamazlar bence artık önceden su bol geliodu nereye dökeceklerini bilmiyolardı..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler