Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

doğru tercih hangisi?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sayın arkadaşım bu millet ne kazıklar yedi bir bilsen...o makinalara o paraları verdiler...he mutlular belki ama bu kadar vibrasyon ve dökülen parçalardan sonra nereye kadar aynı heyecan...o çapır 250 liklerin o seslerini duydukca üzülüyorum...buna verilen paralar yazık diye...bu segmentin en sağlam makinaları..regal raptor ve bisan roadstar dır bildiğim kadarıyla...abiraz daha tuzlusu ve en sağlamı çin çon olmayan gv 250 dir...tavsiye edilir...

inşallah yanlış ata oynamazsın...
    Abi millet kazık yedi diyorsunda herkesin gidipte 10 milyar verip gv250,dragstar,venox.vs. alacak parası yok.Bu supershadow,roadstar,regal vs.gibi motorlar fiyatlarına göre şahane motorlar.Parçalarıda öyle bildiğimiz çin malı parçaları değil.Ben Mondial mctnin parçalarını bilirim elimde kaldığını.Plastikleri atık plastikten yapılıyor anında kırılıyor.Parçaları birbirne uymuyor.Parçanın bir kenarı öbür kenarına göre yamuk kesilmiş.böyle yani.Fakat bir regale bir keewaye bakarsan böyle hataların hiçbirisini göremezsin.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı MeTaFiZiK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yani abi şimdi sen bana regal raptör bisan rodstar veya gv 250 mi öneriyosun chopper adı altında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:03 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:02 PM ----------

hala ne tercih edeceğim hakkında bi fikir sahibi olamadım
    kardeş inan bu konu çok karanlık bir konu...kullanmadan anlayamazsın...ama Bısan roadstarı inceledim bindim 10 numara makina diyebilirim...çin çapırında 2.markamda regal...bulabilirsen temiz bak derim...ama iyice araştır...35-5 çok para...

Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi millet kazık yedi diyorsunda herkesin gidipte 10 milyar verip gv250,dragstar,venox.vs. alacak parası yok.Bu supershadow,roadstar,regal vs.gibi motorlar fiyatlarına göre şahane motorlar.Parçalarıda öyle bildiğimiz çin malı parçaları değil.Ben Mondial mctnin parçalarını bilirim elimde kaldığını.Plastikleri atık plastikten yapılıyor anında kırılıyor.Parçaları birbirne uymuyor.Parçanın bir kenarı öbür kenarına göre yamuk kesilmiş.böyle yani.Fakat bir regale bir keewaye bakarsan böyle hataların hiçbirisini göremezsin.
    dostum keewayde kötü mal inan...regal ve bisanı inceledim ince işçilik kötü ama şasiden motora kadar sağlam...kanaatim bu...dragstar venow 2.eli bile çok para...ben temiz 2.el çin çapırı bulma taraftarıyım...ama ilk alanlar 2007 dönemi çok zarar etti...yanlışmıyım...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Evet abi o 2007 dönemi konusunda haklısın.Şimdi Regal bundan 6 ay öncesine kadar motor satamıyordu.Satmak için fiyatları 1 milyar indirdi.Benim motor DD125E bundan 6 ay öncesinde 3.900 idi.Ben motoru 1 ay önce 2.900'e aldım.250liğide 6 ay öncesinde 5.900 idi şimdi o motor 4.200 YTL.Çok kazık yediler ama şimdi alanlar kazık yemiyor.

Motosikleti
    Evet abi o 2007 dönemi konusunda haklısın.Şimdi Regal bundan 6 ay öncesine kadar motor satamıyordu.Satmak için fiyatları 1 milyar indirdi.Benim motor DD125E bundan 6 ay öncesinde 3.900 idi.Ben motoru 1 ay önce 2.900'e aldım.250liğide 6 ay öncesinde 5.900 idi şimdi o motor 4.200 YTL.Çok kazık yediler ama şimdi alanlar kazık yemiyor.
    kanka peki şunu sorucam o makinaya 5900 biliyosun fazlaydı...ya 4200 fazla değilmi...bu adamların yeri İkitellide bana sor...dükkanlarına bir girersen anlarsın bu işe ne kadar önem verdiklerini...bi incele bak...ciddiyeti gör...adamlar sanki pazarda elma satıyor...o kadar yani...ithal et sat...ben ithal edilen Çin fabrikasındada herhangi bir mühendisin incelediğini sanmıyorum...gemide montajlayıp getiriyorlar kim kime dum duma...

ha Bısan köklü bir İzmir kuruluşu...ona güvenirim...

daha çok düşecek fiyatlar...çin işi piyasa öldü kanka...bizimde bunda katkımız var...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    HYOSUNG GV 250.....

tek geçerim!!!
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HYOSUNG GV 250.....

tek geçerim!!!
    ohhh altında 500 cc var...250 yi tek geçmek kolay dabi sana kuzen... bizi sürüngenler 150 cc de tırmalarız nasılsa...

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    kanka peki şunu sorucam o makinaya 5900 biliyosun fazlaydı...ya 4200 fazla değilmi...bu adamların yeri İkitellide bana sor...dükkanlarına bir girersen anlarsın bu işe ne kadar önem verdiklerini...bi incele bak...ciddiyeti gör...adamlar sanki pazarda elma satıyor...o kadar yani...ithal et sat...ben ithal edilen Çin fabrikasındada herhangi bir mühendisin incelediğini sanmıyorum...gemide montajlayıp getiriyorlar kim kime dum duma...

ha Bısan köklü bir İzmir kuruluşu...ona güvenirim...

daha çok düşecek fiyatlar...çin işi piyasa öldü kanka...bizimde bunda katkımız var...

Gözünü seveyim abi 4.200ytl nin neresi fazla bu arada İkitelli'de değil,Güneşli'de.Bisan Roadstar olayına gelince RegalRaptor Bisan'dan çok çok daha üstün bir marka.Ben Bisan'dan bisiklet bile almazdım çocukken.Sen Bisan diyorsun.

baklawah - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Dragstar XVS650A Classic "Custom"
    ben de kafayı yemek üzereyim; şu regal mi bisan mı mevzusunda. tam ibreyi bisan roadstar tarafına çevirmişken birileri regal'i gözüme gözüme sokuyor yine kafa karışıyor. regal raptor 250'e aşık oldum ammaa artık ibre bisan roadstar'da.... yoksa??*

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Valla kardeşim kafan karışmasın,git hangisi içine yatıyorsa onu al.Ama şunu bil Roadstarın ufak tefek parçaları çok adi ve kırılacakmış gibi duruyor.Birde hava soğutmalı.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    ohhh altında 500 cc var...250 yi tek geçmek kolay dabi sana kuzen... bizi sürüngenler 150 cc de tırmalarız nasılsa...
    yok be abicim, ben gv 250 yi 8 ay kullandım, 25000km yaptım. o kadar rahat ki. devir problemi yüzünden iade ettim. yakıt+güç+performans olarak hayran kaldım....
    ancak ben naked ya da street modelleri daha çok beğendiğim için olsa gerek cruiser modellere pek yaklaşmıyorum artık ancak 29Hp ve sıvı soğutma ( tek eksik yani distribitör yetersizliği ) olması gerçekten cezbedici. arızasız motordur bendeki.

sınıfında tek.. ( bence )
    ayrıca, yakınlarda ben sürünegn ötesi kalıcam, artık toprak altındaki kuş misali olucam sanırım :( acı haberi yakında alırsınız

nazar değdi deyip avunacam artıkın
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

Motosikleti
    Okul bi bitsin bakalım :)
    abilerim benim en fazla 3bin bütçem var ona göre bu motorların fiyatları iyi diye almak istemiştim ama detaylara inince insan kendini kaybediyomuş yav en iyisi ben bi kötü asya as 125 alıyım bari 1.5 milyar napıyım artık :D

Motosikleti
    Gözünü seveyim abi 4.200ytl nin neresi fazla bu arada İkitelli'de değil,Güneşli'de.Bisan Roadstar olayına gelince RegalRaptor Bisan'dan çok çok daha üstün bir marka.Ben Bisan'dan bisiklet bile almazdım çocukken.Sen Bisan diyorsun.

çok kardeşim çok inan çok...4200 e fazla derim...şu çapır sevdanız olmasa bu adamlar havadan para kazanamaz...İkitelli değil pardon Güneşli kusura bakma karıştırdım...

Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ) ayrıca, yakınlarda ben sürünegn ötesi kalıcam, artık toprak altındaki kuş misali olucam sanırım :( acı haberi yakında alırsınız

nazar değdi deyip avunacam artıkın

kanka hayrola nedir bu haber...arızamı var ...

Motosikleti
    o dediğiniz motorlarda pahalı yav :s yine kanuni seyhan falan yada mondial 125 kt mi aramalıyım acaba

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:15 PM ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:14 PM ----------

ama chopperde manyak oluyo ya tutku gibi bişey

Motosikleti
    Alıntı MeTaFiZiK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o dediğiniz motorlarda pahalı yav :s yine kanuni seyhan falan yada mondial 125 kt mi aramalıyım acaba
    senin kafan gerçektende çok karışık...ne diyim bilemedim...

Motosikleti
    senin kafan gerçektende çok karışık...ne diyim bilemedim...
    vallaha öyle abi ya en iyi önereceğiniz bu paraya iyi yakan kolay parça bulabileceim fazla sorun çıkarmayacak ci chopper warmı yoksa ya bunlar yada hiç mi

Motosikleti
    valla 2.el temiz çapırdan başka alternatifin yok gibi...

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Kanuni Seyhana gideceksin 2.650 tl para vereceksin.Sana sorun çıkartacak bir model.Benim motor 125 lik çift silinidr regal ve fiyatı 2.900.Sence hangisi alınır?

Motosikleti
    tabiki regal..ama cift silindir olunca yakıt gözümde büyüyor

Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Yapma bea kardeşim benim ne kadar yakıt yaktığımı bilsen ağzın açık kalır.Şehir içi 100km'de 2,8 lt,şehir dışı 100 km'De 2,4 lt.Sence çok mu?

Motosikleti
    gerçekten gayet güzel walla metehan abiminde dedği gibi kullanmadan bi karar vermek zor gibi duruyor öyle değilmi?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler